Tom Hiddleston a Samuel Jackson u Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:300
Počet zobrazení:15 893

Na přetřes opět přijdou zážitky s fanoušky. Konkrétně se podíváme na fanarty Toma Hiddlestona a zvláštní telefonáty Samuela Jacksona.

Samuel Jackson ve filmu Pulp Fiction recituje smyšlený citát z bible, který je sice inspirovaný skutečným biblickým úryvkem, ale silně obměněný. Je znám jako Ezechiel 25,17 a patří k nejznámějším filmovým hláškám vůbec. "Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby. Požehnán buď ten, kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty. Neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí. A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny, kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry. A když uvalím svou mstu na Tebe, seznáš, že jméno mé je Bůh."

Přepis titulků

Tom Hiddleston má hodně specifické fanarty... - Je jich hodně, ano. - A většina z té jedné scény... - Je to z prvního Thora? S tím oštěpem? - Jo, tohle. Ano. Ano. V prvním filmu je scéna, kde se snažím zaútočit na Chrise Hemswortha, který hraje Thora, oštěpem. Vyskočím do vzduchu, on se mi vyhne, a jak oštěp dopadne vší silou na zem, tak se do ní zabodne. A já se na něm pak zatočím a kopnu Thora do hrudi.

Což si spousta fanoušků vyložila jako předvedení mého skrytého talentu v tanci kolem tyče. Je jich opravdu spousta. Máme tu jen malou ukázku toho, jak to Loki umí na tyči rozbalit. Proboha... - To je takový ten japonský styl? - Tos měl ve filmu na sobě? Ty film neznáš? Ano, to je Lokiho kostým. - Tenhle obrázek vidím prvně.

- Vážně? Vytiskneme ti ho a můžeš si ho vzít domů. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

kdyžtak na titulky.com nebo uloz.to najdete titulky k celému nejnovějšímu dílu s19e09 - jodie foster, russell crowe, ryan gosling... :-)

41

Odpovědět

https://www.youtube.com/watch?v=-S9DkEcCoqs 23:30 prosím musíte přeložit :D

00

Odpovědět

tenhle díl je super...přesně - hlavně poslední historka a zmatení Johna Malkoviche....dáte jí sem také?:-)

20

Odpovědět

Celý ten rozhovor stojí za shlédnutí :D Pokud umíte anglicky, je na youtube. Hlavně historka z červeného křesla na konci a reakce Johna Malkoviche.

50

Odpovědět

Tom je fakt fešák :))

220

Odpovědět

Naprosto mega chlama, překlad určitě ocení mnozí :)
https://www.youtube.com/watch?v=_D2ZuURQIZw

20

Odpovědět

Tomova reakce v 0.56 je naprosto přesná :D :D

23

Odpovědět

Herecký chameleon. Viděli jste někdy nějaký film? Tak ten černej herec je S. L. Jackson.

1616

Odpovědět

Viac badass je to po anglicky :D

"The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you."

38

Odpovědět

Čo je to za teplý hlas na konci každého videa? :-D

2112

Odpovědět

kde si mam zaplatit subscribe abych videl celou dylku.. nebo ted se tu prekladaj uz jen jednotlive skece? :(

115

Odpovědět

Vždycky se tu překládaly jen jednotlivé skeče. Celá epizoda tu byla snad přeložena jen jednou.

390

Odpovědět

+Šriberto teda neni pravda. vetsinou je to cela serka skecu

18

Odpovědět

Tak Marlon Brando má teda dobrý krytí :D A ano, bylo toho málo.

1100

Odpovědět

Má nebo měl? Jsem zmaten.

01

Odpovědět

Málo!

1010