Nacistický bar

Thumbnail play icon
58 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:240
Počet zobrazení:7 864

Tento komediální skeč z kanálu Jack & Dean nás zavede do prostředí jednoho netradičního baru, který opět začal získávat na oblibě.

Přepis titulků

Zdá se mi to, nebo je tu trochu zvláštní atmosféra? Co tím myslíš? Jsou tu chlapi v koženém oblečení... Deane, ty jsi měl vzal do nacistického baru. Cože? Proč si to myslíš? Zaprvé, v té vitríně jsou lebky. To je jen dekorace. No dobrá.

Ale jak vysvětlíš podtácky? To je jen dekorace... No dobrá. A co ten obří transparent? KAŽDÁ NOC JE NACISTICKÁ NOC - To je dekorace. - Deane! - Fajn, to neokecám. Ty jsi o tom věděl? Netvrdím, že nevěděl. Neuvěřitelné. To sis myslel, že si toho nevšimnu? Doufal jsem, že to budeš považovat za dva tancující hady.

Vím, co je to svastika! - Proč jsi nás sem zatáhl? - Levné pití? Většinou tu není tak narváno. Ale v poslední době se to vrací. - To by mě zajímalo proč. - Ale já ti to řekl, a tobě to nevadilo. Nic jsi mi neřekl. Tvrdil jsi, že ten bar je pohodovej. Ne, tvrdil jsem, že je pravicovej. Jdu si pro pití. Vzal...

Ne, dobře. SEX NA PLÁŽI V NORMANDII, MÁTOVÝ ŽID, BÍLÁ SÍLA, S.S.ANGRIA ŘÍŠE S KOLOU, NEKOSMOPOLITNÍ, SPRITZKRIEG, FANTA. Takže Fanta. Promiňte, promiňte! Promiňte! Sem nepatříme. Jdeme pryč! Nemusíš se bát o to, zda zapadáš. Se na sebe podívej.

Jsi úplný árijec. Nejspíš bys byl Hitlerův oblíbenec. Nevypadám jako nácek! Promiňte! Použil jste právě to slovo na N? Nemyslím si. Nejsme rasisté. Myslím to ošklivé slovo na N. Preferujeme výraz "krajní pravice". Ne každý, s kým nesouhlasíte, je nácek.

Vždyť na sobě máte uniformu SS! Měli byste víc tolerantní. Ale vy nejste tolerantní. Netolerovat netoleranci není netolerance. Tolerování netolerace nebudu tolerovat. Pořád jsme na stejné vlně. Je těžký být krajní pravičák. Promiňte, ale...

cože?! Když jsem se rozhodl odhalit své pravé já, vše se změnilo. Rodiče se mnou nemluví, přítelkyně mě opustila, vyhodili mě z dobrého místa v mediálním byznysu. Dokonce i můj pes se na mě dívá jinak. Nemůžu být víc odtržený od zbytku světa. Chápete? - Nezájem.

- To si piš! Promiň, kámo, ale litovat tě nebudeme. Myslel jsem, že patříš k nám. Proč to všichni říkáte? Říkal, že jsi jeho oblíbencem. Jsi mein oblíbenec. Co se děje? Nic, jen jsem měl noční můru. Jakou?

Lidé začali tolerovat nácky. Neboj, byl to je zlý sen. To se nikdy nestane. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (70)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

velmi trapné

00

Odpovědět

Prosim vas bolo tu nieco podobne na takuto temu ze dvaja kamarati nackovia vychovavali dieta ktore bolo emigrant. Neviete prosim nazov? Dakujem

00

Odpovědět

Já jsem to pochopil jako parodii na gay kluby.

90

Odpovědět

A co se to tady sakra děje?! Poslední dobou mám vážně silný pocit že svět kolem sebe nepoznávám.
V tom videu si dělají srandu z nácků! Nacistů - těch lidí s hakovýma křížema co pobili miliony lidí. Jak je možný že do toho taháte islám že je taky tak špatnej a nadáváte co je to za levičácky debily?? To je přesně to, na co se snažili upozornit, i když si především dělali hlavně srandu z nácků. Vždyť kolem čech proběhne pár uprchlíků a vy hned hájíte nácky a kritizujete, že si z nich někdo dělá srandu! To je to, co je špatný - objeví se nějaký problém a my hned tíhneme k extremismu.

1921

Odpovědět

Souhlasím taky svět kolem sebe nepoznávám. Od roku 2010 je to samá politická korektnost, neomarxismus a jiné utopické ideologie, levičáci se špatně cítěj za kolonialismus asi a tak ted chtějí všechny natahat do západního světa. Mimochodem podobná událost se stala když státy v Africe získali svojí nezávislost- a jen se prokázalo to že nedokáží ani udržet mír a natož nějak prosperovat. Nikdo tu nacisty nehájí. Kritizování islámu je celkem logické když každý měsíc v Evropě je nějaký teroristický útok. Kdy nacisti spáchali nějakej útok? Fanatici z Werfolfu přestali fungovat několik let po válce.
Nebo snad vidíš někde ted ve světě nacisty? Asi jedině pravičáky kteří jsou neomarxisty tak označování i když s nima nemají nic společného.

227

Odpovědět

+MorceNevím o tom, že by někdo někoho tahal do západního světa, není žádná kampaň "hej ty z východu, pojď na západ"... Nebo to myslíš svobodu pohybu?

Je logické, že kritizování islámu nastane: někde něco bouchne, zjistí se že to udělal muslim, tak je třeba kritizovat islám. Tak lidí fungují, to chápu. Ale samotná kritika logická není. V době, kdy řádila IRA taky nekritizoval celý svět Irsko, co Ir to terorista. Stejně jako v případě islámu nechává se odpalovat jen banda fanatiků. Vždyť jak musejí být rozumově vybavení, když spáchají sebevraždu roztrháním na kusy, sebou vezmou 5-20 lidí a myslí si, že tím v něčem prospějí?! Jde o idioty, nebo naprosto zfanatizované idioty. Vždyť při tom umřou, konec, jejich život skončí a už nikdy nic neudělají, přestanou existovat. Ve většině zemí je smrt ten nejvyšší trest... kdyby nešlo o umírání tak je to k smíchu.

