Nachytávka v Best Buy

Thumbnail play icon
57 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:444
Počet zobrazení:5 283

Skupina lidí se rozhodla, že nachytá zaměstnance amerického řetězce Best Buy. A opravdu se jim to povedlo.

Přepis titulků

Díky, že jste všichni přišli. Dneska nás všech 80 vejde do obchodu Best Buy a bude mít na sobě modré tričko a khaki kalhoty. Po jednom půjdeme dovnitř. Uvnitř neříkejte, že tam pracujete, ale pokud vás někdo požádá o pomoc, tak jim vyhovte. Když se vás zeptá zaměstnanec, co se to děje, tak tvrďte, že ostatní neznáte, a že je to pouze náhoda, že máte stejnou uniformu jako oni.

Vchází další lidi. Podívej! Řekli mi, že mám všechny vyhodit, tak to udělám. Zavolej policii. Zkontrolujte každý batoh a kabelku. To je vyžene. Vidím ven. Tohle je vtipný. Tady jsou čtyři, pokud si s nimi chcete promluvit.

A stovka jich je o patro níž. - Kupujete něco? - Ne čekám na ženu. Potřebujeme, abyste odešel. Nosíte to samé co my. Žádáme vás, abyste odešel. Nahoru po eskalátorech, prosím. Mám odejít, protože nosím to samé, co vy? Ano, chceme, abyste odešel. Můžete je požádat, aby odešli, ale my nikoho nezatkneme za nošení modrého trička.

Není důvod, abychom tu byli. Jdeme. Já jdu taky. Odcházím! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Aha, a to kuře krákoře běhá po dvoře,
má panenka pláče doma v komoře.

181

Odpovědět

Error#2036

182

Odpovědět

Organizovat tyhle blbosti jim jde, ale jen občas to opravdu vymyslí tak, že je výsledek vtipný. Třeba http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/miluju-obed bylo vtipný, ale tohle moc ne, protože je to od začátku do konce předvídatelný, prostě jen někdo přijde a slušně je vyhodí. Chtělo by to vymyslet nějakou sofistikovanější srandu.

200

Odpovědět

I love lunch as well. :-)

180

Odpovědět

Nedivím se, že je chtěli vyhodit. Měli strach, že je okradou, prodavače ostatní zákazníci nebudou podezřívat...

180

Odpovědět

mate pravdu vsetci co hovorite o tom, ze je to zaujimave preto, aby sme si uvedomili ako sa spoliehame na naucene. Prinutilo ma to dat vyssie hodnotenie, nez som povodne chcela.
Ja na ich mieste by som si tiez myslela, ze obchod chcu vykradnut nejakym rafinovanym sposobom a ja to mozno budem musiet uhradit a este aj budem za debila.

180

Odpovědět

Ešte niekomu to hádže erorr 2124?

1815

Odpovědět

Já osobně bych viděl jako pointu samotnou reakci toho obchodu. Je vidět, že všechno co jako lidé děláme, děláme podle nějakých pravidel a podle nějakých algoritmů a to nás děla předvídatelnými. Tato skupina cca 80 lidí udělala něco, co nebylo předvídatelné. Úplnou blbost, prostě si vzala stejné oblečení jako obsluha obchodu a pouhé zdánlivě neočekaváné chování způsobilo zmatek.
Zajímavá mě přišla reakce personálu obchodu, že je všechny vyhodí. Jen protože nějaká skupina lidí udělala něco, s čím se nepočítalo. Tleskám reakci policie, která řekla, že za stejné oblečení jim nic udělat nemůže. Naše policie by čekal reagovala výzvou k opuštění obchodu a za případné neuposlechnutí výzvy se s váma začne okamžitě přetlačovat. A pak se diví, proč nemá respekt.
Zkuste schválně udělat v některých situacích něco neočekavaného. Je zajímavé sledovat reakce ostatních. Tady to vyniklo hlavně tím, že to bylo mířeno pouze na jeden obchod a ne na všechny lidi...

186

Odpovědět

tohle dělam běžně,ne tohle konkrétně ale různě provokuju,chovam se záměrně jinak mnohdy až absurdně a pak sleduju reakce...podle toho si i vybíram a hodnotim lidi

1823

Odpovědět

je obcas hrozná legrace sledovat uplně zmatený lidi který vykolejíte třeba takovouhle blbostí.Když se někdo dostane mimo svuj vzorec chování a najednou neví co má dělat protože na to nemá příručku:)

188

Odpovědět

Problém je v tom, že policie má právo Vás vykázat z nějakých prostor, i když neděláte nic nelegálního. Vy naopak pak máte právo si stěžovat. Stejné oprávnění má i policie v USA, ale nemůžou je fakt zatknout kvůli oblečení :).

181

Odpovědět

+sleglik§ 43 Zákona o policii (273/2008 Sb.)
(1) Vyžaduje-li to splnění konkrétního úkolu policie, je policista oprávněn přikázat každému, aby
a) po nezbytnou dobu nevstupoval na policistou určené místo (dále jen "určené místo"),
b) se po nezbytnou dobu nezdržoval na určeném místě, nebo
c) po nezbytnou dobu setrval na určeném místě, hrozí-li závažné ohrožení života nebo zdraví.

Takže to co tvrdíš je i není pravda, pokud by policista zcela svévolně nebo neopodstatněně vydal takový příkaz, můžeš dát podnět na Generální inspekci.

180

Odpovědět

+sleglikPřesně jak říká VonTreskow, jen vyžaduje-li to SPLNĚNÍ KONKRÉTNÍHO úkolu, jenže to bohužel naši policisté chápou jinak. Zákony jsou nastavené víceméně dobře, jen se špatně interpretují, chápou a pak i špatně užívají v praxi a to dělá z policistů většinou blbce a zkuste mít respekt k blbcovi...

180

Odpovědět

+sleglikkubja92: ACAB? Tak to skutečně není. Někteří ano, ale to platí v každé profesi. Neházejte to na policisty. Zákony jsou samozřejmě špatné. (Možná by nebyly, kdyby byl možný jejich volný výklad.) Policisté se musí chovat podle hloupých zákonů.
Dále, majitel obchodu má právo kohokoliv vykázat ze svého obchodu bez udání důvodu. V tom případě musí policista jednat v zájmu majitele. Tudíž požádat občana k odchodu. Pokud se bude vzpírat, použít přiměřené donucovací prostředky (jako třeba přetlačování, pokud na to má náladu).

180

Odpovědět

mozna to nechapu, ale prijde mi to jako blbost, vlezli do obchodu, po chvilce zase vylezli a nic, chybi tomu pointa, jeste zbytecne zdrzuji policii coz se mi taky nezda zrovna vtipne

1818

Odpovědět

chybí ti tam jeden bod (žeby pointa?)
a) vlezli do obchodu
b) nenásilně vyprovokovali manažera obchodu tak, že nechal zavolat 911, prostě jen volbou svého oblečení
c) po chvilce zase vylezli ven

184

Odpovědět

Pokuty za parkování snad chvilku počkaj :)

180

Odpovědět

pointa by mela byt neocekava a v pripade "nachytavky" vtipna, ani jednoho jsem se nedockal, a to s tema policajtama jsem pridal spis jako bonus, je mi jasny ze neprestali honit masoveho vraha aby sli do obchodu

183

Odpovědět

'Murica

184