Zničené dětství

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:755
Počet zobrazení:8 854

Tvůrci College Humor se do rádobyproblémů mladé generace strefovali už ve videu Jsme tak staří! Tentokrát se podívají na zoubek další často slýchané stížnosti.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Slyšeli jste to? Budou točit remake Krotitelů duchů. Ale nebude tam nikdo z původních herců. - Ani Bill Murray? - Dokonce ani Bill Murray. Proč Hollywood mrví všechno, co jsem jako malej miloval? Přesně tak, úplně mi tím ničí dětství. V devíti letech mi obrna zničila sen o profesionálním hraní baseballu. Připravila mě o nohy.

Zničila mi tak celé dětství... Včera jsem viděl Želvy ninja od Michaela Baye. Ten chlap mi totálně zničil dětství. Napřed zmrvil Transformery, a pak přidá želvám nosy a dílo zkázy je hotovo. Jau, mé dětství trpí. Neměla jsem nárok na stejné vzdělání jako bílí studenti. - Zničilo... - ...mi to dětství. Viděli jste předělávku Robocopa?

Je prostě... hrozná. Když máma nebyla doma, mlátil táta mě. Říct to policii? Ten šmejd byl policajt. Viděli jste novou znělku Simpsonových? Je úplně jiná! - Horší? - Ne. Jiná. - Proč nám ničej... - ...celou vesnici. Spálili ji do základů.

Věděl jsem, že je to špatný, ale byl jsem ještě dítě... Dva týdny po výcviku v Saigonu. Po všech těch letech mě pořád pronásleduje představa... ...debilních třetích Šmoulů! Já s tím seriálem vyrůstal, a teď je zničenej! Ve třinácti letech ze mě byla sexuální otrokyně... Když jsme u toho, s rodiči jsem nedávno viděl film Dárce. Němci posadili mé rodiče do jednoho vagónu a mě do úplně jiného.

Už jsem je nikdy neviděla. Znásilňují naše dětství. Znásilnili mou sestru... Ben Affleck bude hrát Batmana! Ale no tak, jsou tu lidi. - Dětství je v tahu! - Je velmi citlivý. Zničili nám dětství.

Naše dětství bylo hrozný... Narodil jsem se v této zemi před čtrnácti lety. Je to můj domov. Jenže vláda teď chce deportovat mou rodinu. Ale já jsem jen dítě. Co můžu udělat? Jo, už to můžeš odnést, dojedla jsem. Cože?! Chtějí natočit Spongeboba s živými herci?! Proboha, moje dětství! To je tak nefér...

Komentáře (41)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je to přehnaný, ano má to mít určitou symboliku ale tohle je jak porovnávat jablko s hruškami.

79

Odpovědět

No jo,děcka sou dneska hrozný parchanti.Chtělo by je to nějak postavit do latě.Třeba válkou.Pokud USA nepřestane terorizovat svět,za chvíli se jim toho dostane,tak uvidíme.

744

Odpovědět

A na tuto mudrost si prisiel po tom, co si videl video kde nevystupovalo jedine dieta.

61

Odpovědět

Možná je dobré se na toto video podívat z pohledu toho, kde a pro koho bylo točeno (USA). Myslím, že mládež, ve střední Evropě to opravdu nevystihuje. Obávám se ale, že čím dál tím víc na západ, tím je to horší. Ať už za to může to, že ty seriály, o kterých se baví jsou opravdu jejich kultura (něco jako náš krteček) nebo to, že jejich vzdělávací systém je trochu jinak nastavený či prostě jen to, že je tam mladých více a tím pádem se mohou jako skupina lépe uzavřít.

186

Odpovědět

Rovnou si mohl napsat, že jsou blbci.

