Nachytávka s legínami

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:748
Počet zobrazení:12 198
Určitě není dne, aniž byste nenarazili na slečnu nebo mladou paní v legínách a ve většině případech neodoláte a podíváte se dotyčné na její pozadí. V tomto případě ovšem není vše, jak se na první pohled zdá.

Přepis titulků

Překlad: sp00ne www.videacesky.cz Řekni mi, až se podívá. Hele, koukal jsi mi na zadek? - Ne. - Koukal jsi mi na zadek. - Proč bych ti koukal na zadek? - Cítil jsem, jak mi koukáš na zadek. - Chceš snad říct, že jsem gay? - To ne, ale koukal jsi mi na zadek. - Je velkej? - Ne. - Chceš si ho vyfotit?

- Proč bych to dělal? - Protože se ti očividně líbil. - Proč ustupuješ? - Chci, abys mě plácl. - Jdi do prdele! Zdar lidi! Vítejte na fouseyTUBE. Kamarádka mi nedávno řekla, že nemám ponětí, jak je těžké být holka, protože když má legíny, každý ji kouká na zadek. Dneska zjistím, jak těžké to je. Hej, vytáhni telefon. - A vyfoť si ho.

- Ne. - Koukal jsi mi na zadek, tak si ho vyfoť. - Ne, to ne. - Myslel jsem, že jsi holka. - Myslel jsi, že to je zadek holky? - Sáhni si. - Ani náhodou. Chtěl jsi po něm skočit a zakousnout se. Zatwerkuju ti. Co děláš? - Nic. - Koukal jsi mi na zadek. - Jo. - Fakt? - Jo. - Proč?

- Máš hezkej zadek. To je prdel. - Říkal jsi, že mám prdel? - Myslel jsem, že jsi holka. Myslel jsi, že jsem holka? Ale líbil se ti, ne? Tak se teď neupejpej. Chtěl by sis sáhnout, co? - S tím ti nepomůžu. - Nepomůžeš? Zatwerkuju ti. - S tím se dá pracovat. - To je dobrý. Mizím. Dobře, ale o hodně přicházíš. Mysleli jste, že jsem holka, protože ho mám větší než vy?

Mám ho větší, než vy obě dohromady, koukejte. Je pravej! Koukejte, jak se třese! - Kurva drát! - Co je? Líbil se ti? - Co je? - Co to, kurva? - Co? Ty vole, proč máš legíny?! - Ty vole, proč mi koukáš na zadek?! - Myslel jsem, že jsi holka. Jdi s tím někam! Jsi magor! Koukal jsi mi na zadek.

Klídek! Jdi s tím někam. Chceš, abych ti zatwerkoval? Schválně jestli se ti to bude líbit, sleduj. Ty vole! - Co je, kámo? - Co by, vole? Co děláte? Nic. Jen procházíme. "Jen procházíme a koukáme ti na zadek...". Koukali jste mi na zadek.

Chceš si ho vyfotit? Chceš fotku? Chceš si sáhnout? Nemáš se za co stydět. - Sáhni si. - Vypadám snad jako gay? Koukal jsi mi na zadek, on ne. Mám ti zatwerkovat? - Chceš? - Co děláš?! - Co ty děláš? Chceš se prát? Na tebe by mi stačily moje stehna. Hele, víš co?

Támhle je kamera. Támhle je kamera. Ty jsi pořád naštvanej? Támhle je kamera a tohle je nachytávka. Tak mi sáhni na zadek, ať z toho něco máš. Jen do toho. - A co jako? - Co jako? - A co jako? - Co jako? Kašlem na to, tohle je magor. Zdar lidi!

Děkuji vám, že jste zkoukli tohle video. Doufám, že se vám líbilo. Jestli to nevíte, nahrávám sem nové video každý týden. Jmenuji se Youssef a.k.a. fouseyTUBE a uvidíme se za týden. Zdarec! - Dej mi ruku. Jen do toho. - Ne! - Nechceš si sáhnout? - Ne! Proč ne? Moje stehno je jako obě tvoje dohromady. Na takový si už nesáhneš. - To nevíš.

- Koukej, jak se třese. - Máš holku? - Musím už jít. - Máš holku? - Musím jít. - Dobře, ale o hodně přicházíš!

