Samuel L. Jackson o Oscarech a světelných mečíchThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 230
Počet zobrazení:18 236

Samuela Jacksona můžete znát třeba z filmů Avengers a Nespoutaný Django. Nejvíc ho asi proslavila role Julese Winnfielda v Pulp Fiction, za kterou byl dokonce nominovaný na Oscara. Jackson ale nemá problém hrát i v méně náročných filmech, a najít ho tak můžete v bijácích Aréna nebo Hadi v letadle. O posledně jmenovaný projekt se sám začal zajímat, když slyšel o jeho námětu. I když tvůrci nechtěli uvěřit, že by se na něčem podobném chtěl podílet, Jacksonův zájem plynul z toho, že si řekl, že by natáčení mohla být zábava. V následujících videích vám tento herec povypráví o tom, jak to vlastně bylo s fialovým světelným mečem, a dozvíte se také, co přesně si myslí o Oscarech. Tento rozhovor byl zveřejněn 28. června 2013.

Přepis titulků

Je ta historka o barvě tvýho světelnýho meče pravdivá? O tom, proč je fialovej? Jo. Když mě obsadili, nevěděl jsem, koho budu hrát. Když George slyšel, že chci hrát ve Hvězdných válkách, pozval si mě na ranč. Řekl jsem mu: "Chci se v tom filmu objevit. Klidně budu stormtrooper a v bílé uniformě si přeběhnu přes plátno. Nikdo kromě mě to nemusí vědět a budu spokojenej."

On, že něco vymyslíme. Nakonec ze mě udělal Jediho. Měl jsem radost. Měl jsem pár scén s Yodou a s Liamem. Všechno bylo fajn. O rok později jsem se vrátil. Říkám si: "Dobře, ještě mě nezabil." Byla tam velká bojová scéna v aréně, kde spolu bojovala spousta Jediů. Říkal jsem si, že chci, aby mě v té scéně bylo vidět.

Řekl jsem Georgovi: "Myslíš, že bych mohl mít fialovej meč?" On na to: "Meče jsou buď zelený, nebo červený." "Jo, ale já chci fialovej. Hned po Yodovi jsem druhej nejdrsnější Jedi ve vesmíru." On, že si to rozmyslí. Když jsem se vrátil na dotáčky, řekl, že mi chce něco ukázat. Na internetu už kvůli tomu byl poprask. Držel v ruce fialovej světelnej meč.

A já na to: "Jo!" Takže jsem byl vidět v té velké bojové scéně. Je tam tak 300 světelných mečů a já si můžu říct: "Já jsem přímo tam." - Teď už je vyrábí i ve fialové. - Zapni ho. Jo, vyrábí je. Počkat. - A je to. Tohle je drahá verze. - Super. Nedá se s ním toho moc dělat. Pár věcí se s tím dělat dá. Můžeš ho třeba dát mně. - Vaše vedení by zuřilo.

- Musím říct, že naše vedení přivedeme k pláči. - Tady máš. - Dotknu se ho a vzroste na hodnotě. - Víš, komu by se to hrozně líbilo? - Mýmu synovi. Když do něj bouchnete, dělá zvuky. - Dělá hluk. - Jo. Koukněte se na to. - Kdyby ho měl můj syn, přišla bych o hlavu. - Vem si ho. - Ne. - Já mám ten svůj doma. Má tady napsaný "krutej týpek". - Vážně si ho můžu vzít?

- Jo. Vypadáš dobře. Uchází se o roli. - Je to, jak kdybych šla na pálku. - Jo. Takhle? To je úžasný. Dává ti to pocit síly. - Vypadáš dobře - Taky se tak cítím. - Na tu část nesahej. - Tam se nesmí sahat? - Ne. Jo. Pardon. - A zase zpátky.

- Právě se sám zapnul. - Omlouvám se. - To už někdo řekl. - Jseš si jistej? - Jo, já svůj už mám. Nemůže ti ho dát. Vždyť není jeho. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jestli si ho fakt vzala Bullock, tak by mě to nasralo :D

15

Odpovědět

Se světelnym mečem je každá ženská sexy :D (...dobře Bullock je sexy i bez něj no)

80

Odpovědět

Tak tohle mě sakra baví a Samík má super smysl pro humor a Bullock je zase moc pěkná ženská, prostě videjko, na který se dobře dívá.

