Muzikál o Instagramu

Thumbnail play icon
42 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:295
Počet zobrazení:6 694

Po GTA a Disney princeznách tu máme další muzikál od AVbyte. Dopřejte světu trochu vašich selfies, food porna a dalších důležitých aspektů života, všechny to určitě zajímá. :)

Přepis titulků

Nech toho! - Au! Asi mám zlomenej nos! - Panebože! Instagram! Řekni sýr! Instagram... Na spoustu fotek tu svůj iPhone mám. Android mám. Instagram... Jen jeden dotyk a jsem cool. Instagram... Protože každýho to zajímá. Věř, že ne.

Instagram... Jen jeden dotyk a jsem cool. Amaro, Rise, Hudson, Siera... Lo-fi, Earlybird, Toaster, Nashville... Sutro, Walden, Kelvin, Brannan... Co zvolit mám? Strom - Instagram! Lampa - Instagram! Sváča - Instagram! Každej den! Práce - Instagram! Batman?! Ruka - Instagram!

Boty - Instagram! Auto - Instagram! Každej den! Mobil - Instagram! Tma - Instagram! Ho*no - Instagram! Fůj, to je nechutný. Instagram... Na spoustu fotek tu svůj iPhone mám. Android mám. Instagram... Jen jeden dotyk a jsem cool. - Vypadáš tam líp než já. - Já vím... Instagram...

Protože každýho to zajímá. Věř, že ne. Instagram... Jen jeden dotyk a jsem cool. Jen jeden dotyk a jsem cool. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dotaz: proč vždycky vybíráte ty absolutně nejslabší muzikály od AV Byte? Je to můj oblíbený kanál, mají spoustu super materiálu (Google Is Your Friend, Men: We Don't Know What We Did, Sherlock: The Musical, Procrastination: The Musical, atd. atd. atd.), ale tady se vždycky objeví něco, co patří spíš POD jejich průměr. Nehejtuju, jste pořád super stránka, ale mám z vás skoro pocit, že se chcete AV Byte snad za něco pomstít, nebo co... ;-) :-)

41

Odpovědět

Tak koho nezajímá to co sdílím na Instagramu tak mě nesleduje... Ať je to jídlo, selfie nebo i to hovno :D

00

Odpovědět

Hezké, jak tam včlenili "Android mám", aby v komentech pod videem nevznikla vzpoura haterů iPhonu.

60

Odpovědět

Hodně špatná volba písně. AVByte jich má spoustu skvělých, tak proč překládat jednu z nejhorších? Dopuručuji raději třeba:
http://youtu.be/Xi3aEGo8y-E
http://youtu.be/ftQ6A3DKKeg
http://youtu.be/KeSDnh3Fgn0
http://youtu.be/ys4UqArztJg
http://youtu.be/leT-4Y1l7NY

11

Odpovědět

Já jsem si vždycky říkal, proč každej vypatlanej američan dělá vlogy, vydělává na tom prachy a v česku to nikdo nedělá. Tak už vim proč. Češi nejsou postižený magoři. Bylo vážně nutný tuhle kravinu překládat? To fakt může nadchnout jenom dementa.

1417

Odpovědět

Pecka nejnovější filmy! :-D ENJOY ;-)
http://snurl.com/299pwz8

237

Odpovědět

naser si

352

Odpovědět

Asi celkem lituju lidi, který si stěžujou na to, že je Instagram plnej takovejhle fotek. Protože Instagram je jen takovej, jakym si ho uděláte.
A udělat o tom přiblblou pjesničku? Eh

151

Odpovědět

Ano a každý človek je taký ako si ho rodičia vychovajú...
z teba vychovali prvotriedneho kokota....

329

Odpovědět

+thorium.cekuj.netah thorium is back. We miss you

92

Odpovědět

+thorium.cekuj.netŽe ty si k***t ještě neznamená, že i všichni kolem tebe sou k****i :)
A pleteš se, samozřejmě. Nezáleží jen na rodičích… ale co bych to kokotovi vysvětloval

70

Odpovědět

+thorium.cekuj.netSom rád že reaguješ... svedčí o tvojej úrovni, žebrák :)

011

Odpovědět

+thorium.cekuj.netTak už nás jen může mrzet, žes nám nesdělil i jakou tu úroveň teda mam, když sem si dovolil na TEBE reagovat :/
Ale jinak miluju tyhle prázdný argumenty, jojo :)

80

Odpovědět

Strašné. GTA ještě šlo, pak přišla první hrůza, teď dorazila druhá hrůza.

120

Odpovědět

? První tu byli pirátí a až pak GTA...
Ale je fakt, že tohle se jim fakt nepovedlo...

51

Odpovědět

Ani předchozí dvě videa od AVbyte neměla kdovíjaké hodnocení, ale aspoň to zachraňovala ta převelice luxusní zrzečka. S očekáváním jsem si pustil i tohle video, ale ona nikde? Skandál, bez té bohyně je to o ničem... :-(

220

Odpovědět

Se zrzečkou by se ještě nějaká videa našla, ale podle hodnocení necháme AVbyte spočinout v hlubinách YouTube a u nás už se neobjeví. Budeš si ji muset ulovit tam. ;)

251

Odpovědět

prestante prekladat takovy picoviny, diky!

922

Odpovědět

Z posledních 16 videí na webu mají jen 3 hodnocení pod 7 z 10, naopak 9 jich má hodnocení nad 9 z 10, ale bohužel, občas se to předem neodhadne a přeložíme video, které u diváků propadne.

V naprosté většině případů to znamená, že z daného kanálu přestaneme překládat nebo minimálně omezíme množství překládaných videí podobného rázu. Mrzí mě, že jsme se ti netrefili do vkusu, ale to se prostě stane... ;-)

491

Odpovědět

+BugHer0Nešlo by udělat nějaký žebříček nejhůře hodnocených videí na VČ? :)

211

Odpovědět

+BugHer0Existuje - seřaď si videa od nejhorších :)

180

Odpovědět

+BugHer0Tahle orientace na hodnocení začíná být smutná. Překládá se pár stálic. Když se objeví něco nového tak se to těžko prosadí a upadá rozmanitost na portálu. Dal bych si na tohle pozor protože malé hodnocení určitě neznamená nekvalitní nebo nepopulární video. Spousta lidí prostě ani nehodnotí a spousta lidí hodnotí podle již stávajícího hodnocení.

72

Odpovědět

Bože, co je tohle za generaci ?

158

Odpovědět

Věřím, že předchozí generace by dělala to samé, kdyby měla internet. Jelikož však ho neměla nevendilovala svoje fotky a názory do světa...

242