Na vlásku šťastně až navěky

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 439
Počet zobrazení:25 955

V tomto krátkém filmu, volně navazujícím na film Na vlásku (Tangled) studia Disney, se podíváme na svatbu Eugena a Lociky. A především se dozvíme, co všechno během obřadu stihli chameleon Pascal a vojenský kůň Maximus

Přepis titulků

Toto je příběh o dni, kdy můj život skončil. - Eugene? - Dělám si srandu! Byl to nejšťastnější den mého života. Náš svatební den. Největší mejdan, co tohle království pamatuje. Každý mě chtěl alespoň zahlédnout. Nás! Chci říct nás. Všechno bylo perfektní. Přesně takové, jak jsem o tom vždy snila. Jo. Všechno bylo per... Ale no tak!

Pořád neumějí vystihnout můj nos! Byl to kouzelný den a všechno šlo přesně tak, jak jsme plánovali. No... Skoro. Páni... Páni... Páni! Drazí hosté, dnes jsme se tu sešli, abychom oslavili vstup Lociky a Eugena do manželství.

...aby spolu žili jako muž a žena ve věčném míru. Mohu dostat prsteny? To byly snubní prsteny po babičce! Království je ztraceno! ...vzájemná úcta, se kterou vstupují do společného života, vychází z lásky a přátelství i titulů, jež vám náleží.

...a chovat v úctě, důstojnosti a vážnosti. Pánve! Kupte pánvičky! To je ten signál! Vypusť holuby! To jsou holubi! Vypusťte lampiony! "výrobna dehtu" ...ve věčném míru.

Mohu dostat prsteny? Nyní vás prohlašuji za muže a ženu. Smíte se políbit. Všechno nejlepší k narozkám! Tak, kdo si dá kousek dortu? Překlad: Magenta www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video opět funkční.

30

Odpovědět

Haloo nefunguje to ... :-((

331

Odpovědět

V tomhle 7 minutovém videu...jsem se nasmál víc..než za hodinu a půl novodobé komedie :)

234

Odpovědět

No paráda! =D Skvělý!

201

Odpovědět

Happy Birthday!!!!!! :D

191

Odpovědět

Ještě že pili víno, a ne nějakej tvrdej s vysokým obsahem alkoholu. To by až ta vlna dorazila k ohni opravdu dočkali toho výbuchu :-D

201

Odpovědět

geniální :D

193

Odpovědět

Většinou dávám přednost originálu, ale myslím že Evžen Houžvička je lepší než Eugene :D

223

Odpovědět

Eugene Fitzherbert. Řekl bych že je to jedno, protože jde o cit z jazyka, který mají nejvíce rodilí mluvčí. Ale ano, jako Čechovi (resp. Moravákovi :-D) mi taky zní líp Evžen.

191

Odpovědět

Lociko ji rikala zla carodejnice, ktera vychovavala Rapunzel=Lociku.

200

Odpovědět

Nejmenuje se ta princezna náhodou Rapunzel? To v češtině překládají jako Locika? Nic proti, mě to jen příjde trochu divné, ale video jinak super. Fakt moc pěkné!

205

Odpovědět

V české verzi (resp. překladu) pohádky, ze které Na Vlásku vychází (a i v čekém překladu samotného filmu) se jmenuje princezna opravdu Locika.
Locika setá http://cs.wikipedia.org/wiki/Locika_setá je hlávkový salát, takže holčičku pojmenovali dle rostliny, která ki zachránila život (resp. její matce).

190

Odpovědět

Maximus, Maximus Maximus ! :) No Úplnej Russel :)

191

Odpovědět

Kde jsou ty časy, kdy tu TOP hodnocení měli snímky, jako Špatná díra, Donův syn nebo The Axis of Awesome - 4 Chords song ... neříkám, že tohle neni fajn video, ale 9,64 ? ...

1964

Odpovědět

Pro mě osobně jeden z nejlepších animáků :)

2010

Odpovědět

tenhle film nemá chybu.

Když mě kdysi dávno matka donutila jít s mladším bratrem na dobu ledovou, byl jsem otrávený až za hrob, ale od té doby jsem viděl všechny moderní animáče a naprosto se v nich vyžívám.

a tyhle malé drobky tomu dodávají ještě něco navíc :-)
za 10 :-D

2314

Odpovědět

Nejkrásnější animák ♥ A Maximus je prostě bezkonkurenční :D

226

Další