NarvánoMy Gimpy Life (S01E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:114
Počet zobrazení:2 796

V předposledním díle první řady webseriálu My Gimpy Life se Teal vydá na rande naslepo a opět se objeví i Felicia Day v roli sebe samé.

Přepis titulků

- Ahoj, Teal. - Ahoj, co děláš? Jen si čtu jedno sci-fi porno pro ženy. Co se děje? Úplně vyšiluju. Jdu pozdě na rande naslepo. Umírám hlady a asi se počůrám. Pozná vůbec, že máš zpoždění? Nosí slepí lidé hodinky? Přestaň aspoň na 30 sekund mlít páté přes deváté. Není to rande se slepcem, ale s mužem, kterého jsem nikdy nepotkala.

A jak teda víš, že není slepý? Ukázal mi pár fotek a je roztomilý. Ať je klidně slepý. To je vzrušující. Hrdinka v téhle knize je slepá a má poměr s kočkodlakem. Je to zajímavé, poslouchej. "Phinea cítila, jak horký dech pana McTavishe probouzel její vagínu.

Z jeho kočičích vousků se jí udělala na stehnech husí kůže. A najednou jí jeho jazyk vklouzl do klína. A přestože byl tlak lehký, Phinea cítila hrubou texturu jako šmirgl papír, kterým čistí svou sbírku kamenů." Už se mi nechce čůrat, ale asi budu zvracet. Jo, i na mě je to úchylné. Počkat. Zajímalo by mě, jestli ho má ostnatého jako kočky.

- Věděla jsi, že kocouři mají ostnaté penisy? - Zatím. Ahoj, jmenuju se Teal. Ano, jako ta barva. Žiju v Hollywoodu, kde se údajně plní sny. A jsem herečka. Asi jste si všimli mého vozíčku, ale nenechávám se svým postižením omezovat.

Ne každý ale vidí svět jako já, a tak se rozhodně nenudím. Tohle je My Gimpy Life. "Narváno" Omlouvám se. S dovolením. Promiňte. Pane?

S dovolením. Omlouvám se za vyrušení. Promiň, že jdu pozdě. To je v pořádku. Jsem rád, že jsi přišla. Amy mi toho o tobě spoustu hezkého vyprávěla. To samé o tobě. Ale řekla hlavně, že jsi moc roztomilý. Budu se červenat. Každopádně, jsem také umělec.

Vážně? Jsem žonglér. Žongluju. Kde jsi se to naučil? Vyrostl jsem v Alabamě, dělal jsem gymnastiku a trénoval mě profesionální žonglér. Je to opravdu vtipný příběh. Omluv mě. Kde je záchod? Hned tamhle vedle vchodu.

Drž mi palce. Pokud se do 5 minut nevrátím, pošli pomoc. S dovolením. Děkuji. Děkuji. S dovolením. Promiňte. Ne. Haló?

Obsazeno. Jak vám to tam jde? Nemohla byste si pospíšit? Co prosím? S dovolením. Omlouvám se za to. Líbí se mi ten prostor navíc. To je fuk.

Jo a někdo vypotřeboval všechen toaletní papír. To snad ne. MÁ HO OSTNATÉHO, LOL. JE VŠECHNO V POŘÁDKU? Děkuju. Omlouvám se. Hele... Promiň.

Musím se ti omluvit. Tuhle restauraci jsem našel na internetu a ještě jsem tady nebyl. Psali tam, že je bezbariérová, ale asi to záleží na úhlu pohledu. Znám jednu restauraci poblíž, kde nebude tak plno. Chceš odsud vypadnout? Víc než cokoliv jiného.

Díky. Tak jdeme. Jen si dojdu pro odvoz. Projíždím. A pak se na jednokolce zaseklo kolo, já letěl dolů a spadlo mi to na hlavu. Bylo to jako v komiksu. Zeptal bych se, jak ti chutná to taco, ale myslím, že jsi ho celé spolkla.

Je tak dobré. Chci další. To ne. Na konci ulice se prodávají mražené jogurty. Mražený jogurt? To je můj oblíbený dezert. Jdeme. Teď vyprávěj ty. Nevadilo by ti... Říct mi o tvé nehodě? Vůbec ne.

Tak kde začít? Viděl jsi někdy ty sexuální houpačky? Vydrž. MOJE KOČKA NA MĚ POŘÁD ZÍRÁ. DĚSÍ MĚ. Takže... Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Felicia je skvělá :D

180

Odpovědět

je hnusna, hlavne ty vlasy.. ji delaj desne starou.. jinak myslim si ze v realu by si objednala stul u kraje..

1810

Odpovědět

aha, tak to je ta vaginal fantasy :D

180

Odpovědět

nevím, jestli nejsem zvrhlá, nebo tak něco, ale takovou knihu bych si docela ráda přečetla

180

Odpovědět

To musí bolet, jestli je to pravda...

182