PřístupnostMy Gimpy Life (S01E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:174
Počet zobrazení:3 376

Nový webseriál My Gimpy Life se věnuje životu handicapované herečky na vozíčku, která se snaží prosadit v Hollywoodu. Hlavní postavu Teal hraje Teal Sherer, kterou můžete znát například jako Venom z webseriálu The Guild, a jako další důležitá postava se objeví Amy Okuda neboli Tink z The Guild. Režie se chopil známý Sean Becker, který pracuje třeba také na The Guild a 5minutové komediální hodince Jeffa Lewise. No a jak už to ve webseriálech Seana Beckera bývá, možná se časem objeví i Felicia Day. První řada má zatím 5 epizod, a jestli se v budoucnu dočkáme dalších, zatím není známo.

Přepis titulků

Kurva. Ahoj, jmenuju se Teal. Ano, jako ta barva. Žiju v Hollywoodu, kde se údajně plní sny. A jsem herečka. Asi jste si všimli mého vozíčku, ale nenechávám se svým postižením omezovat.

Ne každý ale vidí svět jako já, a tak se rozhodně nenudím. Tohle je My Gimpy Life. PŘÍSTUPNOST Promiň, že jsi musela čekat, drahá Teal. Ty schody. Ahoj, Charlesi. Neboj, už pro tebe pracuju na rampě.

Nejen pro tebe, ale i pro mě. Přemýšlím, že si pořídím Segway. Možná i skútr. Nebo třeba elektrický vozík. Ty jsi tak vtipná. Vážně jsi vtipná. Díky. - Jak se máš?

- Dobře. Jo, jo. Jaký byl poslední konkurz? Šlo to dobře, ale chtěla jsem to s tebou probrat. Tak podívej. Ta role se jmenovala "křičící bežící dívka". Jo, no, umíš krásně křičet. Díky, ale byl to hororový film a myslím, že chtěli někoho, kdo by uměl křičet i běhat. Jasně...

Jasně, chápu. Hele, Teal, pochop, že když se na tebe podívám, nevidím holku na vozíčku. - Vidím další Reese Witherspoon. - Reese Witherspoon. Která je... - na vozíčku. - Na vozíčku. Jo.

A toho si vážím, vážně moc. Jen se chci ucházet o správné role a nemarnit ničí čas. Hotovo. To vždy bylo a bude mým hlavním úkolem. Díky. Mám pro tebe konkurz. - Vážně? - Jo, ale... všechny podrobnosti jsem nechal nahoře.

- Ale ne. - No jo. Ale odfaxuju ti to. Je to reklama na mýdlo Naděje. Hledají něco nezvyklého. - To splňuju. - Ale nejdůležitější je mávnutí. Mávnutí? Řekneš: "Neexistuje nic, co by mýdlo Naděje nevyčistilo." A až mávneš, krásná duha z bublinek bude vycházet z tvých jemných a ladných prstíků.

Ano, chtěli především někoho s krásnýma rukama. A když jde o krásné ruce, vzpomenu si na dvě věci. Na druhém místě na Reese Witherspoon a na prvním na Teal. Díky. Vždycky se mi zdálo, že jsou moje ruce ladné. A ještě něco navíc.

Je to celonárodní. To zní skvěle. Pošleš mi ty podrobnosti? Ano. Hned jak... vyšplhám tuhle horu schodů. Slibuju ti, Teal, že příště tady bude ta nejkrásnější rampa, jakou jsi kdy viděla. Ahoj, Charlesi.

Díky. Tyhle schody mě jednou zabijou, Teal. Víš, jaké máš štěstí? Vážně, asi za chvíli dostanu infarkt. Dávej na sebe pozor, Charlesi. Haló? Haló? Dveře jsou otevřené. Ano, jsou, děkuji. Nahoru po schodech, pak chodbou, dokud neuvidíte další schody.

Vyjděte po nich a kancelář je na konci chodby. Není tu výtah nebo nějaký jiný způsob, jak... Ne. - Blokuje snad něco schody? - Ne, jsou v pořádku. Jen po nich nemůžu vyjít s kolečkovým křeslem. Dobře. Sakra. Tak jo, sejdeme se na ulici. Ne, tam bude moc hluku.

Dobře, můžeme se sejít v zadní uličce za 10 minut? Jistě. Vzdají se naděje, všichni jež sem vstoupí. Co? Zavolejte do servisu. - Jasně, to je fuk. - Lékárna! Zelený obr. Fuj.

Ano. Ahoj, Teal. Tohle je náš režisér Milo. Dali jste mi Asiaty a teď jich potřebuju víc. Protože mají skvělou pokožku. Dobře, super. Promiňte, to je Hollywood. - To je Teal pro reklamu Naděje. - Samozřejmě. Teal, super.

Začněte, až budete připravená. Díky mýdlu Naděje mé hrnce a pánve září, ale je skvělé i pro mé póry. Vážně, práce s ním není ani drsná, ani příliš jemná. I s tou nejhorší špínou si poradí mýdlo Naděje. Dobře. Moc děkujeme. Marshall, uvidíme se nahoře. - To snad není možné. - Ne, bylo to... pamětihodné.

Máme vás natočenou. Děkujeme. Kurva! Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nevim myslim ze kazdej normalni ma rukavice

180

Odpovědět

Not bad. Třeba se to víc rozjede, ale na začátek slušné. :)

180

Odpovědět

Měse tocelkem líbilo.

181

Odpovědět

Mňa to zatial moc neoslovilo... Ale dám tomu šancu a pozriem si aj ďalšie diely :) má to potenciál, ale zatiaľ sa asi niekde schováva ;)

182

Odpovědět

Ten první díl je slabší, ale zlepší se to už příště. :)

180

Odpovědět

věřím ti, Zoidy, ale vsadil bys na to svý levý varle?

185

Odpovědět

+BartlettNo záleží na vkusu, takže až tak ne ;-)

180

Odpovědět

Nevypadá to špatně, ale něco tomu podle mě chybí, nebo přebývá..takové nemastné a neslané to je..

181

Odpovědět

Je to dokonalé! :)))) Musím i s chutí oznámit, že se těším na další díly, nového séroše. ^_o

185