Za všechno může Samuel L. Jackson!

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:941
Počet zobrazení:10 060
V následujícím videu uvidíte, jak těžké to může mít hvězda filmů s omezenou přístupností. Sledujete jakou kategorii přístupnosti má film, na který se chystáte vy, popřípadě vaše děti podívat?

Přepis titulků

Promiňte... Pane L. Jacksone, nedávno jsem poprvé viděla Drsnýho Shafta. Super. Pamatujete si tu část, kde říkáte: "Je mou povinností vás uspokojit."? Ano, pamatuju. No, má dcera to řekla svému řediteli a byla za to podmíněně vyloučená ze školy.

A můžete za to vy! Jen jsem hrál svou roli. Běž do pr****, Samueli L. Jacksone! Samuel L. Jackson! Jsem vaše velká fanynka. - Moc jste se mi líbil v Jurském parku! - Mockrát děkuji. Až na to že jste v něm kouřil a moje děti jsou teď závislé na cigaretách, vy zrůdo! Ve filmech kouří spousta lidí, nejen já, jasný?

A pokud se nepletu, tak tohle je cigareta, že? Můžete za to, že moje děti kouří! Běž do pr****, Samueli L. Jacksone! Hele, Samuel L. Jackson! Zrovna jsme se synem viděli Coache Cartera. Skvělý, díky. Opravdu ho to naučilo si věřit. Super! To jsem rád. Ale v basketbalu stojí za prd a měl by s ním radši seknout.

Stejně to celé ztrácí smysl, protože v Jakie Brownové jste hrál Ordella. Takže běž do pr****, Samueli L. Jacksone! Hele, nevadilo by vám podepsat synovu peněženku? Dělá to dva dolary. Vy jste Samuel L. Jackson! Prosím, hlavně nezačínejte s tím, jak moje filmy zničily vaše děti. To ne. Chtěl jsem jen říct, že ve Vyvoleném jste byl skvělý. Díky, chlape!

Blbý je, že moje děti viděly takovýho zmetka, co páchá odporný věci pro svý pobavení. Mýho syna napadl žralok, protože viděl Útok z hlubin. Jak za to asi můžu? Můj syn je 22letý obézní nerd žijící v našem sklepě, - protože jste hrál ve Hvězdných válkách! - Jo! Můj syn má kvůli vám těžkou alergii na buráky! - Moje přezdívka je Gator a kouřím crack!

- Kvůli Tropické horečce? - Ne, to jsem neviděl, jen mám rád crack. - Co?! - Tady je! - Pronásledujete mě snad? Můj syn je ve vězení kvůli Vykoupení z věznice Shawshank. V tom jsem nehrál já, ale Morgan Freeman! I tak běž do pr****! Moje dítě trpí nespavostí, protože ve svých filmech nikdy nespíte! Moje 3letá dcera viděla Nespoutaného Djanga...

a teď pořád říká to slovo na "n". Nechal jste svoje dítě koukat na Djanga?! Teď mě poslouchejte... Vím, že jsem ve filmech nehrál zrovna slušňáky, jasný? Takže když jsem na plakátu, možná by se na to vaše dítě nemělo dívat! Vy snad nečtete popis filmu, než ho pustíte svým dětem? Dívejte se na přístupnost!

To je vaše zodpovědnost, ne moje! Mockrát děkuji. - A něco dělejte s tím crackem. - Jasně. Vidíte? Můžu být za***nym vzorem! Přidělené kategorie přístupnosti filmů a další doporučení, včetně filmů se Samuelem L. Jacksonem, najdete na commonsense.org.

Přeložil: sp00ne www.videacesky.cz

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Divím se, že nikdo nezmínil Pulp Fiction :-D

2511

Odpovědět

... Ten týpek s peněženkou ti nestačil?

501

Odpovědět

Co se týče omezené přístupnosti - zrovna se chystám na Mortal Kombat první rádky říkají: "Následující epizoda zobrazuje násilí. Nevhodné pro děti a mládež." :-)
A co se týče vlivu samuela L. Jacksona, tak jsem se rozhodl být schizofrenický zabiják s katanou v ruce, protože nadaboval Afro Samuraie... a taky jsem se dal na Islám, protože hrál muslima v Robinu Hoodovi... Ouh... To byl vlastně Morgan Freeman, ale to je ten co začíná písmenem N. :-D

243

Odpovědět

tenhle clovek se nacpe vsude. ma dokonce zapis v ginesovce jako nejvydelecnejsi herec protoze natoci za rok stovku filmu.

1865

Odpovědět

V tom případě by měl pěkně máknout, protože do konce roku mu, podle tebe, zbývá natočit ještě 96 filmů :D

312

Odpovědět

už tam si taky? pokud tam nejsi tak bys tam měl být za nejhorší komentář roku.

239

Odpovědět

Danny Trejo jich za rok průměrně točí určitě víc, jen si za ně asi nenechá tolik zaplatit.

2410

Odpovědět

Úžasné video ten konec a jeho úsměv mě totálně dostal :D

244

Odpovědět

ten jeho úsměv na konci :D

263

Odpovědět

Žádná zmínka o Pulp Fiction?
Fuck you, Samuel L. Jackson!

1945

Odpovědět

tak byla tam ta peněženka .. :D

312

Odpovědět

+DendelinWell... f**k you anyway.

347

Odpovědět

Samuel L. Jackson je dobrý herec, protože je dobrý herec a taky je ještě dobrý herec.

285

Odpovědět

funny or die toci ty nejvetsi sracky, ale tohle bylo celkem OK

243

Odpovědět

Ted mě ukamenujete, ale mně to přišlo spíš trapný. Normálně mívám vkus stejný jako zbytek lidí co tu je, ale tohle je prostě blbost a to hodnocení nechápu.

1932

Odpovědět

Tuhle jsem viděl Avengers. Moc pěkná akčňárna, ale něco mi tam chybělo, dlouho jsem nemohl přijít na to co. Až nedávno jsem na to přišel: Samuel L. Jackson tam ani jednou neřekne "motherfucker"!

291

Odpovědět

"Můžu být vzorem", nekazí ten překlad trošku pointu "i can be motherf*cker role model"? Bez té jeho "klasické" hlášky to podle mě kompletně ztrácí smysl.

252

Odpovědět

Někam mi to při úpravách uteklo...doplněno ;)

280

Odpovědět

Divím se, že nezmínili Pulp Fiction

1946

Odpovědět

Ono tam Pulp fiction je. Stačí se podívat na cenzurovanou peněženku, kterou chtěl ten s kozí bradkou nechat podepsat pro svého syna.

251

Odpovědět

+fraxsisOh nepovídej? Mně šlo spíš třeba o nějaké hlášky nebo že jejich dítě si vzalo Ezekiela 25 17 moc vážně

1855

Odpovědět

+fraxsisTak jsi to napsal špatně, Pulp fiction prostě zmínili i s krásnou aluzí.

233

Odpovědět

"Můj syn je ve vězení kvůli Vykoupení z věznice Shawshank!"
"V tom jsem nehrál já, ale Morgan Freeman!"
"I tak běž do p****e!"
:D :D :D

2432

Odpovědět

1. najdi nejvtipnější hlášku ve videu
2. napiš ji do komentářů
3. PALCOBRANÍ

2615

Odpovědět

+Popcornještě jsi zapomněl:
4) ???
5) profit

2115

Odpovědět

+Popcorn1) Collect underpants
2) ???
3) Profit

2118

Odpovědět

+Popcornehm... "najdi JAKOUKOLI hlášku ve videu"...

239

Odpovědět

I tak běžte do p****e..

244