Aby bylo jasno, já muslim nejsem a islám taky nijak nezbožňuji, ale nebudu někoho hanobit, nebo mu odpírat právo na pomoc, když ji potřebuje, jenom kvůli tomu že je muslim. 99,9% periodických jsou normální lidi. Především je nikdo z nás nikdy nepotkal a neví jací jsou, víme jenom že žádají o pomoc. To číslo, které vyjadřuje kolik z nich jsou lidé schopní se odpálit, je tak malé, že si jej ani nikdo nedokáže reálně představit.

Tak, a abych odůvodnil také svůj první příspěvek:
Nevidím nacisty, vidím neonacisty a i když jich není moc, je jich víc, než by mělo být. Horší ale je, že populace, aniž by nosili hákové kříže, náhle začala tíhnout k lidem propagujícím extremismus. To snad neexistuje nic jiného, než islám a neonacismus? "Islám mi vadí, hurá nacisti"? Vždyť se podívej na tu situaci přímo zde: (tohle nebude mířit přímo na tebe, ale aby sis to představil): vidíš video, které uráží nacisty a dělá si z nich srandu a ty se cítíš natolik dotčen, že se musíš ozvat. Nevypovídá to o tobě něco špatného? Jsi vztahovačný u videa kde si dělají srandu z nacistů! To je jasný varovný signál, že je něco špatně a bylo by třeba trochu přehodnotit své smýšlení. Ať ti vadí cokoliv, tak musíš přece logicky uznat, že nacismus je zlo, nic horšího v naší historii snad ani není - systematicky se snažili vyhladit rasu - miliony lidí jenom kvůli jejich původu. Není nic co by se víc dalo označit za zlo.

915

Odpovědět

+SalviTahle diskuze už zašla daleko. Reakce na video jsou takové, jaké jsou, protože lidi nesouhlasí s nálepkou "nacista" jen proto, že nemají rádi islám, nebo protože s něčím nesouhlasí. Za sebe ti můžu říct, že s nacistama taky nesympatizuju, ale zároveň se mi nelíbí tvůj příliš zjednodušený pohled na svět, že když "Islám mi vadí, hurá nacisti". To je PŘESNĚ ten přístup, který tady vyvolal tak rozporuplné reakce. Nenašel jsem tu ani jeden vážně míněný příspěvěk, který by se tu zastával nacistů. Přesto jsi došel k závěru, že nás musíš poučit, jak byli nacisté zlí a máš zbořený pohled na svět kvůli pár lidem, kterým se video nelíbilo. Mě naopak uklidňuje, že se najde spoustu lidí, kteří se na to dokážou podívat s nadhledem a říct si "nácistické ideologie nepodporuju, ale tohle video je mimo mísu".

131

Odpovědět

+Calybos4391Ale tohle video neříká "vy jste nacisti", to si jenom dělá srandu z nacistů a i tak se najednou lidi ozvou. Neříkám že se tu někdo zastával nacistů, ale je to video jenom o nacistech a lidi se dotčeně ozývají, tahají do toho islám a tvůrce nazývají různě hrůzně. A to je přesně to, co mě zaráží.

Proč jsem já říkal "nemám rád islám, hurá nacismus" bylo, protože vidím příklon české společnosti k extremismu, kvůli několika útokům zfanatizovaných muslimů v zahraničí. Bylo to účelné zjednodušení, ne příliš jednoduchý pohled na svět.

A stejně tak mi video nepřijde mimo mísu, jeho mísa je nacismus, maximálně extremismus, nic víc.

410

Odpovědět

+SalviOK, tak co nejjednodušeji.
To video je jako zábavná scénka ubohý, prostě není vtipný. Dva borci jsou v baru pro nácky a pak řeknou, že nejsou náckové a pak se probuděj. Hmm, a vtip je v tom kde?
A rozporuplný reakce jsou proto, že označení nácek se stalo "argumentem" v případě, když někdo říká něco, co se druhé straně nelíbí a nemá v odpověď opravdový argument.
Prostě použije hanlivou nálepku a tím chce dokázat, že je morálním vítězem diskuze.
Stejná diskuze by se vedla, pokud by podobné nevtipné video bylo o levičácích.
Stačí ti to jako vysvětlení?

91

Odpovědět

+N10TikkyAno, video mi také moc vtipné nepřijde. Vtipy o náccích mohou být i lepší a hlavně už tu byly. Hold měli chuť to trochu připomenout a ukázat, že se obávají příklonu společnosti k extrémismu... jen se to nepovedlo zábavnou formou.
Ano, věřím že spousta lidí slovem nácek nálepkuje, ale je hloupé začít se ozývat, když se tak neděje. To daný ozývající se člověk vypadá, že je nácek a nelíbí se mu že si z něj někdo dělá srandu. Mímochodem nálepkují obě strany, označení "sluníčkář", nebo "pražská kavárna" mi přišli nejdříve úsměvné, ale dnes už je trochu otravné jak je jimi internet přesycen. Ale nemyslím si, že by právě v tomto videu někoho nálepkovali.

15

Odpovědět

+SalviJasně, to co říkáš chápu. Problém mám s tím, že v té scénce nikde nevidím "měli chuť to trochu připomenout a ukázat, že se obávají příklonu společnosti k extrémismu".
To ale zase jen předpokládáš. Možné to je, přesto nic nenaznačuje tomu, že se ozve opravdu nácek. Třeba se ozval ten, kdo často tu nálepku neoprávněně obdržel.
Osobně jsem se o sobě od nácků dozvěděl, že jsem zatracenej levičáckej neomarxista a od sluníčkářů zase vím, že jsem nácek. :D
A ať se na to video dívám jak chci, tak stále je bez vtipu, bez nosné myšlenky, bez předvedení nebezpečí, co může vést k pomýlení a staní se náckem. Vidím scénku, kterou vyplodil někdo jen jako schematické znázornění nácků, poplatné tomu, že v některých kruzích je tak nazván každý oponent a je to určené právě pro ten okruh těch jediných správných lidí, kteří jediní vidí ten svět zcela jasně.