231

Odpovědět

Nikto v europe nesleduje Big bang theory, two and half men, Titanic, Forest Gump.
Všetci v europe sledujú krtečka, pozerajú marečka ktorý ukradol pero a počúvajú helenku vondráčkovú...
Nie nie... Naša kultúra nemá so západnou ani mak spoločné :)

Je pravda, že drvivá väčšina ľudí sleduje a počúva plody západnej dekadentnej kultúry.
My europania sme povestný tým, že sledujeme čínsku kinfematografiu, počúvame ruských hudobníkov a čítame indickú literatúru...
Presne tak to je :)

1810

Odpovědět

+thorium.cekuj.netEhm... a napsal jsem snad něco takového? Nespletl jsi se ve vláknu?

42

Odpovědět

Tohle jsem od CollegeHumor opravdu nečekal a už jen proto, jak se odklonili od svých běžných témat, bych to označil za jejich nejhorší video. Navíc mi takovéhle moralizování dost vadí... Rozhodně bych tomu odebral tag "černý humor", vtipného na tom nebylo vůbec nic.
Sice je to možná - svým způsobem - pravda, ale podle mě hlavně srovnávají jabka s hruškama; ti mladí to rozhodně nemyslí tak vážně. A až budou starší, budou se na svět dívat trochu jinak.

1323

Odpovědět

Vidíš, s tím tagem máš pravdu. Nevšiml jsem si, že tam byl. ;-)

52

Odpovědět

A já myslel, že ten humor dělá převážně ten černý. :(

250

Odpovědět

škoda, že u těch mladších se naváželi jen do filmů, ti starší měli to utrpení různorodější :D

106

Odpovědět

Tím chtěli možná poukázat na to, že ti mladší nemají kromě filmů žádné trápení, možná...

164

Odpovědět

+BushidoAle iste bushidko... Preto na konci prišiel 15 ročný imigrant čašník...
Presne na to chceli poukázať... Presne tak :)

62

Odpovědět

Nebudou točit remake Krotitelé duchů, ale budou točit pokračování tj. Ghostbusters III. Bude tam hrát Bill Fucking Murray a Dan Aykroyd (Ramis bohužel umřel) a bude to i od stejnýho režiséra.

28

Odpovědět

sice mam zničené dětství ale aspoň mam pervitin

446

Odpovědět

Jen malá chybka v 2:02 je citlitý ;)

41

Odpovědět

Asi to neni tak mala chybka kdyz to nevydrzis a musis to vepsat do komentaru

226

Odpovědět

+Tomzra kvuli lidem jako ty rapidne klesa schopnost (zejmena deti) jak korektne psat nebo porozumet psanemu textu.

140

Odpovědět

Fefferonkaaa: Opraveno, díky. ;-)
Del: Nám tohle upozorňování na chyby nevadí, naopak. Pokud to někdo napíše takhle konkrétně, s časovým údajem a má pravdu, snažíme se chybu co nejdřív opravit, aby nekazila ostatním dojem.

250

Odpovědět

Ten kontrast tomu dává fakt grády :D až mi přeběhl mráz po zádech, když jsem viděl tu starou ženskou řikat, že to bylo naposledy, co viděla své rodiče.

901

Odpovědět

Tohle zničilo dětství mně:
http://www.meh.ro/wp-content/uploads/2012/07/meh.ro10048-455x341.jpg

164

Odpovědět

mamaaaaa..... Hovoril som ti aby si nechodila na internet, kazíš ľuďom deň svojími obrázkami

221

Odpovědět

+MarekSVK81It's all ogre now...

61

Odpovědět

Odpovědět

Paráda... ještě :D :D :D

63

Odpovědět

Chytá ma z toho depresia :(

233

Odpovědět

Vím že je to sranda.
Bohužel ne pro každého.
Mnohé lidské osudy rozhodně nejsou legrace.
Ten moment kdy ta šedovlasá paní říkala o svých rodičích co naložili do vagonu Němci a už je nikdy neviděla.
Nacisté takto do nebytí odvezli i mé předky.
Dos často jsem o tom slýchával od dědy a babičky, poznamenalo je to na celý život.
Díky nim mě vždy zatrne, když i v legraci něco takového slyším.

