Star Wars Disney muzikál - Tak buď muž

Thumbnail play icon
52 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:171
Počet zobrazení:6 353

Anakin už nám zazpíval o tom, jak se stát Sithem. Nyní nám Yoda zapěje o tom, kterak se stát mužem.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Trénován v italské operní škole Yoda byl. To jsi nevěděl, Skywalkere! Začnem hned svou práci, Sithové už jdou! Dokončit tvůj trénink je myšlenkou mou. Udělat, nebo ne, žádné zkusím. Poslední úkol než zemřu, je trénink posledního z Jediů! Musíš být rychlý jako tvůj X-Wing, se Silou, která tě možná děsí.

Buď drsný tak jako běsnící Wampa, je čas zničit Temnou stranu a ten měsíc! Tak buď muž! To není měsíc, ale vesmírná stanice.

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tady se musím videa zastat. Je to jednoznačně reakce na to, že Star Wars koupil Disney a autoři tak zkouší, jak by natočené filmy vypadaly, kdyby byly po disneyovsku prošpikované písničkami. Nemyslím si, že účelem bylo něco parodovat nebo vzbudit salvy smíchu, spíše je to taková netradičnější fan fiction. Mě se video moc líbilo. Původní písnička z Mulan je moje oblíbená a tady se to povedlo hezky převést na Yodův trénink. Já bych osobně asi text přeložil trochu jinak, není to podle mě tak brilantně přeložené jako Anakinova píseň, která byla paradoxně obtížnější, ale překlad rozhodně funguje a nedělá vč ostudu.

110

Odpovědět

-
-
-
its a space planet

00

Odpovědět

A já už myslel, že se dočkám Křoví Lásky :-(

60

Odpovědět

Myslím, že existuje velký množství daleko lepšách parodií a SW (když už jste si je tak oblíbili, že tu musej bejt pomalu každej den...). A když už, prosím, nepřekládejte název songu v názvu videa, je to vážně otřesný. V titulkách text samozřejmě ano, ale název videa/songu?? Kde ste to kdy viděli?? Proč tu neni třeba "Jakub Hnědý - Mám tě (Cítim se dobře)"?

48

Odpovědět

Otřesný zrovna ne, ale je to lepší nedělat...

10

Odpovědět

Protože Jakub Hnědý nebyl nikdy oficiálně přeložený do češtiny. Pohádka Mulan má však oficiální českou verzi, včetně textů písní. Takže nevidím v převzetí toho překladu problém.

150

Odpovědět

+hAnkoText ano, ale název písní? To asi ne...

09

Odpovědět

Jestli přeložit nějakou píseň na téma Star Wars, tak raději tuhle https://youtu.be/RySHDUU2juM

70

Odpovědět

Tak jsem tam par hvezd vrazil, za vzpominku na original písně :)

90

Odpovědět

Aneb jak je důležité míti Frozen

33

Odpovědět

Multitalentovaný čávo.

10

Odpovědět

Co to k***a?
Nechcete to video radši smazat?:-D

1911

Odpovědět

tak to byl s**t

109