41

Odpovědět

+N10TikkyTak v tom případě jsi na tom naprosto ideálně, ani jedna z extrémních stran tě nemá ráda :-D
Že se obávají příklonu k extremismus jsem opravdu jen odtušil, protože jsem se snažil nalézt alespoň něco co by mohlo někomu vadit, nějaký důvod proč se právě lidé ozývají, že jim video vadí. Odtušil jsem to z posledního záběru "to by se ale nikdy stát nemohlo...".
Jinak opravdu video není nic moc... spíše nic, než moc.
A ano, možná se ozval jen ten, kdo byl takto často nálepkován, ale to už jsem vysvětloval: ozývat by se neměl, ve videu nikoho nenálepkují. V takovém případě je dotyčná osoba vztahovačná a je špatné, když jsi vztahovačný, když někdo mluví o náckách :-D Ale v podstatě spolu souhlasíme, ve videu nic neříkají, je o ničem. Jen se snaží o vtip.

14

Odpovědět

+SalviAle tak to už je jedno, kdo a proč se ozval a zda měl či neměl být zticha.
Oba jsme se přidali do rozjeté diskuze o islámu a migraci a jen vysvětlujeme své názory na tuhle situaci. :)

20

Odpovědět

+N10TikkyAno. Já jen začal tím že jsem byl překvapen proč se někdo ozývá proti videu a nechal jsem se do toho zatáhnout tedy pořádně :-D

02

Odpovědět

+MorceMůžeš ukázat, jak se ten neomarxismus projevuje v české společnosti?

Vlády se střídaly 2006-2013 pravicové pod taktovkou ODS, 2014-současnost kombinace soc. demokratů+ANO2011+KDU;
ten neomarxismus cítím naopak z evropské komise: Barroso-socialista, Juncker-křesťanský socialista; či z Německa (Merkel je kancléřkou za CDU/CSU).

22

Odpovědět

Jen bych rád všem zapojeným do této konverzace připomněl, že číslo přijatých uprchlíků z inkriminovaných islámských zemí v posledních pěti letech nepřesáhlo číslovku 20. Mám řádný důvod se domnívat, že jich bylo přijato 12.
Po přečtení následující zprávy vycházející pro sobotní právo musím toto číslo potvrdit.
https://www.novinky.cz/domaci/439376-chovanec-do-voleb-uz-neprijmeme-zadneho-migranta.html

10

Odpovědět

+nějakej agentAsi sis nepřečetl má další vlákna, tak tedy připomenu, že Zemanova vláda v roce 2000 zadministrovala zhruba 50 tisíc nelegálních přechodů hranic. Nejčastěji právě z tehdy neklidného Balkánu.

Čemu tedy říkáš "inkriminované islámské zemí"? Historicky a s použitím dat statistického úřadu: _Od roku 2004 až do roku 2013 měl počet žadatelů o mezinárodní ochranu přicházejících do
České republiky klesající trend. Zatímco v roce 2003 dosáhl počet žadatelů o mezinárodní ochranu 11 400 osob, v roce 2013 činil již pouhých 707 osob. V roce 2014, v souvislosti s pokračující uprchlickou krizí, však počet osob žádajících o mezinárodní ochranu v České republice vzrostl na 1 156. V období ledna až října 2015 pak počet žadatelů o mezinárodní ochranu dosáhl 1 245 osob._

Je tedy zarážející, že uprchlická panika byla způsobena zvyšujícími se počty v Německu, nikoli v ČR.

00

Odpovědět

1:09 zcela jasně říká „alt-right“. Tvrdit, že je tak zvaná alt-right pravice, je to samé, jako tvrdit, že Usáma je pravý musolman nebo, že inkvizitor Boblig byl pravý křesťan.
https://en.wikipedia.org/wiki/Alt-right
1:29 Lebensraum bych nepřekládal
2:06 alt-right a krajní pravice není synonymum

Obávám se, že autoři videa byli nějací pologramotní pseudointelektuálové (kdo nesouhlasí s naším viděním světa, tak je tak je zasranej nacista, fašista, xenofob, kremlobot, šovinista, sexistické prasátečko...) se stejnou mozkovou kapacitou jako banda vidláků s prostěradly na hlavě. Ostatně celou problematiku jsem rozebral už tady: Charlottesville: Rasa a teror

153

Odpovědět

Sranda je jak levičácký pseudointelektuálové označují ostatní jako nacistický rasisty ale to že černoši jsou rasističtí vůči bělochům nějak nevadí.

134

Odpovědět

+MorceDůrazně protestuji. Podsouváš mi, že pozitivně diskriminuji černochy a upírám jim právo mít v hlavě vymeteno! :-D To není pouze výsada árijských vidláků s prostěradle na hlavě a upalujícím černochy. I uvědomělý afroameričan protestující proti rasismu rabováním má v hlavě solidně vymeteno. :-P

51

Odpovědět

+MorceA můžeš mi ukázat nějakého "českého Černocha", který se chová rasisticky k Čechům?

26

Odpovědět

+MorceJak jsou černoši rasističtí vůči Čechům, Moravanům, Valachům?

A že jsou černoši rasističtí vůči "germánům", no možná tě to překvapí, ale to se dá prohlásit i o Janu Husovi (Němci byli vyhnání do Lipska a tam založili svou univerzitu), stejně
Karel IV. zcela jasně favorizoval českého krále při volbě římského krále (Zlatá bula Karla IV.). A konečně Přemysl Otakar II. také rejdil i po Braniborsku, tak i po Rakousích.