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle mě pobavilo. Hlavně klobouk dolů, protože borec když to vypadalo, že dostane na budku snad ještě přitvrzoval, za to 9/10...

60

Odpovědět

No musim říct, že borec má v těch legínach lepší p***l, než polovina holek co chodí po ulicích. To by jeden blil, když vidí 70kg++ frajerky napresovaný v legínách. Každopádně prank vydařenej, n***a nejlepší.

477

Odpovědět

Některé holky mají IQ houpacího koníka v záklonu - když mi vadí, že mi někdo zíra na zadek, tak si přece neberu legíny, ne? Ach jo...člověk by řekl, že jako holka to budu chápat, ale na tohle holt asi nestačím.

974

Odpovědět

No keď som videl tých ktorý ho chceli za to napadnúť... kokotnosť 500... Ale podarený 9/10 :D

191

Odpovědět

Ja kdyz si vezmu sukni tak na me taky vsichni vejraj, a pritom mi tak slusi... :-)

151

Odpovědět

Ženská logika - vezme si legíny a pak si stěžuje, že jí chlapi koukaj na zadek :D

Za mě teda vedou sukně, ale každýmu co jeho jest.

805

Odpovědět

Jezis proc posledni dobou vsichni delaj tyhle nepovedeny dojebany pranky?

Vzdyt mu na ten zadek NIKDO z nich nekoukal..

Krasa je prece v tom, nachytat nekoho skutecne.. a ne lhat. Jdete stim uz do p****e.

1070

Odpovědět

Koukali jsme na stejne video? Však se někteří přiznali, že mu na ten zadek koukali.

555

Odpovědět

Jseš z**d.

1720

Odpovědět

No nevím ty legíny. To je zase debilita tohoto moderního světa ala "back to the future" ala "Pomáda". Radši kouknu na pěkně tvarovanou (klidně i nadprůměrně tvarovanou:) ) postavičku v džinách nebo stylových domácích teplákách. Prostě legíny jsou stejně trapné jako usa wrestling :)

2149

Odpovědět

Je to dobrý, ale lepší by bylo přeložit něco od PrankVSPrank nebo VitalyZDTV. To jsou mistrovské prankerské chanelly

113

Odpovědět

PvsP už došla šťáva, ale ty staré videa stojí za to, nepotřebují snad ani překlad, jak tam věčně ječí Jeana a Vitaly, má taky některá videa perfektní a některá se vůbec nepovedla. Ale je to věc vkusu.

Mohlo by se tu objevit okno 2x týdně s těmito youtubery, kteří hází každý týden videa, jako jsou stará a nová videa PrankvsPrank Vitaly, Stuart Edge, SP, SM, PublicPrank, Sam, fouseyTube, LAHWF myslím, že by se z nich dalo vybrat, to nejlepší. Škoda je, že pokud to nemá zrzavou hlavu nebo nedostane čtveřice herců úkol, tak je zde vždycky takové vlažné přijetí/nepřijetí.

91

Odpovědět

+beboDoufám, že si tvůj komentář přečetl nějaký překladatel. Máš pravdu, i když některé kanály, které jsi napsal neznám, tak nemohu posoudit. Ale z PrankVSPrank by mohli přeložit ty pranky o hokejových lístcích, tam se docela dost mluví. Ale z Vitalyho se toho dá přeložit víc. Hlavně ty pranky na veřejnosti, kde se ptá lidí.

00

Odpovědět

Myslel jsem, že ponožky v sandálech/pantoflích jsou ryze česká záležitost... :D

153

Odpovědět

prvně jsem si říkal co je to za buznu, ale v průběhu videa jsem se musel smát, a ten brejloun byl na bejzbolku, čumí mu na p***l a ještě se chce rvát :D

185

Odpovědět

to druhý je možná ještě lepší :) http://youtu.be/RlySZmiLgD0

61

Odpovědět

když jsem viděl náhled videa, tak jsem si taky řikal "tý bych dal" :D

323

Odpovědět

Legíny = Vrchol nevkusu
N***r bol najlepší :)

4029

Odpovědět

doufám že tím myslíš jen u chlapa ...

275

Odpovědět

Ale jedno sa musí uznať...má parádnu riť :D

423

Další