Musím sdílet!

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:596
Počet zobrazení:6 577
Jeden z dalších počinů skupiny ImprovEverywhere, která tvoří nevšední zážitky na všedních místech, se odehrál na konferenci GEL v New Yorku. Good Experience Live neboli GEL je zaměřený na zážitky ve všech formách - v obchodě, umění, společnosti, technologiích i v životě. Charlie Todd, zakladatel ImprovEverywhere, se rozhodl tuto konferenci oživit a uspořádal tento muzikál. Nutno podotknout, že tuhle píseň musíte sdílet. :) A jak jste na tom se sociálními sítěmi vy? Sdílíte, nebo se radši držíte v ústraní?

Přepis titulků

Jsem moc rád, že je tady s námi John Reynolds. Pojď, Johne. A dnes nám představí novou sociální platformu Twirlr. Přivítejte Johna Reynoldse. Dobrý den a děkuji. Moc se těšíme na spuštění naší nové platformy. Musím vás ale poprosit, abyste vypnuli svá mobilní zařízení. Do světa to vypustíme až po šesté hodině.

Bylo by skvělé, kdyby nikdo nic nesdílel. Vy chcete, abychom vypli svá zařízení? Omlouvám se, pane. Nemůžu vyhovět, musím být online úplně pořád! Teď vám povím, jak to u mě funguje. U snídaně tweetuju, tweetuju zatímco se cpu. Protože ať už dělám cokoliv, tak chci, aby to viděl celý svět! Surfuju a píšu a taky skypuju.

- Kdo jste, že nám to zakazujete? - Tohle dám na Vimeo! Musím sdílet! Musím sdílet! Neopovažujte se nám zakazovat sdílení! - Nejsme šílení. - Jen potřebujeme Twitter! Panebože, tohle musím dát na Facebook! Je to super, nemůžu se dočkat, až napíšu nový status. - Kéž bych tohle mohla sdílet se svou kočkou. - Na to musí být aplikace. Každý pátek nahrávám fotky na MySpace.

Je tady ještě někdo na MySpace? Ne! Musím sdílet! Musím sdílet! Na FourSquare jsem starosta téhle místnosti! Sdílej svá tajemství! Sdílej, co sis koupil! Nikdy jsem netušil, že jste všichni tak propojeni. Čekal jsem nějaké žádosti o přátelství, teď vidím, že tahle píseň je v trendu. - Páni, naše píseň letí vzhůru!

- Na Diggu je na vrcholu! - YouTube, Tumblr a taky Reddit! - BoingBoing ji taky šíří! - Tucty lidí ji retweetli! - Tihle ji už museli vidět. Páni! Musím sdílet! Život za to nestojí, pokud nejste online! Musím sdílet! Pokusit se nás zastavit je naprosto hloupé. Musím sdílet!

My musíme sdílet! Bohužel můj čas tady vypršel. Děkuju. Přeložil: Rizyk www.VideaČesky.cz

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ahoj, týká se to sociálních sítí, je to můj dotazník http://login.oursurvey.biz/4816 s 13 otázkama o facebooku atd. Vyplníte mi ho? Je do školy.

180

Odpovědět

THIS IS SHIT!

1833

Odpovědět

Mě se to moc líbilo! :D

185

Odpovědět

Tohodle je na youtubu milion nic překvapujícího..

1817

Odpovědět

Video docela fajn, ale já naštěstí nemám ani twitter ani FB a ani jiného zloděje času, soukromí a inteligence... ;)

1912

Odpovědět

paráda! jsem pro víc videí od ImprovEverywhere

182

Odpovědět

Tak tohle je hodně dobrý, to musím sdílet :)
Písnička skvělá, pohled na netušící lidi příjemný..

183

Odpovědět

Bendy: Naprosto s tebou souhlasím! Tenhle typ videí je prostě skvělej! Víc "živé muziky" v obchoďácích..:)

181

Odpovědět

chytlavýýýýýýýýýýý :D

182

Odpovědět

Já nemam FB ani Google+ a ani nic jiného ! Takže já to řešit fakt nemusim xD

196

Odpovědět

Náhodou mě se video moc líbilo, velký palec nahoru :-)

A díky opravdu moc všem překladatelům, protože odvádíte fakt skvělou práci.

182

Odpovědět

Musí se nechat, že to má rytmus.

183

Odpovědět

Úžasný mám rád tyhlety videa a byl bych rád kdyby jich tu bylo víc....

182

Odpovědět

wtf?... tak to bylo trapné, nic jiného k tomu nejde napsat

1827

Odpovědět

za 10 let lidi zmoudří a facebook a podobný stránky na tom budou jako myspace, libimseti a lide.cz (většina zapomene a bude stále klesat návštěvnost)...facebook sice taky mám, ale nechápu lidi, co tam píšou, kde jsou a že žerou atd. To je demence. Jinak nechápu ten twitter, člověk tam může posílat jen statusy a co z toho?

1817

Další