03

Odpovědět

+orcinusorca2017Těžko budeme hledat mezi těma pár černochama, kteří tu jsou. Ale vyhledejte si třeba něco o Jihoafrický republice. Hlavně z tamních zdrojů, pokud budeš hledat na cz, tak sem propadnou jen bílí rasisté, jaká to záhada. A co třeba Muhammad Ali, kterej měl tak rasistický projevy, že přednášel i na sjezdu KKK a sklidil tam ovace?
Ale co třeba Romové? Ještě ses nesetkal s jejich rasistickým chováním? Gratuluju, dobře pro tebe. Ne každej má takový štěstí. A že jen vracej, jak se k nim chovaj bílí? Takovou omluvu pro něčí chování neberu. Bílí nebo ne, každej rasista má v hlavě vymeteno a za mě patří do jednoho pytle.

31

Odpovědět

+N10TikkyJenže Romové NEJSOU Černoši, stejně jako Semité (maročtí rape-fudžící) NEJSOU Černoši.

Ještě před deseti lety "vytřídilo" Španělsko ročně 500 tisíc žadatelů o azyl (500 tisíc lidí NEDOSTALO ve Španělsku azyl), proč tedy stejného výkonu není schopná německá vláda, o které se obecně tvrdí, že je výkonnější a byrokratičtější?

Podobně v roce 1999 ZEMANOVA vláda dokázala zadministrovat tisíce uprchlíků (http://www.hrebenar.eu/2017/02/pred-18-lety-zemanova-vlada-schvalila-miliardu-na-pomoc-kosovskym-uprchlikum/), proč není schopná stejné počty alespoň zadministrovat (rozhodnout o udělení, či neudělení statusu uprchlíka) vláda Sobotkova?

Copak česká, evropská společnost ztratila svou paměť? Zejména pokud jde o Itálii (stejné počty migrantů už dokázala v minulosti zadministrovat, tak proč zrovna loni by měli jiné evropské státy právě Itálii pomáhat).

13

Odpovědět

+orcinusorca2017Předpokládám, že hláška o "pozitivní diskriminaci černochů" byla použita pouze pro zdůraznění toho, že nejen bílí jsou rasisti, takže moc nevidím důvod se v tom šťourat a slovíčkařit...

Stejně tak jsem mírně zmaten, že se na mě obracíš s něčím, co nebylo předmětem mé odpovědi. Ale OK, napíšu svůj názor. A ten je: je mi to úplně jedno. Jak jsem tady již napsal, v principu jsou protokoly pro imigranty nastaveny dobře, ale z nějakého důvodu, který mi je vážně šumák, se na ně před nějakou dobou EU vykašlala a z mého pohledu nemá cenu hledat viníka, ale urychleně zase pro každého zavést kompletní prověření a bez toho je dál nepouštět. A pokud EU záleží na jiných lidech, tak se to musí začít řešit v těch zemích, ze kterých sem proudí.

10

Odpovědět

+N10TikkyNo psal si o "černoších, kteří tu jsou" (nikde si nezavedl, koho budeš považovat za černocha, tak jsem si myslel, že všichni islámští migranti jsou černoši), tak by asi bylo férové říct, kdy se sem ti islámští migranti dostali.

Nebylo to ani za Sobotky, ani za Nečase, ale za Zemana. (A rozvádím tento test i na migrací zasažené jižní státy-Itálii, Španělsko-které tuto krizi prodělaly už před "přelomovým" rokem 2016).

00

Odpovědět

+orcinusorca2017Co má islám společnýho s barvou kůže a rasismem? Rozumíš rozdílu mezi vírou a rasou?

Hmm, že se k nám z tý migrační vlny dostalo několik lidí a velká většina z nich se vrátila, nebo pokračovala za světlými zítřky do Německa, tak to fakt za problém nepovažuju (pro ČR jako celek).

Jako větší problém vnímám kkta, kterej neumí anglicky a poštve na USA vojáka a jeho ženu, která vede nadaci, policii.
http://brno.idnes.cz/zastupitel-hodonin-zavolal-hlidku-na-cernossky-par-fhu-/brno-zpravy.aspx?c=A170815_144433_brno-zpravy_vh

A téma Zeman je už tak vzdáleno původnímu námětu diskuze, že se ho odmítám účastnit.

10

Odpovědět

+N10TikkyTen vidlák je důsledek upadající úrovně školství. Mně osobně ten výkvět inteligence a národovectví* z Hodonína jen utvrdil v tom, že ne všichni by měli mít právo volit a ne všichni by měli být právo voleni. Antický model zastupitelské demokracie, dnes poměrně úspěšně aplikovaný v Singapuru. Jo, je to diskriminace.

* Ostatně K. H. Borovský se také velmi vymezoval vůči tehdejšímu češství a „hurá vlastenectví“. A oni byli tak blbí, že ho po jeho smrti opěvovali a mnozí ani netušili, že jimi hluboce pohrdal.

12

Odpovědět

+-HoNY-Ale blbost. Singapur těží ze své výhodné polohy, kdy lodě přepravující náklad musí zastavit kvůli doplnění paliva (má podobnou ekonomiku jako Brunej, či SAE).

Po vybudování železničního spojení, otevření severní námořní trasy okolo Arktidy se však Semité stanou pro Evropany opět "barbarským" obyvatelstvem, které Evropani ke svému obchodu/rozvoji prostě nepotřebují. A s rozvojem elektrických automobilů a evropské energetické soběstačnosti se Semité posunou ve své důležitosti pro Evropu někde na úroveň středoasijských republik (různých -stánů), nebo dokonce na úroveň státu jižní Afriky.

00

Odpovědět

+orcinusorca2017A řekl ti někdo, že na Blízkém východu jsou i země, které sice mají vysoký příjem z ropy díky oligopolu OPEC (náklady na těžbu jsou pod 2 USD na barel), ale už dávno se jejich ekonomika přeorientovala na něco jiného? Všiml sis, kolik tamějších společností investuje do různých start-upů, developerů, výrobních společností v Evropě a USA? Některé blízkovýchodní země jsou připravené na to, že jim dojde ropa, v jiných po útlumi ropy nastane středověk - jako je teď v Sýrii nebo Libyi, kde svoje zisky prožírali a neinvestovali do budoucnosti.

Venezuela má také výhodnou polohu jako Singapur, dokonce má největší zásoby ropy na světě, přesto tam mají životní úroveň asi jako v Evropě na začátku 19. století.

