InspirativníMy Gimpy Life (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:139
Počet zobrazení:2 990

Ve třetím dilu webseriálu My Gimpy Life se bude Teal potýkat s přehnaným soucitem okolí při konkurzu.

Přepis titulků

Ahoj. Čau. Můžu se tě na něco zeptat? Jasně. Je to tak trochu osobní otázka, nevadí to? - To je v pohodě. - Můžeš mít sex? Řekla bych, že jo. Takže ti tam dole všechno funguje?

Jo. Všechno... jo. - Super. - Díky za optání. Nešla bys se mnou na rande? Ahoj, jmenuju se Teal. Ano, jako ta barva. Žiju v Hollywoodu, kde se údajně plní sny. A jsem herečka.

Asi jste si všimli mého vozíčku, ale nenechávám se svým postižením omezovat. Ne každý ale vidí svět jako já, a tak se rozhodně nenudím. Tohle je My Gimpy Life. - "Inspirativní" - KONKURZY - Tak kdy jdete na to rande? - Vtipné. Lhala jsem mu a řekla, že mám přítele.

Nemůžu uvěřit, že se tě jen tak zeptal, jestli ti funguje nádobíčko. Stává se mi to pořád. Vážně? Vždyť je to nechutné. Promiň. Myslela jsem na tvoje nádobíčko. No, proto nikdy neopouštím dům. Neopouštíš ho, protože jsi agorafobička. Není to potvrzené. Možná bych si měla udělat tričko s nápisem: "Ano, moje vagína funguje."

To už jsem myslím viděla. threadless.com Dobře, Teal. Candice na tebe čeká. Zlom vaz. Ten se ti povedl, mrcho. Moje vagína je mušle...

tulipán a osud. Fuj. Moje vagína je mušle. Ano. Kulatá, růžová a citlivá mušle. - Otevírá se a zavírá. - Ano. A zavírá a otevírá. - Ano.

- Moje vag... Moje vagína je květina. Výstřední tulipán. Je velmi statečná. Uprostřed ostrá, ale uvnitř... Promiňte, můžu začít znova? Tolik vagín. Ano.

Mnohokrát děkuji, Teal. To bylo inspirativní. Prostě tak... Jak se to říká. Inspirující. Děkuji. Dnes máme poslední představení For Colored Girls. Bylo by nám ctí, kdyby ses k nám přidala.

Dobře. Skvěle. Nachystám pro tebe dva lístky. Tak inspirativní. Pojďte dál, - Zbožňovala tě! - To víš že jo. - Co? - Jsem inspirativní. Nesnáším to a uráží mě to. Ten konkurz se mi ani nepovedl.

Podělala jsem to. Na tom nic inspirujícího nebylo. - Nikdy se sem nevrátím. - Ne, ne. Chce tě obsadit. Vrať se večer a poznej společnost. Musíš poznat lidi, abys dostala práci. To říká ta moje ubohá náhražka za agenta. Chceš jít se mnou? Bože, jen to ne. Nesnáším divadlo. Chci říct, že mám rande.

Musím zabíjet zombíky. FOR COLORED GIRLS POSLEDNÍ PŘEDSTAVENÍ DNES - 19:30 Teal, tady je. Tohle je Teal. Dnes nám předčítala. Bylo to velmi inspirativní. Ráda tě poznávám. Jsem Shirley Williamsová, umělecká ředitelka. Candice nám o tobě tolik vyprávěla.

Modlíme se za tebe. Zazpívejte jí píseň života. Je už mrtvá tak dlouho. Uzavřená v tichu už tak dlouho! Nezná zvuk svého vlastního hlasu. Nechť se zrodí... a je s ní zacházeno přívětivě. Teal.

Neodcházej tak brzy. Chci tě s někým seznámit. - Mám opravdu... - Tohle je Teal, o které jsem vám vyprávěla. Je tak statečná. Tohle je Lindsay. Hrála ženu v hnědém. Byla jste úžasná. Moc děkuju. To je od tebe hezké. Viděla jsem tě v The Crucible. - Vážně?

- Byla jsi úžasná. Prostě tak inspirativní. A dost. Mizím. Mám toho dost. Jsem herečka. Nepřišla jsem vám dělat maskota. Co tím myslíš? "Jsi tak inspirativní. Taková inspirace." Víte, jak urážlivé to je? Je to jako...

Kdybych jí říkala, že je výmluvná. Nebo že ty jsi prakticky běloch. Nebo že tohle je taková krásná malá feministická divadelní společnost. Na to nemáte právo. Počkat. Jsme velmi respektované... Jak se opovažuješ! Ty...

malá krávo na vozíčku. To už je lepší. Díky. Ahoj, můžu se tě na něco zeptat? Ano, moje vagína funguje. Vlhne, cítím ji a nikdo si zatím nestěžoval. Jen jsem tě chtěl pozvat na kafe. Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

celkom som sa tešila na tento seriál, ale musím povedať, že ma zatial dosť sklamal... nudné, a občas trochu trápne.. čakala som niečo viac :(
budem to ale aj dalej sledovať, snád sa to len potrebuje rozbehnúť..

182

Odpovědět

Ten seriál se mi vážně začíná líbit a to jsem byla ze začátku docela skeptická :)

188

Odpovědět

Tenhle díl byl tak trapný, že jsem to málem nedokoukala. Zatím předchozí dva díly byly dobré, ale tenhle byl pro mě hotovým utrpením....nemám se tolik vžívat do situace. :D

1824

Odpovědět

0_0 Ta bloncka na vozejku, vypadá přesně jako naše ročníková češtinářka z pátého stupně ...

182