Časová smyčka

Thumbnail play icon
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:127
Počet zobrazení:6 732

Ve filmu Na Hromnice o den více je hlavní hrdina Bill Murray uvězněný v jednom dni, který se neustále opakuje. Podívejte se na časovou smyčku, kterou musí prožívat jistý Max.

Vysvětlivky: spřežka "nh" se v portugalštině čte jako "ň". Viz: Ronaldinho, Mourinho, či Palminha z tohoto videa. Používá se u zdrobnělin (Ronaldinho je deminutivum jména Ronaldo).

Přepis titulků

- Tak co chlape, pohoda? - Čau. - Už jsi dokončil tu zprávu? - Právě to dokončuju. Co chceš? Chlape, sehnal jsem strašně dobrý film. - Na Hromnice o den více. Znáš? - Jasně. No... nechceš se na něj podívat dnes večer u mě doma? Díky, Jorge, ale už jsem ho viděl třikrát, a navíc dnes je fotbal. Ale díky za pozvání, teď musím dodělat... - Jasný, cokoliv.

- Tu práci. - Maxi, už jsi dokončil tu zprávu? - Ne, šéfe, pardon. - Do pěti bude hotová. - Máš čas do čtyř, Maxi. Do čtyř. Dobře, dokončím ji do čtyř. Promiňte. Ty vole, Palminhe to dnes fakt sekne. Do prdele práce. Tak co, chlape, už jsi dokončil tu zprávu? Ne, chlape, ještě to dodělávám.

Sehnal jsem strašně dobrý film. Na Hromnice o den více. Znáš? Jo, chlape. Podíváme se na něj u mě doma? Chlape... už jsem ti řekl, že jsem to viděl třikrát a dnes je fotbal. - Maxi, už jsi dokončil tu zprávu? - Ještě ne, šéfe. - Deadline je do čtyř, Maxi. - Já vím, už jste to řekl. Do čtyř to mám. Ty vole, Palminhe to dnes fakt sekne.

Ne! Tak co, už jsi dokončil tu zprávu? Ne, chlape! Ne, ne! Klídek, jen jsem tě chtěl na něco pozvat, co je? - Tohle se mi nemůže dít. - Ani nevíš, co jsem ti chtěl říct. Znáš film Na Hromnice o den více? Ty jo, přesně na ten jsem tě chtěl pozvat!

Můj život je v časový smyčce. Do prdele. Jsem uvězněnej v jedný minutě. Ve filmu je ten chlápek v jednom dni, já v minutě. V minutě v týhle práci. Jsem uvězněnej v tomhle... Maxi, už jsi dokončil tu zprávu? Deadline je do... Tady ji máte. Děkuji. Chlape, začínáš bláznit.

Jdi se léčit, vyhledej si pomoc. - Teď vejde Palminha. - Mimochodem, dnes jí to fakt... Sekne. Vím, a teď si vylije kafe na blůzu. Leda, že bych tomu zabránil. - Palminho? - Ano? Pozor! Promiň! Promiň, nech mě... Tak co, už jsi dokončil tu zprávu? Už jsem odevzdal tu zkurvenou zprávu, Jorge. Znáš Na Hromnice o den více? Ne!

Ne, bože, už ne! Jsem uvězněný v tomto filmu! Jsem uvěznený v jedné minutě! To je bláznivé, co? Jako bychom tuto konverzaci už měli... - Už jsme ji měli několikrát! - Vážně? Jo! A teď vejde šéf a zas se mě zeptá, jestli jsem už dokončil tu zprávu. - Maxi, už jsi dokončil tu zprávu? - Ne, čuráku. A ani ji nedokončím. Víš proč? Protože tuhle zkurvenou firmu nesnáším. A nenávidím tebe. Jsi kus hovna. A to takový, že nemáš ani ponětí o tom, že tu všichni odvádí peníze z tvý firmy.

Ani to že tvoje manželka šuká se všema z marketingu a z finančního, je to děvka. Maxi, sbal si svoje věci a okamžitě vypadni! - Co to mělo znamenat, zbláznil ses? - Klídek. Teď vejde Palminha. - Té to dnes strašně... - Sekne. Já vím. Moc jí to sekne. - Dělej, vylij si už to kafe na blůzu. - Co? Vylij to, ty kurvo! Tady máš to kafe. Nechtěla jsi ho snad vylejt? Teď si klekni na všechny čtyři! Dělej, koníčku! Sexy koníček! Nic se mi nestane!

Chceš to vidět? Teď si tu sednu a zas se to vrátí. To je on! Vyhoďte toho šaška na ulici! Toto je paralelní realita, kámo. Nic se mi nestane! Au, moje ruka! Ta minuta se vrátí, uvidíte!

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Konec byl asi jasný, ale ten týpek se do toho teda pořádně opřel. Pobavilo.

61

Odpovědět

Děkuji za video i lekci z fonetiky. :-)

20

Odpovědět

Vždycky jsem si u tohoto typu filmů říkal, že by se ta smyčka přerušila, když si člověk začne plnit svoje vnitřní přání a pak se to po...

70

Odpovědět

Nic nemá na časovou smyčku ve Stargate SG1

281

Odpovědět