00

Odpovědět

+-HoNY-A jaké to jsou ty země Blízkého východu s fungující ekonomikou? Snad jen Írán, který je živ také ze zemědělství (opět díky své poloze mezi Kaspickým mořem a Perským zálivem).

No a Venezuela nemá vůbec výhodnou polohu-nejbližší významná světová námořní trasa vede mezi mysem Dobré naděje a Panamou (http://www.herber.webz.cz/www_ocean/09-doprava.html).

00

Odpovědět

+-HoNY-P.S. Přístavů s obratem nad 50 milionů tun ročně je zhruba 30, první přístav na jihoamerickém kontinentu je až 39. v pořadí. Ono je totiž vždy jednodušší obsloužit jednu velkou kontejnerovou loď než automobily stejným objemem paliva.

00

Odpovědět

Akoze taketo sny mavaju teplosi? Rande v Nazi bare? :-D :-D

92

Odpovědět

A kde jinde bys na zdi našel fešného rytíře/dobře stavěného vojáka než v nazi-gay baru? A homosexualita Ernesta Röhma (velitele SA) byla také všeobecně známá.

10

Odpovědět

Když už se tu mluví o islámu, tak by bylo dobré, se nejdříve podívat alespoň na tyhle dva dokumenty. Minimálně pravost a objektivitu prvního nemůže nikdo napadnout a pokud jde o ten druhý, tak tam snad taky nebude sporu. :)

https://www.youtube.com/watch?v=ztYGlmmD-e4

https://www.youtube.com/watch?v=m3_eXJUe398

Každý ať si udělá úsudek sám.

33

Odpovědět

Dal jsem palec nahoru, ale je to spíš souhlas s tvým příspěvkem, než "to se mi líbí".

10

Odpovědět

Odpovědět

Zrovna nedávno jsem psal pod jiným videem komentář že neomarxisté každého kdo nesouhlasí s jejich utopickou myšlenkou, označují jako nacistu. Mithrilovi z překládání Olivera asi doopravdy přeskočilo.
Co třeba video o baru kde rapefudžíci znásilnují bílé ženy? Zvýšení počtu znásilnění v UK,Švédsku, Německu atd od té doby co přišli rapedufžici.. náhoda co? Co třeba video o baru z no go zon ve Švédsku, Francii..?

177

Odpovědět

Nech mě použít tvé myšlenkové pochody na to, cos právě řekl. Takže když "neomarxisté" označují všechny lidi s odlišným názorem za "nacisty", a ty všechny, co mají odlišný názor než ty, řadíš mezi "neomarxisty", co to dělá z tebe? Napadá mě hned několik možností...
A možná mám pro tebe novinku, ale násilníky i oběti najdeš v každé rase. Jo a když naráz emigrují stovky tisíc lidí, myslíš, že se s nima nesveze i spousta zpátečníků a násliníků? Uznávám, je to problém, ale uplatňování kolektivní viny rozhodně není řešení.

514

Odpovědět

+Prasátko z GuineeMilé prasátko, ještě jsi nám ale neřekl, proč je špatné sem ty emigranty nepouštět? Já když potkám před obchodem bezďáka, tak si ho domů neberu. Jestli je to z nějakého důvodu nelidské a špatné, tak nechápu, proč toho bezdomovce potkávám před Billou pravidelně už cca 15 let. Asi jsem zlý člověk, ale v tom případě nejsem sám, když je ten bezdomovce už tak dlouho na ulici a ještě se ho nikdo neujal.

74

Odpovědět

+Calybos4391Ono vzít si bezdomovce domů a umožnit skupině lidí vstoupit do EU je trochu rozdíl. Ty nebydlíš v EU způsobem, že by Itálie byla vstupní hala, Německo obývák a ČR ložnice...
Domov je v určitém smyslu slova svatyně, kde máš hlavně soukromí a bezpečí, Evropa, ale i třeba tvoje město je veřejný prostor kde se lidi volně pohybují, nakupují a využívají služby.

Proč je špatné emigranty nepouštět? "Jak my k vy, tak vy k my." Když od nás hromady lidí utíkali před nacisty, tak nevím o tom, že by jim někde zavřeli dveře. A to kupodivu utíkali i na blízký východ a podobně. Krom toho migrujeme i dnes, co lidí odchází za prací jinam a nikdo jim neříká ekonomičtí migranti a nehanobí je. Jsem pro to uprchlíky přijmout a pomoct jim, protože tam odkud přicházejí mají problémy. Stejně tak očekávám, že kdybych tady měl z nějakého důvodu špatný život já, tak můžu jít jinam a doufám že mi neřeknou "fuj ty jsi čech, padej odsud, ještě by jsi u nás kradl".

26

Odpovědět

+SalviA myslíš že by nás přijmuli někde když by tam někteří z nás znásilnovali, útočili na bezpečnostní složky, srali na hřbitovech, prováděli teroristické útoky? Asi ne co?

32

Odpovědět

+MorceTeď jsem se nechtěně musel i zasmát. Jo máš pravdu, že kdybych někde "sral na hřbitově" tak moc úspěch nesklidím :-D
Když tedy opět zvážním... nechci aby tu byly lidi co se takhle chovají. Pokud tu něco takového je, tak je potřeba zefektivnit systém a jedince co něco z toho co píšeš provede okamžitě poslat pryč, případně zavřít - zákony se musí dodržovat. S použitím náboženské terminologie to je pro mě svaté.
Ale to proti čemu jsem já je následující: nechci, aby kvůli 10 hovadům (i kdyby 1000), kteří se chovají nepatřičně a porušují zákony, jsme hanobili celou rasu. Miliony lidí, kteří chtějí jen lepší život pro svoje potomky. Těm nechci nic odpírat, protože nějaký hovado, který má stejný vyznání se... "v****e na hřbitov".

