Princezny od Disneyho v muzikálu

Thumbnail play icon
56 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:472
Počet zobrazení:8 230

Od bráchů, kteří si říkají AVbyte, už tady jeden muzikál máme. Tentokrát to však nebude z herního, ale pohádkového prostředí. Disneyovka Frozen trhala rekordy sledovanosti po celém světě, a tak není divu, že na ni vznikla spousta parodií. V téhle nám princezny zazpívají o ženské emancipaci.

Přepis titulků

Holky, princ Erik mi dal kytku, není krásná? Pročpak každá princezna potřebuje prince? Starý známý příběh, ale já to nežeru. Proč každý předpokládá, že chlap všechno zachrání? Hrdina můžu být i já a vyřeším to po svém.

Proč bychom se měly skrývat za pravou lásku? Už dost! Jsem, jaká jsem. A chlapa nepotřebuju. - Jak se má Al? - No... Tobě dali Rohypnol.

A tys nalítla lháři. Ty jsi měla štěstí, že máš malý nohy. Ty máš stockholmskej syndrom. Ty jseš rozmazlenej fracek. Ty jsi měla talent a klidně se ho vzdáš! Proč bychom se měly skrývat za pravou lásku?

Už dost! Prosím, pochopte, že chlapa nepotřebujete. Nenašlas toho pravého. Když jsi zamilovaná až po uši. Nic jiného tě nezajímá, nic než on.

Jdi za svým snem, i když je podivný. Když jsi zamilovaná život je píseň. A šťastný konec ti nic nezkazí. I když může se stát, smutná pravda, kdo to mohl tušit...

Snila jsem o dobrodružství. Cestách do všech světových stran. Místo toho sedíme na zadku kvůli princeznovskému stereotypu. Ale přišel čas jim říct, že se zmýlili.

My jsme silné. Ukažme jim to. Jdeme na to. Pročpak každá princezna potřebuje prince? Starý známý příběh, ale já to nežeru. Proč každý předpokládá, že chlap všechno zachrání?

Hrdinky můžeme být my a vyřešíme to po svém. Proč bychom se měly skrývat za pravou lásku? Jsem, jaká jsem. A nepotřebuju chlapa! Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Raději After ever After 2 od Painta! https://www.youtube.com/watch?v=mIQr_TrFTUk :)

80

Odpovědět

Niekto by sa tu mal vrátiť k prekladaniu Naruta :)
(...joke) :D

30

Odpovědět

Nic moc tedy... lepší by bylo, kdybyste přeložili pokračování Šťastně až do smrti...? od Jona Cozarta :) https://www.youtube.com/watch?v=mIQr_TrFTUk&feature=youtu.be

263

Odpovědět

Sněhurka, ani Šípková Růženka by se bez princů vůbec neprobudily.
Popelka i Malá Mořská víla by dál žily své nudné životy. Popelka by dál sloužila svým sestrám a maceše, v původní Andersonovské verzi si princ vezme princeznu ze sousedního království a Mořská Víla "ostrouhá".
Bella i princezna z Frozen trpí následky činů svých rodičů.

314

Odpovědět

Dokazovanie si žien, aké sú samostatné mi ide už pomaly hore krkom. Veď im to nikto neberie, ak sa nestavajú sami do pozície, že sú horšie ako muži. Ako je celá emancipácia žien už o niečom inom, o tom tu už video bolo: http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/hadka-muze-a-zeny-pokazde-jinak

219

Odpovědět

Tohle video je stejně jen trapný virál za účelem výdělku

94

Odpovědět

DrJohny:
Emancipácia znamená osamostatnenie, a ešte pred 100 rokmi si nemohol voliť lebo si nevlastnil penis ale mal vagínu a to ťa diskvalifikovalo. A niekde to tak funguje doteraz. Toľko k tomu, že si niečo ženy dokazujú. Emancipácia znamená osamostatnenie. Na osamostatnení nevidím nič opovrhnutia hodné. Ale "pardon" že ti to lezie na nervy. To je ako s lesbami či gayimi - dajte im rovnaké práve a nebudú musieť robiť ten bordel čo vám tak lezie hore krkom.

228

Odpovědět

+BreakingInsidea co takhle připomenout, že před 150 lety se volilo podle kurií (1-velkostatkářská, 2-kurie obchodních měst, 3-kurie obchodních a živnostenských komor, 4-vesnická kurie). Čím nižší kurie, tím vyšší velikost hlasu (samozřejmě to bylo navázáno na velikost daní). Až v roce 1896 se zavádí pátá kurie, která dává volební právo všeobecné -pátá kurie muži starší 24 let. Volební právo žen a zrovnoprávnění velikosti hlasů přichází až s ústavou ČSR V roce 1920.

32

Odpovědět

je pravda, že ty jejich kostýmy, který jim moc dobře nepadnou a hrozný paruky to kazej, ale jinak musím říct, že písnička je super, jak melodií, tak zpěvem...

179

Odpovědět

Ji se to keca ... jednou rukou si dela armadu zivych bytosti kterym muze vnuknout jakoukoliv totoznost a druhou dokaze zabit a znicit cokoliv v dosahu nekolika kilometru nehlede na to ze ma naprostou immunitu vuci nizkym teplotam

312

Odpovědět

Já s tou písničkou souhlasim, protože taky nepotřebuju chlapa.

1414

Odpovědět

To tedy obdivuji odvahu, žes to dokonce celé! zkouknul. Jsi měl ztlumený zvuk a jen četl titulky? Ten jekot tý brécy se fakt poslouchat teda nedá. To mi promiň.

913

Odpovědět

Behind the scenes: http://goo.gl/YrpgnV

22

Odpovědět

přehypovaná onanie z Frozen mě už celkem leze krkem. Průměrná pohádka z průměrnýma songama.

Zlatý Aladin a Lví Král - to jsou moje topky propracované do detailu. Frozen je nedotažené, jak příběhově tak i vizuálně (viz scéna s vlky, kdy je deset vlků děláno stylem CTRL+C CTRL+V)

1510

Odpovědět

Stockholmský syndrom mě rozesmál :-D

364

Odpovědět

To byla ale protivna lesba...

4319

Odpovědět

Fucking feministky.

4624

Odpovědět

Malá mořská víla je úžasná!

505

Odpovědět

wtf is dat s**t

149

Další