Napálený Elijah Wood

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:884
Počet zobrazení:10 066

Toto je jeden z easter eggů (skrytých vtípků) nacházejících se na DVD Pána Prstenů. Jelikož je všechno řečeno ve videu, myslím, že není nutné ho zdlouhavě představovat.

Přepis titulků

V podstatě je to interview mezi Dominicem Monaghanem a mnou. On dělá interview se mnou. Já ho tehdy neviděl, takže jsem nemohl vědět, že to je on. Bylo to totiž interview přes satelit, byl jsem v New Yorku, zatímco oni... Štáb byl ve skutečnosti v Berlíně. A já tedy neviděl jeho. Ale on mne ano, měli v Berlíně monitor, kde na mě mohli koukat. A on se posadil a předstíral, že je německý novinář.

A já... já mu to sežral. Ze začátku. A... víte, jaké to asi mohlo být, je to neskutečná psina. Tak já nechám "Hanse Jenssena", aby to sám předvedl. Vítejte. Wilkohlen. Ke... Kino das Bang Bang Boom Boom 1970 Zhiang Hai ich habe Eis diese Jacke wilkommen 2004.

Dnes povedu rozhovor s Elijahem Woodsem. Elijah je úžasný herec z Los Angeles v Kalifornii. Narodil se v Idahu. Nebo to byla Iowa? To je fuk. Je to herec, který pracuje v USA. Skvělý, skvělý herec.

A já... Já ho hledal celý svůj život. Má neskutečně modré oči. A toto interview byla ta nejzvláštnější... interakce, kterou jsem s hercem podstoupil za... sedmnáct let. Takže prosím, usaďte se, užijte si to. Nasaďte si kuřácký kabát a bryndák.

A... A podívejte se na génia jménem Hans Jenssen. Dobrý večer. Dobrý den, pane Woodsi. Dobrý, pane Hansi. Pan Jenssen, pan Jenssen. - Pane Jenssene, pardon. - Dobrý den. Užíváte si dnešek?

Ano, užívám. Myslím, že... Je velmi brzo ráno. Kolik je v Austrálii hodin? - Já nejsem v Austrálii. - Jste na Novém Zélandu? Ne, jsem v New Yorku. New York? New Amsterdam! Správně.

Dobře, tak začneme, ja? Jo. Pane Woodsi, je potěšením vás poznat. Že jsem vás poznal. Děkuji. Slyšel jsem, že máte rád hudbu a v Německu máme Kraftwerk a taky Daft Punk, znáte je? Ano, Kraftwerk nastartovalo hnutí elektronické hudby. A Daft Punk jsou skvělí, miluju Daft Punk.

- Slyšel jsem, že... - Já vlastně... Pardon, skáču vám do řeči. Vlastně jsem pracoval s Michelem Gondrym, který režíroval... jejich video k Around The World. Ano, je skvělá. Ano, to on je. On, omlouvám se. Omlouvám se.

Takže, vy děláte DJ, na Novém Zélandu, v Austrálii, v Americe. Baví vás to? Jo. Baví vás hudba, prý jste velký fanoušek. Říká se to. Ano, ano, miluji hudbu. Párkrát jsem dělal DJ. Já bych ne...

DJ puritáni by mě asi nenáviděli, protože dělám DJ jenom s cédéčky. Nejsem si jistý, zda vás někdo může nenávidět, pane Woodsi. - No... - S vašima očima a... s vaším americkým hlasem. Dě-děkuji. Ale ještě jsem nepostoupil k vinylkám. Ale párkrát jsem DJ dělal, je to...

Děláte scratche? Ne. Mixujete. Mixujete hudbu. Ano, mixuju hudbu naživo. Takže, zu Frodo. Na stránce 720 Pána Prstenů... je tu Frodův citát, říká: "Ve světě plném myrty a kouzel v sobě ztrácíš čas."

Souhlasíte s tím? Zopakuji, zopakuji vám to. Prosím. Ve světě... Slyšíte mě? Slyšíte mě? - Ano. - Ano? Jo. "Ve světě plném myrty a kouzel v sobě ztrácíš čas."

Souhlasíte s tímto Frodovým prohlášením? Ztrácíš svůj čas... Jo, to je zajímavé. Myslím, že se asi začínáte zapomínat. Jo, a to je asi přesně to, čím si Frodo prochází. Protože nakonec... Na konci Frodovy cesty... Nemá...

Je to špatná otázka, špatná otázka. - Ne, není špatná. - Zapomeňte na ni. Není to špatná otázka. Sean Astin, váš hobití přítel, řekl, doslova, že jste nádherný, nádherný muž. Máte... Máte pro Seana odpověď? A taky... Je tu taková...

jak bych to řekl? Abych někoho neurazil. Homosexuální konotace. Smějete se, je to legrace. Ne? Říká, že jste nádherný muž, jste... nádherný. Jo, tam není absolutně žádná homosexuální konotace. Sean Astin je gay. Ne.

