Na Hromnice o den více

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:104
Počet zobrazení:5 441

Chris se zasekl v časové smyčce a stejně jako Bill Murray ve filmu Na Hromnice o den více prožívá pořád dokola jeden a ten samý den. Měl tak dost času této anomálie využít a do detailu poznat celý svět. Existuje vůbec ještě něco, co Chris neviděl?

Poznámky:

Andie MacDowell je herecká kolegyně Billa Murrayho ze zmiňovaného filmu, do které se Murrayho postava zamiluje a díky časové smyčce ji postupně okouzlí.

Přepis titulků

ČTVRTEK 8:34 - Ahoj, Chrisi! - Ahoj, Bernarde. Co ekzém? - Pamatuje si mé jméno. - Zdravíčko. Odtahují ti auto, Phile. Telefon za tři, dva, jedna... Liso, řekni Mikovi, ať ti odhlásí syna ze školky. Je to krytí pro varnu perníku. Mikeu? Čau, Jacku. - Ty, Chrisi?

- Jo? Jen si tak říkám... Neprožíváš teď náhodou "Na Hromnice o den více"? Na Hromnice o den více? Co? Jo. Jako že pořád dokola prožíváš ten samý den v jakési časové smyčce. No, jen jsem... Přišlo mi, že... Jasně, že prožívám! - Cože? - Jo, je to skvělý! - To není možný! - Je! - To jde?

- Očividně jo! - Páni! Mám tolik otázek. Zeptej se mě na cokoliv. - Vyhráls loterii? - Jo. - Ukradls auto? - Auto, tank, raketu. - Měli jsme už tenhle rozhovor? - Jo. - Naučil ses spoustu triků a tak? - Kámo. Křížová osmička? Dobře. Ztracený svět, strana 261, 31. řádek. "Nevidí ho, pomyslel si Dodgson. Tyrannosaurus vydal hrozivý skřek." Jo.

Hustý. Teď zaštěká pes. Projede sanitka. Ten samý pes šlápne na klakson a upustí skleničku. Jazyk číslo 16: Dánština. Jak je? Nejtěžší věc na světě. - Kolik lidí jsi potkal? - Jsem si docela jistej, že všechny. - Zachráněných životů? - Asi 20. - Jenom? - Jo. - Už jsi napsal ten román? - No... to přijde. Zažongluješ mi ještě?

- Zkusil ses z té smyčky dostat? - Každej den. Co zůstat celou noc vzhůru? V šest ráno odpadnu a jedu od začátku. Totéž se smrtí. Hledal jsi svoji Andie MacDowell? Nastuduješ si někoho, pak mu ukážeš svý pravý já, pak se pomilujete a probudíte se další den? Jo, několikrát. Ještě mi to nevyšlo, ale je to dobrý. - Zkoušels to i na mě?

- Jo. - Co? To by nevyšlo! - Promiň, chlape. Nemám zájem. - Vážně? Přečti si tohle. Jo, to by zabralo. - Nejšílenější věc? - Jednou jsem skočil z letadla a dopadl jsem do žraločí tlamy. - Musíš čůrat? - Jo. - To dává smysl. Promiň. Snažím se to pochopit. - V pohodě. Počkej, co to děláš?

O nic nejde. Jen už jsem viděl všechno a občas se nudím, tak zkouším Westworld. Ne, počkej. Všechno jsi ještě neviděl. Tohle jsi ještě neviděl. - Viděl. - A tohle? Zažehnout. Římskou. Svíci. - Jo. - A tohle? Jo. Jo.

- Jo! - Dobře, dobře, dobře. Dvojníka Reye Korantenga! Gangbang dvojníků! Jo. Už mockrát. Kuličky. Kapské město. Kutikula. Flangetap. To není slovo, jak jsi... Strnad.

Vepřový bok. No dobře. Fí, fá, fó. Tannenbaum, ó tannenbaum... - Dobře, dobře. - No tak, ukončeme to. Udělej to ještě. Ještě jednou. Panebože. - Cítil jsi to? - Co? Nedokážu to popsat, ale cítil jsem...

něco. Udělej to ještě. To bylo ono. Poslední věc. Teď už jsem zažil všechno. Každou myšlenku, sen, emoci, pocit, vůni, pohled a zvuk. Každou věc na tomhle světě. - Co to znamená? - Je po všem. Zítra začne nový den.

ČTVRTEK 8:34 - Ahoj, Chrisi! - Vyliž si, Bernarde. Pamatuje si mé jméno. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ti kdo sem chodi uz dlouho urcite poznali Mika ze serialu Dorm Life

22

Odpovědět

rikal jsem si jestli to nejsou oni...nějak zestárli :D

11

Odpovědět

Zvláštní náhoda, zrovna včera jsem se na "Na Hromnice o den více" díval!

37

Odpovědět

Tak jo. Komu se to podařilo udělat jazykem obrácenou ruličku jako v čase 1:32? Mně ne. Umím jen tu trapně snadnou.

63

Odpovědět

nejsem b uz era nt ! !

44

Odpovědět

+víš?Tak to gratuluju. A obrácenou trubičku z jazyka umíte?

72

Odpovědět

Zkouším to už asi hodinu. Začínám se zlobit :D

21