Můžete otěhotnět, když budete sedět příteli na klíně?

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:126
Počet zobrazení:4 255
Lidé mají často neoprávněné obavy z něčeho, co by se mohlo stát, ale ještě častěji mají lidé obavy oprávněné. O tomto faktu nás přesvědčí i dnešní video, ve kterém se potvrdí vaše největší obavy.

Přepis titulků

Můžete otěhotnět, když budete sedět příteli na klíně? Rozhodně. A to takhle: Sedíte příteli na klíně čelem k němu. Má na sobě rifle s knoflíky. Výrobce riflí udělal chybu, udělal příliš velké mezery mezi knoflíky. Mezera je dost široká na to, aby jí prošla špička penisu.

Aniž byste to tušila, váš přítel nemá spodní prádlo. Hokejový trénink, zpotil se. Okno je lehce pootevřené, protože je léto, a chmýří z pampelišky vletí dovnitř. Přítel má alergii a kýchne. 0,00008 % mužů má orgasmus, když kýchnou. On je jedním z nich. Při kýchnutí sebou trhne a přitlačí váš rozkrok přesně nad díru, ze které vyčuhuje jeho penis.

Pokud jste žena, která někdy seděla na jiném povrchu, než je 100% bavlna, kalhoty v rozkroku máte plné mikroskopických děr. Pokud se nějaká z těchto děr setká se špičkou odhaleného penisu, tak aniž by pronikl skrz, jste těhotná.

Řekněme, že sedíte příteli na klíně vzhůru nohama. Váš rozkrok je teď u jeho obličeje, protože mu ukazujete nové dovednosti z jógy. Nevíte však, že má Peyronieho chorobu, nemoc, která způsobuje zahnutí penisu o 60 stupňů. Toto drastické zahnutí způsobí vystřelení spermatu z mezery v riflích nad vaše tělo, dokud gravitace nepřiměje sperma klesnout zpět k zemi a dopadnout přímo do vaší vagíny.

Jste těhotná. Řekněme, že nejste na jeho klíně, sedíte na druhé straně místnosti, mluvíte o něčem nesexuálním, třeba o magnetech nebo o pokrývačích.

Ale žijete v oblasti státu se studenou frontou a nízkým tlakem. Venku vane jižní vítr o rychlosti 25 km/h, který se změní na jihozápadní vítr o rychlosti 80 km/h. v nadmořské výšce 1500 m. Teď máte tornádo přímo před oknem. Oba jste byli vytaženi vírem do středu tornáda. Všechno vaše oblečení se strhlo a vítr přenese vaše tělo na jeho klín.

Síla víru začne sát penis vašeho přítele a udělá ho až k vyvrcholení, jeho semeno je vytaženo z těla a vklouzne vám do klína. Jste připravena být matkou? Řekněme, že nemáte přítele, jste v oceánu, plavete si o samotě, jenže vás strhne proud. Vyšplouchne vás na opuštěném ostrově.

Strávíte roky pojídáním bobulí a bojem o přežití, ale jednoho dne najdete na břehu kalhoty. Dlouho jste neviděla lidské oblečení. Nevíte, co s tím dělat, tak si na to sednete. Jste nahá, jsou to kalhoty. Tyto kalhoty nosil muž, který je hodil do moře poté, co se udělal o strom. Slaná voda ochránila semeno a teď jste těhotná, čekáte dítě zadaného kluka, takže moderní rodina.

Na závěr zbývá říct, že otěhotníte, když budete sedět na klíně přítele, je to jen otázka času a způsobu. Jsem doktorka Natasha Vaynblatová a vaše největší obavy se právě potvrdily. Nemáte zač.

Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Na debilnú otázku sa proste nedá reagovať ako debilnou odpoveďou :D

00

Odpovědět

aha, hmm, asi by mohlo být v úvodu že se jedná o pořad Comedy Central ... sice tuším, že se jedná o ironii, ale někdo by to mohl pochopit blbě ... :D

16

Odpovědět

"Síla víru začne sát penis vašeho přítele"

Bože, tohle je geniální xDD

190

Odpovědět

Proc nekdo dela takove videa?

53

Odpovědět

Protože se na to spoustu lidí ptá ve vyhledávači. Pak najdou jediný zaručený příspěvek ve fóru že ANO a začnou tomu věřit a šířit dále. I tohle video určitě někdo využije k podpoření svého pohledu, což je na tom pak vždy nejvtipnější.

142

Odpovědět

+tttVzdyt to rika DOKTORKA! :D

42