14

Odpovědět

+SalviNikdo nehanobí rasu. (jasně, jsou kreténi, který to dělaj, ale to jsou prostě kreténi)
Jde o to, že když naši utíkali před nacistama, tak se v cíli byli schopní prokázat, nelhali o tom odkud jsou, jak se jmenují a kolik jim je. Nenacházeli se u nich fotky, jak v SS uniformách hajlujou před popravenýma a podobně. Stejně tak respektovali kulturu a zákony země, do které emigrovali. To je k emigrantům.
A co se týká muslimů, tak se podívej na tyhle videa a pak můžeme pokračovat v diskuzi.
https://www.youtube.com/watch?v=ztYGlmmD-e4
https://www.youtube.com/watch?v=m3_eXJUe398

40

Odpovědět

+N10Tikkyjá tím hanobením rasy myslel házení muslimů do jednoho pytle. Aby bylo opět jasno, rozhodně nesouhlasím, aby se tu nechával někdo, kdo tu zcela očividně porušuje zákony. Proti takovým je zapotřebí okamžitě zasáhnout, aby podobné manýry nezískávali další příslušníci komunity. Moje pointa je v tom, že se tak nechovají všichni, bohužel ti co to dělají jsou nejvíce slyšet a je o nich nejvíce slyšet. Lidé kteří nic nedělají nejsou vidět v televizi, nikdo je neřeší přestože jich je většina.

K videím: no, už teď lituji že jsem se do diskuze zapojil, protože jsem první video viděl celé místo abych pracoval :-D druhé jsem proklikal a komentovat ho nechci, nepřijde mi nijak vypovídající.
Ani první video mi zrovna seriózní nepřijde, tvůrci od začátku zaujatí, kvalita zvláštně špatná, většinu negativního říká ten jeden svědek, nebo nějací lidé - tím chci říct, že na samotných nahrávkách nic převratného není. Mimochodem člověk, který to nahrál na youtube je očividně fanda ruska a konspiračních teorií. Abych nemluvil jen proti - to že se se ženami v muslimských zemích špatně zachází a oni si tyto zvyky nosí kam se stěhují je problém, o kterém se ví a doufám, že se budou lidé snažit tomu zabránit. Raději použít svou energii proti tomuto, než dělat demonstrace proti islámu a napadání žen s šátky na hlavě.
Pokud mají na kameře člověka, který nabádá jak mlátit svou ženu, je to nabádání k trestné činnosti a k ubližování na zdraví a patří do vězení - okamžitě nahlásit policii. Jinak jsem nic zásadního ve videu neviděl, to že existují extrémisti celou dobu přiznávám a jsou to oni, proti kterým je zapotřebí bojovat. Normální muslimové vědí, že existují fanatici, stydí se za ně a snaží se aby jich bylo co nejméně, o těch ale tolik slyšet není. Stejně jako v evropě byly náboženští fanatici, tak jsou i tam. Co já vidím jako problém je to, že jsou ve společenském vývoji pozadu. S tím se ale rozhodně nic neudělá, pokud proti nim budeme zbrojit a házet je do jednoho pytle a dle toho s k nim chovat. Tím nás začnou nesnášet i obyčejní lidé, budou se nás víc stranit, víc odmítat naši kulturu a propast mezi námi se bude prohlubovat. K ničemu to nepovede a tento přístup také nikdy k ničemu nevedl (jen k násilí).
Jestli chcete ukázat jak moc je naše kultura lepší, než ta islámská tak je lepší propagovat to co je na nás dobré. Svoboda slova, vyznání, názoru, pohybu, přístup k zboží z celého světa, prosperita. Rozhodně bych nevolil cestu odsuzování jiných lidí na základě jejich rasové příslušnosti, nebo původu. Naopak bych spíše spolupracoval s tzv. umírněnými muslimy, tedy s těmi normálními.
V diskuzi rád pokračovat budu, považuji diskuze za velmi užitečné, pomůžou oběma stranám utřídit a podrobí své názory zkoušce... Ale snad bude stačit, že celé jsem viděl pouze první video :-)

00

Odpovědět

+SalviAha, tady se ovšem dostáváme k tomu, že označení "muslim" není označení rasy, ale označení náboženského vyznání. Je jedno, jaké je rasy.
Dle mého je to víra, která je zcela proti základním lidským právům a jako taková by se měla jasně vyjmout z oficiálně uznávaných vyznání.
Systém pro migranty v EU je celkem dobrý. Jde o to, že ten systém byl zcela ignorován a z toho vznikly problémy. Takže se sem mohl dostat prakticky každý.
Uznávám, že máš právo argumentovat tím, že jsou slyšet hlavně ti špatní. Ale, sakryš, ti, které nazýváš dobrými, s tím nic nedělají. Jasně vidím paralelu s Německem třeba někdy kolem roku 1937. Taky všichni tvrdili, že je slyšet jen několik křiklounů.

Sry za videa. Jde o to, že když někdo vyjádří názor s kterým souhlasím, sedí fakta o která se opírá a má na to pěkné video, tak je jednodušší sem to video postnout, než to sám celé vypisovat. :)

Pozor, první video obstálo při několika stížnostech i z politických kruhů.

http://img.ceskatelevize.cz/boss/pages/vse-o-ct/eticky-panel/pdf/EP-usneseni-10-I-06-final.pdf

Vtip je v tom, že nyní je stránkách ČT nedostupné a tak musím využívat obskurní zdroje. (to je ale záhada, že není dostupné ;) )

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1092813857-infiltrace/405235100011019-ja-muslim/

A i když je druhé video už pochybnější, tak tam pár zajímavých věcí zazní. Hlavně to, že nahrávky předali policii a ta s tím nic neudělala. Stejně tak, že na přednáškách o tom, jak správně bít ženu, aby byla poslušná a zároveň dál zvládala pracovat, se ani jeden hlas neozval, že to není správný.

Jj, pokud to řád bazénu umožňuje, tak ať jsou v něm třeba všechny ženy v burkinách. Jsem pouze proti oblečení zakrývající obličej. Jednoduše z bezpečnostních důvodů, s vírou to nemá nic společnýho.

