Gary Oldman u Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:835
Počet zobrazení:9 892

Máme tu další část show Grahama Nortona. Tentokrát uvidíte britského herce Garyho Oldmana, herce a komika Nicka Frosta a australskou herečku Toni Collette.

Přepis titulků

Gary, než jsi sem přišel, nevěděl jsem, že jsi hlasem Call of Duty. Ano, jedním z nich. Jsem generál Reznov. - Proslavilo mě to víc než cokoliv jiného. - Byl to velký hit. - Co je to Call of Duty? - Je to válečná... - Až takový hit to nebyl. - Je to hra? - Jo. - V těch se moc nevyznám. - Odehrává se za druhé světové války. Takovým hrám se říká first-person shooter. Převezmeš v nich kontrolu nad válečníkem.

- Převezmeš kontrolu nad válečníkem. - Převezmeš kontrolu nad udatným válečníkem a provedeš ho bitvami druhé světové války. Takže... Takže ty to hraješ? Jo, hrával jsem to. Narodilo se mi ale dítě. Teď si nemůžu dát voraz od rodičovství, jen abych si na pět hodin šel střílet do lidí. Asi by to nebylo ideální. Takže jsem toho nechal. - Jak dlouho trvá to nahrávání?

- Dlouho. Čtyři dny jsi zavřenej ve studiu, kde si doslova snažíš vykřičet hlasivky. V životě jsem tak moc nekřičel. Musíš to dělat v takových čtyřminutových shlucích, protože existuje spousta různých variant pokynů, kterými hráče naviguješ. Musíš jim dát všechny možnosti. Říká se tomu válečný pokřik. To znamená, že tvůj hlas musí být slyšet přes hudbu a zvuky bitvy.

Takže prostě čtyři dny z plna hrdla křičíš. Jednou jsem tam byl s Kieferem Sutherlandem. Bylo to vtipný. Vyšel ven a řekl: "Takhle jsem se nenakřičel od té doby, co jsem se rozvedl." - Jak hlasitý to bylo? - Můžu ti to ukázat. - Sem s tím.

- Bylo to něco jako... Millere! Na římse! Zastřel ho! Do útoku! - Čtyři dny. - Jo.

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ten robot by sbalil víc holek než já...

1521

Odpovědět

Jednou nás Cyloni vyvraždí, protože jejich děda musel tancovat Gangnam style.

1830

Odpovědět

Nick Frost tu vypadá jak kdyby měl o 20kg víc,než v jeho filmech :D

620

Odpovědět

In the beginning, there was man. And for a time, it was good. But humanity's so-called civil societies soon fell victim to vanity and corruption. Then man made the machine in his own likeness. Thus did man become the architect of his own demise.
but for a time it was good...

253

Odpovědět

Dobrý překlad, dobrá show.

171

Odpovědět

Vzpomínky na CoD2 "Mishu, follow me!" a "Why do we have to use potatoes instead of real grenades?" "Because real grenade is more valuable then your life." "My... my mistakte, Comrade Commisar."

Ale ten robot mi připomněl Matrix: Renesance (povídka z Animatrixu)

341

Odpovědět

A to som myslel že som bol jediny, čo pri pohľade na roztomilého, nešikovného robota tancujúceho gangnam style, myslel na vyhladenie ľudstva :D

301

Odpovědět

Ten Rus z CoD 2, za kterého hraješ, byl vojín Vasilij Kozlov, třináctá gardová divize (takovýhle blbosti si pamatuju, ale abych si zapamatoval integraci substitucí...)

100

Odpovědět

Teda ten Nick zase vyrostl o pěkný kousek, co jsem ho viděl naposled (tuším že v Paul). Ale ten robot teda strašný krám za tolik fíků... ani chodit to neumí a celkově nemotorný jak kdyby si nadělal do gatí.

1342

Odpovědět

podle tvych komentaru v posledni dobe bych si snim pokecal lip nez s tebou ;)

421

Odpovědět

+rykyczNo to bys totiž ani neměl nic jiného na výběr, protože já bych tě ignoroval, jako každého bez "tváře". Ale jinak mi lichotí, jak mě máš přečteného a všímáš si mě (docela se červenám), přestože tady nejsem žádný permanentní pisálek ;)

421

Odpovědět

nevim, ale ta herečka mi na první pohled přijde spíš jako chlap

7611

Odpovědět

Jj, vypadá jak kdyby točila tranny porn... a tady to není jediný případ. Ona je celkově odporná baba.

1245

Odpovědět

+R3diTo je tady tolik lesbiček? :)

1627

Odpovědět

IMHO to je tím plnovousem.

271

Odpovědět

Ako ten robot je za tu cenu fajn, ale dosť nemotorný. Musím povedať, že som už videl lepšie, rýchle pohyby a celkovo bol viac stabilnejší.

519

Odpovědět

Ten pocit když i robot tancí líp než vy :D

2016

Odpovědět

Škoda jen, že nejsou celé rozhovory, Graham je skvělej. A robot byl boží, škoda že nemám takových 400 000 kč.

660

Odpovědět

Dúfam, že nie som jediná, ktorá si povedala AAAAAW keď mu ten robot nastrčil ruku, že chce ísť s ním :D

11410

Odpovědět

mna dostalo ako sa na neho potom pozrel :D

993

Odpovědět

Prvé video prvý titulok chyba- "Call of Duty" :-) Nie "Call of Cuty" :-)
A potom, možno som to nepochopil ale prečo v 1:47 bolo "married" preložené ako rozišiel? :-)

230

Odpovědět

Říká "I haven't screamed this much since I was married." Doslova by to bylo přeložené Takhle jsem si nezakřičel od doby, kdy jsem ještě býval ženatý (neboli od té doby, co jsem se rozvedl.) V titulkách je to správně.

310

Odpovědět

+pPĎakujem srdečne za vysvetlenie :-) Ako som písal, nepochopil som to :-D

170

Odpovědět

Díky, překlep opraven... A co se týče druhé části, přesně to vysvětlil pP. ;)

160