Dvě TealMy Gimpy Life (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:150
Počet zobrazení:2 696

V druhém dílu nového webseriálu My Gimpy Life se Teal setká s Teale a objeví se i Tink z webseriálu The Guild, která i v tomto webseriálu hraje velmi podobnou postavu.

Přepis titulků

Teal. - Já jsem Teal. - Já jsem Teale. Ahoj, jmenuju se Teal. Ano, jako ta barva. Žiju v Hollywoodu, kde se údajně plní sny. A jsem herečka. Asi jste si všimli mého vozíčku, ale nenechávám se svým postižením omezovat.

Ne každý ale vidí svět jako já, a tak se rozhodně nenudím. Tohle je My Gimpy Life. - DVĚ TEAL - A ona se taky jmenuje Teal? Jo, ale má na konci "e" nebo co. To je teda šílený. Není to moje voda?

Proč se ucházíte o stejnou roli, když je tak malinká? Občas se to stává. Na dnešním konkurzu hledali někoho nezvyklého, takže tam bylo prakticky celé L.A., kromě herců z Přátel, takže jsem zvyklá soupeřit s malými lidmi. Jen ne s malou pěknou holkou, která mi ukradla vlasy, oči a jméno.

Chápu tě. Když vidím na konkurzu další japonskou holku, přijdu k ní, usměju se a pak se předkloním a zašeptám: "Právě jsem ti zabila psa." To myslíš vážně? Nezabila jsem ho doopravdy, ale udělala bych to. Teal, musíš svou konkurenci brát jako své úhlavní nepřátele.

Občas je prostě musíš pořezat. Jo, možná. Tak to mám teď asi úhlavního nepřítele. Že jo. Je to naprosto šílený, že? Můžu sem vklouznout? Tak aspoň koleno. Tak o čem se bavíme?

Právě jsem Amy a Marisse říkala, koho jsem dnes potkala na konkurzu. Tak to je super. Máš své mini já. Vždy jsem chtěl své mini já, protože co by mohlo být roztomilejší než mini verze mě? Mini Ryan Gosling. Gosling... Panebože, malý kapesní Gosling! Toho chci!

Nebo mini Zac Efron. Zajímavé. Dala bych si ho do svého baťůžku Prada. Není snad Zac Efron normálně takový mini Zac Efron? Chápete? Tak co podnikneme? Jdeme se podívat do nového klubu v Hollywoodu. Dobře, půjdu. Jen si obleču něco sexy.

Nejde s námi, že ne? - Je neškodný. - Proč je tak divný? - Je stand-up komik. - Takže to má být vtipně divný? Jsem připravený. Jdeme na to. Tohle je super, lidi. Měli bychom to dělat každý večer, že? Nevidíte někde obsluhu?

Do háje, to je ona! Ta druhá Teal. Vypadá mile. Připadá mi jako malá děvka. Tohle je tak divné. Mám si s ní jít promluvit? Jo, řekni jí, že pokud chce ještě někdy vidět svého psa, tak ať tu roli nevezme. To nemůžu udělat.

Nebyla bych to já. To je fuk. Půjdu ji pozdravit. Tak co, chodíte sem často, dámy? Ahoj. Ahoj. Znám tě? Jo, jmenuju se Teal, pamatuješ? No jasně. Ty jsi ta mrcha z mého konkurzu.

Lidi, tohle je ta mrcha, co mi ukradla jméno. Ahoj. Ahoj. Neber to zle, respektuju tě. Díky. Ale probodnu ti pneumatiky, pokud mi někdy vezmeš roli. Ta narážka nebyla schválně, že? Co?

Nedělej ze sebe chytrou, krávo. Každopádně... Co to mělo být? Kdo si myslí, že je? Řekni nám vtip. Nejsem zrovna přes vtipy. Neděláš snad stand-upy? Jo, ale jsem spíš takový ironický pozorovatel.

Takže pracuješ s ptáky? Dobře, tady je vtip. Víš, co by bylo super? Kdybys nám přinesl pití. - Dám si vodku s tonikem. - A já Shirley Temple s vodkou. Nejsem si úplně jistý, co se právě stalo... - Díky. - Díky. - Není trochu roztomilej? - Ne, je hnusnej. Holky, byla na mě tak zlá.

Možná máte pravdu. Asi musím být drsnější. Potřebuju se napít. Už tu byla obsluha? - Brad nám právě šel pro pití. - Myslíš Brenta? - To je fuk. Je hnusnej. - A není vtipnej. Je to dobrý chlap. Jen potřebuje povzbudit. - A spoustu peněz. - A nějaký klobouk. Neměl jsem peníze na to, co jste chtěly, tak jsem nám vzal pár piv.

- Fuj. - Ne, díky. Já si jedno vezmu. No, já piju tohle. Takže to druhé jsem asi musel nechat na baru. To je fuk. Zajdu si pro něj sama. - Vodku s tonicem. - Shirley Temple s vodkou. - Díky. - Díky. Slečno, vaše karta!

Pokud mě chceš předběhnout, tak skoč kobylko. Tohle je šílené. Nejsme nepřátelé a vsadím se, že nemáme společné jen jména. A co třeba? Kromě toho, že se mi snažíš ukrást roli. Jen si myslím, že bychom mohly mít stejný pohled na svět. Vždyť mě neznáš. Neříkám, že vím, jaké to je být tebou, ale podívej se okolo sebe.

Obě jsme moc malé a nikdo nás neobslouží. Víš ty co, mrcho? Někdo tě brzy obslouží. Sakra. To budeme soutěžit v tancování? Ne. Mě obslouží a tebe taky. Buď v pohodě. - Bacha na moje nádobíčko. - Tamhle je místo! - Co?

- Jeď! - Dobře. Barmane, tequily pro mě a mou řidičku. Hned to bude. Tohle jsou mí kamarádi. Miluju tuhle mrchu. A pokud jí zlomíš srdce, uřežu ti ptáka. My spolu ne... Jsem nezadaný. Dobrá.

Tak vzhůru na parket, kovboji. Myslel jsem, že se nikdy nezeptáš. Pojď tancovat, mrcho. To si máme koupit pití samy? Tenhle klub nestojí ani za nic. Tweetuju. Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ůžasné, Zoidbergu. Chudej, ale na překlady skvělej. x))

183

Odpovědět

To je ovšem velmi originální pochvala. :D

180