411

Odpovědět

Děkuji za ohromný spoiler mého dětství, odteď už nebudu na války a hádky o fialový světelný meč vzpomínat tak jako dřív :D
Kdyby tušil kolik (dětí) je teď zklamáno jen kvůli tomu, že on chtěl být jen vidět. :D

Video super. :)

311

Odpovědět

Tak já si celou dobu naivně myslel že Windu má svůj fialový krystal protože je to krutej Jedi a nevyráběl si světelný meč v jeskyni Ilumi jako ostatní ... A on pan Jackson chtěl být pouze vidět ? :D BTW miluju tu jeho osobnost :D to se jen tak nevidí ...

382

Odpovědět

Samuela Jacksona můžete znát třeba z filmů Avengers a Nespoutaný Django


Wow fakt skvělý výber! Vůbec nenatočil lepší filmy, kde byl v hlavní roli

286

Odpovědět

Pulp Ficition, anybody?

315

Odpovědět

+ForrowZaprvé tam máš překlep( za což bych u podobného názvu střílel! ), za druhé je tam Pulp Fiction napsané. Překladatel se snažil vybrat filmy, které byly vydané k datu videa... Pulp Fiction už přece jenom má nějaký ten pátek za sebou...
Jen tak mimochodem mám asi nejraději Samuelův výkon( po Pulp Fiction samozřejmě) v Afro Samurai, díky jeho hlasu se mi ten animák naprosto vryl do paměti.

2213

Odpovědět

Sandře to se světelným mečem fakt sekne. I bez něj samo... ale s ním?!? Mohla by si střihnout nějakou rytířku.

247

Odpovědět

Napiš do Disney Company, ať jí obsaděj ;-) Klidně i nějakou "sith válečnici", ta by jí slušela! :D

270

Odpovědět

Mozna je tak pekna protoze si ho na konci tak hladi :D

250

Odpovědět

Sandra Bullock, Samuel L. Jackson a Nick Frost? Tomu rikam silne obsazeni :)

222

Odpovědět

Nicka Frosta jsem vůbec neznal.

2012

Odpovědět

+CeckoSpolu se Simonem Peggem tvoří jednu z nejlepších komediálních dvojic UK. Jejich filmy je samozřejmě nutno vidět v originále, např. Shaun of the Dead nebo Hot Fuzz.

281

Odpovědět

Páni, Sandra je pořád kus a Samuel je pořád...no...Samuel :)

233

Odpovědět

Kamarád jakožto skalní fanoušek SW se mi snažil dlouhosáhle vysvětlit, proč měl Windu fialový meč, myslím, že teď jsem to konečně pochopil :D 10/10

270

Odpovědět

Mr. Jackson se s ničím nese*e :D Bad Motherfucker :D

253

Odpovědět

Ok vy looseři ve vyhledávání. Zde v rozumné kvalitě i s mladou Annou Paquin.
https://www.youtube.com/watch?v=pc5uF1I1eNk

245

Odpovědět

já bych Annu skoro nepoznal

1914

Odpovědět

+Salemja taky ne...protože netuším kdo to vubec je

1910

Odpovědět

+Salemznáš Xmeny, nebrue Blood? z X menu je to Tulačka (Rogue) a z True Blood je to Sookie, jo a taky je jedna z nejmladších držitelek Oscara asi v 11(možná ve 12letech)

223

Odpovědět

Tak už viem prečo prehral :) ako Samuel bol fakt parádny v Pulp Fiction, ale Martin Landau bol v Ed Wood vynikajúci a objektívne bol lepši v tom roku ako Samuel, tak chápem prečo vyhral práva Martin Oscara

207

Odpovědět

Oh s**t ! :D

210

Odpovědět

Od začátku poslouchám Sama, čumim na Sandru a týpka v černym ignoruju. A ty vole jak promluví tak mi konečně dojde kdo to je :D Tenhle díl by stál za přeložení celej :)

232

Odpovědět

Tos vystihl...

230

Odpovědět

Chtěl bych vidět tu ukázku z předávání. Ale vsadím se, že to muselo vypadat nějak takhle: http://forgif.me/system/image/3552/image.gif :D

213

Odpovědět

tak už jsem to viděl, kdyby to taky někoho zajímalo...
http://youtu.be/o0qj_fHkVBI?t=1m35s

191

Odpovědět

Dal jsem 1 hvězdu, nudilo mě to a je to trapný. Ten černoch je špatný.

18154

Odpovědět

Awwwwwww. That's a cute little fluffy troll :).

273

Odpovědět

Že "ten černoch" - ja snaď umriem ! :D Koľko máš rokov, 9 ? Dnešná mládež nemá o skutočných hercoch ani šajnu... (Jack Nicholson, Jeremy Irons, Sean Penn, Al Pacino atď. atď.) - hanba vám ! :D

218
Další