2023

Odpovědět

+GDAWormsJaksi nechápu, proč má Tvé vyjádření tolik nízkých hodnocení. Vy kdo jste hodnotili negativně, dokázali byste vysvětlit proč? Nepochopili jste to, připadá vám to vulgární nebo nereálné, nebo jste klikli omylem, či co?
Čistě z hlediska vlastního zájmu, neboť tyto reakce jsou v mezích mého vžitého názoru o schopnosti uvědomování si faktů a souvislostí a utváření si názorů na ně.

11

Odpovědět

Tohle už musí přestat!! Nikdo nemá zničené dětství z předělávek! Všichni z vysoka kálí na to, že je někdo 90's kid. Nikoho nezajímají pogy, kartičky pokemonů a už vůbec ne nějaké tamagochi!
Je mi 24, půl dětství jsem strávil u vody a na stromech a půl u PC (podle počasí atd.)
Žádné dětství nebylo lepší bez mobilu a nebylo ani lepší s ním! Každý máme rádi to, co jsme přožili, protože to byla bezstarostná a krásná doba a ne pro to, co v té době bylo!

16710

Odpovědět

úplně s tebou souhlasím...nejvíc mě dokážou vytočit ty keci na fb typu "co to s těmi dnešními děti je já sem se domů vracel s odřenými koleny když se rozsvítili lampy, s kámoši si hráli fotbal na vojáky a bla bla bla ne jak ty teď že je každej zavřenej doma u pc"...ty vole samy denně stráví 4 hodiny jen u fb a dětem budou něco kázat ? Já si pamatuju co hodin jsme strávili u debilního vláčku na pc a jak sem chodil ke kámošovi a díval jsem se celej den jak hraje duke nukem 3D...kdybych já měl jako dítě playstation 4 s tou jeho grafikou atd. tak by mě nikdo venku neviděl jak si hraju na policisty a zloděje venku prostě bych se tím zlodějem stal v GTA V..chyba není v dětech ale ve společnosti co jim nabízí...

806

Odpovědět

+Cerny strazce vesmiruKolikrát jsem si přál, aby se ti plastoví vojáčci sami pohybovali a já jím velel... A pak jsem začal hrát Command & Conquer, Dune 2 a Warcraft: Orcs and Humans :-D
Měl jsem slabý počítač... Tak jsem si přes celý pokoj udělal mapu, na lístečky napsal počty jednotek, udělal hrady a hrál jsem Heroes II ;-)

831

Odpovědět

+Cerny strazce vesmirunení pravda, kámoši měli pc, konzole, videohry a bylo se venku... všichni na to jebali, šlo se normálně ven, vždyť večer je čas, když není pěkně je čas...občas se něco vyměnilo... uvědom si že to dělají jen sociální sítě a to že, rodiče dají tablet batoleti, mozek se správně nevyvíjí, ztrácí smysl se učit, produktem jsou rovné vyhulené kšilty... tak neříkej, že za to můžou hry, jsi jak TV Ho*na

376

Odpovědět

+Cerny strazce vesmiruA kdo říká, že je to špatně? A pokud to někdo říká, jaké k tomu má důkazy? Mně teda připadají dnešní děcka mnohem chytřejší než jsem byl já, takže ten směr asi nebude úplně špatnej :D

51

Odpovědět

černý humor mám rád ale teď jsem se ani jednou nezasmál :)

1532

Odpovědět

Tohle video mi teda nepřišlo moc "černohumorný".

6711

Odpovědět

+BugHer0ok :D ale tak proč je jako tag uveden černý humor když to není černý humor :D

150

Odpovědět

+BugHer0BugHer0: to jako fakt?! Nacisti, znásilnění, obrna, vypálení vesnice co může být bráno víc jako černý humor? Ani C&H nebyli tak "černohumorní".

28

Odpovědět

btw. černý humor je jako nohy buď je máš nebo ne...takže nikdy nemůžeš říct mám rád černej humor ale tohle bylo až moc černý.....

179

Odpovědět

+Cerny strazce vesmiruTo bylo tak černý, že to ukradlo pointu.

30

Odpovědět

9gageři si z toho museli pěkně zarazit sraní :D

1164

Další