Sean Astin není gay? Ne. Ne, ne, ne, ne. Máte... máte... Moc velké oči. Moc velké modré oči. Myslíte, že to je důvod, proč jste úspěšný a slavný? Velké. Modré. Ano.

Jste kvůli tomu slavný? Kvůli svým očím? Vaše... vaše další práce má být film zvaný... Hooligans. - Ano. - O fotbalových chuligánech. Hrajete fotbal? Kopete? Kopete do koulí? Pane Woodsi?

Pane Woodsi? Hrajete fotbal? Tohle je pro vás legrační? Já... Jestli kopu do koulí? - Rozrušil jsem vás? - Ne. - Rozrušil jsem vás? - Nehraju fotbal. Na fotkách ho hrajete, s časopisem Vogue a s Cosmopolitanem a... S časopisem Entertainment Weekly Time.

Dramaticky se vám mění vlasy. Od krátkých k dlouhým. Nosíte paruky? Ne, nenosím. Nosil jste někdy paruky? Ne, nenosil. Budete nosit paruky? Možná.

Kdy budete nosit paruky? Pane Woodsi, zeptám se vás... Dostáváme se ke konci... brzo musím končit. - Ale... - Ano, brzo musíte končit. Slyšel jsem, že sbíráte sexuální hračky. Ne. Ne? Nesbíráte hračky? To...

Tohle... Musí tu být... Ku**a. Pane Woodsi... Pane Woodsi, máte sex s Němkou jménem Franka Potente, ona je... slavná německá herečka a vy ji pustíte. Vy s ní ukončíte vztah. Proč? Nefungovalo to. Naneštěstí. Jak dlouho byla vaší manželkou? Nebyla to moje manželka.

Ale byl jste s ní zasnoubený. - Ne. - Máte děti? - Ne. - Slyšel jsem, že má malé dítě. Philippa. Ona... Flipper? Tak se jmenuje. Ale ne. Děláte, děláte film jménem Flipper! Ano.

Moc slavný film. Ten delfín? Je mrtvý. - Víte to? - Ano. Ne, to jsem nevěděl, to je strašné. Umřel při autonehodě. Elijahu, už musím končit, ale musím vám teď říct, že s tebou mluví Dom Monaghan. - Úžasný.

- Jak je, kámo? - Ty s**či! Já to ku**a věděl! - Jak je? To bylo ku**vsky skvělý! Jak je, kámo? Já bych tam tolik chtěl být! Taky bych chtěl, abys tu byl! - To je tak super. - Jo, bude to na DVD. - Ne! - Ale jo! Miluju tě, brácho, brzo se uvidíme, v New Yorku. Dobře.

Miluju tě. A díky za to, pobavilo mě to. Tak jo, brácho, nashle. - Tak jo, kámo, všechno nejlepší! - Dík moc, chlape, čau. Tak jo.

Komentáře (55)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Opraveno :-)

00

Odpovědět

Video nefunkční...

30

Odpovědět

Opraveno!

10

Odpovědět

+JohnSorrowAno, ale titulky jsou kvůli tomu posunuty, šlo by to opravit?

10

Odpovědět

+LukášAhoj,
koukal jsem na to a problém není v posunutí, ale evidentní změně časování/rychlosti videa. Ty titulky se musí komplet přečasovat bohužel.

20

Odpovědět

+JohnSorrowChlape, to zas neni takovej problém. Každej software na titulky dokáže přenastavit časy titulků podle poměru rychlostí. Pravděpodobně je problém ne v rychlosti videa, ale v počtu FPS. Pravděpodobně se jedná o poměr 23,9 ku 25, což bývá taková klasika.

00

Odpovědět

+MikeVím, že jdu s křížkem po funusu, ale nevěděl jsem, že s tím videem je problém – nicméně už je zase opravené :-)

00

Odpovědět

Ty jeho výbuchy smíchu! :DD

222

Odpovědět

Ty jeho výbuchy smíchu! :DD Miluju je :D

211

Odpovědět

Děkujeme! : )

200

Odpovědět

Video opět funkční.

201

Odpovědět

Také bych se na to ráda podívala. :-/

191

Odpovědět

NEFUNKCNI !

183

Odpovědět

musím říct že jsem u toho videa měla pár záchvatů smíchu xD paráda :D

210

Odpovědět

Jsou oba super! x)

180

Odpovědět

Elijah Wood se umí krásně chechtat

200

Odpovědět

to je dokonalost sama:-D

190

Odpovědět

This is frickin' awesome!

190

Odpovědět

Perfektní! :D

190

Odpovědět

:D No to jsou blázni :D. Hodně dobrý! :))

190

Další