Muzikál o trollech

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:314
Počet zobrazení:6 908

S trolly se člověk na internetu setkává stále. A z toho důvodu o nich vzniklo i krátké muzikální vystoupení.

Přepis titulků

V hlubinách internetu, kam nikdo nechodí, žije skupina trollů, jejichž společnost nikomu nevoní. Přátelé, Fappening byl úspěch. Nebylo to už trochu moc zlomyslné? Moc zlomyslné? Nikdy! Trollové, trollové, svědomí máme nulové. - Hlupáci a slaboši jsou naší potravou. - Je to naší zábavou! Jsme trollové, online trollové, jen po zmatku toužíme.

Po zmatku a nadvládě! Jsme trollové! Vždy tomu tak nebylo. Schovávali jsme se pod mosty a kolemjdoucí strašili, ale lidi nás chytili a pořádně zbili! Pak jsme našli své místo. - Místo k růstu! - Náš domov! Je anonymní a pravidla zde neznají. Internet mu říkají!

Místo jednotlivců trollujeme miliony najednou! - Neustálý příval obětí! - Za to bychom si měli do vězení sednout! Trollové, trollové, svědomí máme nulové. - Hlupáci a slaboši jsou naší potravou. - Je to naší zábavou! Jsme trollové, online trollové, jen po zmatku toužíme. Po zmatku a nadvládě! Jsme trollové! Dám vám příklad. Nějaká osobnost zemřela.

Příležitost se před námi otevřela. Trollujeme stránky, kde na ni vzpomínají. Užíváme si, jak se vztekají. Fappening jsme vyprovokovali. Dřív než se lidé vůbec rozkoukali. - Chceme tu závist a ty pře! - Mluvil někdo o fér hře? Ale nikdo není chytřejší... Nebo s duší ještě temnější.

Než ten, kdo nás pod svá křídla vzal... Nás nebojácný trollů král! Trollové, trollové, svědomí máme nulové. - Hlupáci a slaboši jsou naší potravou. - Je to naší zábavou! Jsme trollové, online trollové, jen po zmatku toužíme. - Po zmatku a nadvládě! - Jsme trollové! Trollové, trollové, svědomí máme nulové. Trollové, trollové, svědomí máme nulové.

- Hlupáci a slaboši jsou naší potravou. - Je to naší zábavou! Jsme trollové, online trollové, jen po zmatku toužíme. - Po zmatku a nadvládě! - Jsme... Jsme trollové, jsme trollové, jsme trollové! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Brečím dojetím, moc ti to tam synku slušelo.

173

Odpovědět

Taková nudná zbytečnost :-/

38

Odpovědět

Troll.... nejnižší forma života na internetu.....

711

Odpovědět

Lister: ,,Já mám svůj plán."
Rimmer: ,,Jaký? Stát se nejpodřadnějším tvorem ve vesmíru?"

183

Odpovědět

Oceňuji snahu to zrýmovat, ale překládat stěžejní "místo duše máme velké černé díry" jako "svědomí máme nulové" mi přijde jako trochu moc velké odchýlení od skutečného významu.

1420

Odpovědět

Vždyť to nejsou trollové, mají masky. To je vidět na první pohled! Jak tomuhle může někdo věřit!

204

Odpovědět

Viděl sem to celé a žádné masky to nejsou. Neztrapňuj se, když ani nepoznáš skutečného trolla. Takových ti pod každým mostem nachytám 5 za večer a za týden je naučím zpívat

240

Odpovědět

Trolling is a art

376

Odpovědět

Trolling is AN art

sigh...
not just a troll but also grammar nazi

1811


Odpovědět

+DaralynKur*a to už sem dáváš tak po páté a vždycky na to někdo skočí :D

133

Odpovědět

*zíííív*

47

Odpovědět

Nechápu, proč byli všichni tak udělaní z toho fappeningu. Polovina z těch hereček nejsou ani sexy (viz ta p***a z Hungary Gays) a ten zbytek vypadá jako uplně normální holky. Navíc, když už jsem takový idiot a myslím si, že 'celebrity' jsou nějak nad 'obyčejnými lidmi', není snad potom to sexy na nich to, že je asi nikdy neuvidím cucat ptáka?

2610

Odpovědět

Nic nezahřeje srdce jako dobře odvedenej trolling, to je umění.

262

Odpovědět

ty předchozí části mě popravdě moc neoslovili ale tady se trefili do černého

mimochodem máme tady hymnu pro Zlopána už jen čekám kdy se přidá :-D

211

Odpovědět

Trolly hymna už je:
http://www.youtube.com/watch?v=o1eHKf-dMwo

22

Odpovědět

+NightersTaky to tam zazní. :)

42

Odpovědět

Nevím od kdy je upřímný člověk troll.

95

Odpovědět

Běžte na youtube a zkuste si 4K :)

51

Odpovědět

Na to jak muzikály nesnáším, a především ty filmové, na tohle bych šel do první řady a je jedno kolik by to stálo...

295

Odpovědět

Ten trollující Saruman :D

1413