Barbar Conan: Muzikál

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:348
Počet zobrazení:6 051

Před nedávnem se nám tu objevilo video Terminátor 2: Opera a dnes je tu další video z tvorby jonandal. Tentokrát je to muzikálová verze filmu Barbar Conan, kde Conan zpívá písničku Crome! a vypráví svůj životní příběh.

Přepis titulků

BARBAR CONAN BARBAR CONAN MUZIKÁL Další den chodím tu v kruhu. Straší mě vzpomínky a tlačím tohle kolo. Modlím se ke Cromovi: Dej mi pomstu a pomoz mi vyřešit hádanku oceli. Stydlivý malý chlapec, nemohl jsem je ochránit. Bezmocný, nesmělý a slabý jak děvče.

Pozabíjeli můj lid, mého otce sežrali psi, matce usekli hlavu, vzali mi celý svět! Crome, kde je ten čaroděj, jenž zabil mou matku? Pořád si pamatuji jeho strašlivý výraz. Crome, kde jsou hadi, kteří se dívají jeden na druhého? Crome, pokud jsi můj bůh, tak mi ukaž cestu! Jsem na cestě, sekám těla. Bodám a sekám, koukněte na mě. Věrní přátelé se dávají na mou stranu, každým dalším krokem plním svůj slib.

Rozdrtit nepřátele. Hnát je před sebou. A slyšet nářek jejich žen. Slyšet nářek jejich žen! Rozdrtit nepřátele. Hnát je před sebou. A slyšet nářek jejich žen.

Slyšet nářek jejich žen! Crome, kde je ten čaroděj, jenž zabil mou matku? Pravda, nikdy jsem se k tobě nemodlil. Přesto, co bych dal za to, abys mi pomohl to dokončit. A jestli neposloucháš... táhni do horoucích pekel! Crome, kde jsou hadi, kteří se dívají jeden na druhého? Crome, pokud jsi můj bůh, tak mi ukaž cestu!

Přísahám, že ten čaroděj padne, už to začalo. Všechny je zavraždili, jsem poslední z nich. Volám tě kvůli pomstě za mou matku! Modlím se k tobě, Crome! Rozdrtit nepřátele. Hnát je před sebou. A slyšet nářek jejich žen.

Překlad: ScreaMaker www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ach Conane, dařilo by se ti mnohem líp, kdyby ses ke Cromovi nemodlil - každý přeci ví, že je to nejen na nic, ale ještě tě bude mít za slabocha. :)

194

Odpovědět

Nechci rejpat ale ještě když jsem byl mladej tak mě to docela bavilo a minimálně s dvěmi knihami se neshodují fakta . Jsem jedinej kdo si toho všimnul ?

180

Odpovědět

prý "Pořád si pamatuji jeho strašlivý výraz." Ale podle mě, měl takovej zhulenej výraz

210

Odpovědět

Nehorázně chytlavá melodie.

PS: ten přízvuk je boží.

190

Odpovědět

Tohle dost vysvetluje conanovu nenavist k carodejum "nesnasim je misto sebe nasazuji jine . a taky tvrdost connana

180

Odpovědět

(Sry za offtopic) @windigo: tak mrkni na tohle, tomuhle já řikám super deutschglish přízvuk: http://www.youtube.com/watch?v=mZHoHaAYHq8

190

Odpovědět

slabé jak prase, uplně mě to zklamalo :)

1812

Odpovědět

Parádní přízvuk má ten zpěvák. Tribute Arnoldovi a jeho německé angličtině.

190

Odpovědět

@Rohi: přesně, ve 2:10 jsem si málem uchcal do kalhot, to je nejlepší část celýho klipu :D

180

Odpovědět

Tento film mám moc rád. Příběhy jsem přečetl skoro všechny, a Cimmeřanské náboženství je mi blízké. Toto video mě mile potěšilo, jen tak dál! A všem haterům: Trhněte si nohou.

200

Odpovědět

jezisi... kamaradi asi nepochopili ze to byla ironie... a ne.. videacesky sleduju prakticky od zalozeni vsechny videa denne (krom mainstreamovych s****k :D) a toto se men fakt nelibi tak jsem si trosku rejpnul... nikdo si asi nevsiml toho smajlika na konci no :D

180

Odpovědět

rohi: +1

180

Odpovědět

Aiaiaiaiaiaiaiaééééééé!

180

Odpovědět

Bylo by to super kdyby neměl tak hrozný hlas, ale srandu v tom nevidim...

181

Odpovědět

Thene, tak si pusť všechno od začátku, za ten rok si nemůžeš pamatovat, co všechno už tihle frajeři napřekládali. A překladatelům: Díky - jen houšť a větší kapky - díky Vám si rozšiřuji obzory, protože na tohle bych se u Cromma nebýt Vaší práce v životě nepodíval!

190

Další