Asi nejlepší video o tom, co si myslím o islámu a jak na něj reagovat:

https://www.youtube.com/watch?v=0ujiJk_Ynfw

Něco o koránu:

https://www.youtube.com/watch?v=3bN5HAuv6EA&t=75s

Něco k umírněním muslimům: (i když je to protimluv, protože korán má být chápán doslova)

https://www.youtube.com/watch?v=cGEMP_RqduM

Něco o džihádu:

https://www.youtube.com/watch?v=EwnQg4KIuSU

Proč je přijímání migrantů ve velkém nesmysl:

https://www.youtube.com/watch?v=74W4HdQ_epU&t=8s

Snažil jsem se, aby vybraná videa byla krátká a obsažná. :)

00

Odpovědět

+N10TikkySamozřejmě, muslim není rasa, ale vyznání, to vím, jen jsem to zjednodušoval. Co mi tedy vadí není rasismus, ale odsuzování lidí a jejich hanobení na základě vyznání.

Videa jsem poctivě viděl všechny, děkuji za takový výtah.
Nakonec to vypadá že se ve spoustě bodech shodneme
- diskriminace žen: Dobrá pointa byla, že feministky by se neměly hádat za vyšší platy, ale za to aby neexistovali země, kde s nimi zacházejí jako s dobytkem. V naší kultuře je feminismus spíš výdobytek touhy po "ještě víc" (další zjednodušení), zatímco v kontextu zaostalejších zemí dává smysl. Tam by měla být směřována energie feministek, ne za čůrání ve stoje. Otázka zůstává jak na to. Tlačit na vlády našich zemí aby něco udělali nebude mít příliš smysl, slabost politiků, neochota východních zemí naslouchat názorům na jejich kulturu a konečně taky to, že ani v jejich zemích nebude mít politik příliš slovo v tom, co si chlap smí dělat doma se ženou. Když feministky od nás odcestují do jejich zemí a budou mluvit způsobem jako u nás, bude z toho mezinárodní skandál, buď se ztrapní, někoho urazí, nebo se jim tam něco stane. Viděl bych to tedy jedině v podpoře organizací, které již operují na východě. Ženy, které z toho prostředí přímo pocházejí a povzbuzují ostatní ženy, aby se ozvaly, tlačí na vládu ze správné strany atp. Podporou myslím jak finanční, tak od nás tlačit na vládu ať se vyjadřují směrem k nim pozitivně (odsuzovat ty kteří dělají opak, povzbuzovat ty, co to dělají) Celkově to však bude taky problém, protože tady u nás toho moc nevíme.

- karikatury mohameda: jo, rozhodně! Sám mám náboženský humor rád, islámský nevyjímaje a rozhodně by bylo špatné nechat se zastrašit. To je to, čeho chtějí fanatici dosáhnout. Dělat si srandu z mohameda a aláha je dobrý způsob jak to vyjádřit, dokud to není jenom sekvence sprostých slov. Musíme dát najevo, že my si svobody slova vážíme natolik, že se nenecháme zastrašit. Ale pozor, je rozdíl někoho cíleně a sprostě urážet. Pouze urážky a výsměch už v pořádku není, ani směrem ke katolíkům, žídům, hinduistům,... To povede spíš k hanobení naší kultury, kdy ze sebe budeme dělat přisprostlý burany.

- Přijímaní uprchlíků: samozřejmě přijmutí i 10 miliónů lidí nepomůže situaci "tam u nich". To v žádném případě. Jsem pro to, aby se vynakládalo úsilí na řešení problému tam, kde má kořeny. V těch úplně nejchudších zemí třeba hodně pomůže postavit školu. Pro tyhle projekty jsem všemi deseti.
Ale jeden z problémů je, že češi taky chtějí migrovat za lepším. Je tedy přirozené, že k takovému pohybu lidí dochází a zamezovat mu taky nic nevyřeší. Jak je často říkáno, práci co u nás dělají lidé z chudších zemí už mnoho čechů dělat nechce, jsme na to převzdělaní - všichni maturitu, pochybuji že někdo bude chtít dělat výkopové práce. Další faktor je ten, že právě do Evropy teď proudí lidé z oblastí postižených válkou,
což je něco naprosto jiného, než ve videu s kuličkami. (Jistě, bude tam několik ekonomických migrantů, ale to by nás přivedlo do zase hlubší diskuze stranou.) Pokud někdo utíká před válkou, jeho zastavením se ničemu nepomůže, bude muset zůstat tam, kde byl zastaven protože většinou už nemá prostředky na to se vrátit. To jak se v Evropě řešila uprchlická krize rozhodně nebylo ideální, ale hlasy volající po potápění lodí s uprchlíky, nechání je vyhladovět, případně další drastické metody mě osobně děsí ještě víc. Kam se to najednou poděla civilizovaná evropská kultura, z toho je člověku až smutno... (opět šlo o několik málo lidí, ale jejich hlody potom rezonovaly celým českým internetem, hospodami a nejednou domácností, což už jde zase o papouškování bez rozmyslu, ale stále děsivé). To jestli docházelo k porušování zákonů ze strany uprchlíků jsme tu nejspíš už probírali a souhlasím, že jde o neschopnost z naší strany (pokud se s tím skutečně nic neudělalo a nedělá).

Mimochodem, když se sem bude chtít dostat terorista s bombou, najde si cestu - uprchlickou krizi k tomu nepotřebuje.

- násilí v koránu: tady mi to opět přijde jednoduché, pokud je někde svědek, který vidí, že se v mešitě nabádá k násilí na ženách, je třeba to hned nahlásit. Pokud policie nic nedělá, je tu hned něco kvůli čemu se hodně nahlas ozvat. Jsem si vědom, že takoví pitomci v jejich kultuře jsou, ale je potřeba zavírat ty, kteří to hlásají a vtloukají dalším do hlav. Stane se to složitější, pokud se člověk pokusí pátrat jak skutečně policie postupovala v nějakém konkrétním případě a zda to skutečně někdo nahlásil. Došlo-li k pochybení, tipl bych, že nebude těžké případ zmedializovat.

- Umírnění muslimové: v některém tom videu se přímo říkalo, že západní muslim ani neví o nějakém nabádání k násilí na nevěřících, takže západní muslim si přečte korán a nikoho vraždit nejde, ani na to nemá chuť. Jakmile dojde k nějakým násilnostem je třeba to ihned a efektivně řešit, pokud nedojde je nesmysl dopouštět se násilnostech na nich.

Co mě osobně nejvíc vadí byl právě příklon k extremismu v naší společnosti, což už jsem zmiňoval. Chuť po jednoduchém řešení vede k možnostem radikálních pitomců u nás se ozvat a získat na oblibě. Volat po násilnostech vede skutečně k násilí, potom dochází k nesmyslným útokům na ženy v šátcích, které nemají s islámem nic společného, případně k útokům na lidi, kteří nic neprovedli. To nejenom nepomůže proti islámu, ale spíš to více muslimů přesvědčí, že naše kultura je zlá a zkažená a přesvědčí to i mě. Pokud tedy se ozývat proti islámu, doporučuji se stejnou měrou ozývat proti extremismu. To věci pomůže mnohem více, je třeba na naší kultuře ukazovat to pozitivní. Rozhodně to není pití piva a polonahé ženy, ale právě ta svoboda vyjadřování, vyznaní a vyzdvihoval bych především přístup ke vzdělání (ten sám považuji za to nejdůležitější) atd. atd.

Uf, snad jsem se vyjádřil k čemu jsem měl, plus přihodil něco navíc. Pokud jsem se k něčemu nevyjádřil, není to vyhýbání, jen opomenutí.

PS: To že video není na stránkách ČT k dispozici může být tím, že se na videu našlo něco co je špatně. Cokoliv se k tomu řekne může být skutečně jen odhad a myslím, že nemá cenu hádat.

00

Odpovědět

+Calybos4391Tak když se ptáš, můžu ti k tomu říct následující: nikdy jsem neřekl, že je špatné je k nám nepouštět, jen je to v dnešní situaci nemožné a nemůžeme před migrací zavřít oči. Myslím, že se všichni shodneme na tom, že celý ten průser může západní společnost, když svoje bývalé kolonie ponechala osudu. Takže teď by to měli i řešit… A nějak si nejsem jistý, jak chceš zabránit statisícům lidí, aby se ti nevylovili na pobřeží a pak na území, kde se nehlídají hranice, jim zabránit, aby nešli dál. Zabít je beztrestně nemůžeš (existují zákony, to víš, že? A kdyby ses jimi neřídil ty, proč by měli oni), je jich tolik, že to neuhlídáš, takže musíš přijít s jiným řešením, které nikdy nebude ideální (jen si vezmi, kolik našich zákonů v poslední době bylo dobře napsaných už napoprvé).

A teď k tvé paralele s bezdomovci. Všude najdeš charity a spolky, které lidem bez domova pomáhají (ale nikdy nebudou míst stoprocentní úspěšnost, protože někteří lidé se nechtějí změnit). To znamená, že si je společnost nebere domů, ale pomáhá jim. A to samé by mělo platit o migrantech – ti co přistoupí na naše podmínky, začlení se do společnosti a budou respektovat naši kulturu a zákony – si zaslouží naši pomoc. A ten zbytek by se měl po zásluze potrestat podle platných zákonů.

Jen si vezmi, kolik Čechů nerespektuje a porušuje zákony, žije na okraji společnosti apod., tohle ti nevadí? Taky bys na základě toho mohl říct, že všichni jsme šmejdi, co si nezaslouží ani kůrku chleba a neděláš to (snad)…

01

Odpovědět

+Prasátko z GuineeOk, teď už chápu líp, jak jsi to myslel. Ideální řešení opravdu neexistuje. Těžko říct, kde tohle nakonec skončí, spokojenej asi nebude nikdo...

00

Odpovědět

HAHAHAHAHA, to bylo velmi srandovní videjko :-D :-D :-D Úpe nejvíc bylo, jak tam u toho baru hajlovali :-D prostě jako skutečný náckové LOLROFL :-D a pak ten Hitler tam, jak tam mluvil jako německy OMG xDDDDDD :-D to jsem se skoro pochcal smíchy :-D :-D Ale to poselství je taky důležitý, ono se to totiž celkem málo ví, ale nacisti byli zlí.

1014

Odpovědět

Díky mediální masáži dnes bohužel spoustu lidí vnímá nacisty jako menší zlo, než třeba muslimy. Proto se asi poselství tohohle videa nesetká s moc velkým ohlasem. Nejde o to, že by lidi přímo podporovali nacisty, ale z druhý světový se stává pomalu zapomenutej konflikt. Nehledě na to, že pryč jsou doby, kdy každej viděl svět černobíle.
Na vážnosti ani nepřidává, že to má být vtipné video (které moc vtipné ani není, ale to je můj osobní názor, každému se líbí něco).

108

Odpovědět

Nacismus pro civilizaci byl samozřejmě menší zlo než islám. Sice jen o něco, ale přece jen.
TO co bylo na nacismu špatné (tedy vše), má islám naprosto stejné + pár svinstev navíc.

248

Odpovědět

+jfbVážně?
A můžeš je třeba vyjmenovat?

Takový von Neurath se účastnil genocidy Arménů v Turecku během první světové války.

02

Odpovědět

Keď už tolerujeme Moslimov tak prečo nie aj Náckov?
Obaja nenávidia iné vierovyznania, obaja túžia po svetovej dominancii a podriadení zvyšku sveta svojej vôli, obaja nenávidia homosexuálov, obaja nenávidia Židov tak v čom sa líšia?
Aha už viem. Nacisti nehlásajú podriadenosť žien. Tam je tá chyba.
Zvrátení Nacisti!

4318

Odpovědět

Palčeky dolu sa hrnú ale nezmení to fakt, že v krajinách s právom Šaríja sa homosexuáli zhadzujú zo striech a ženy sa zabíjajú zo cti. Nezmení to ani fakt, že 7% Mein Kampfu je venovaných anti-semitizmu zatiaľ čo Koránu 9%.

255

Odpovědět

Neobliba Židů, homosexuálů, podříděnost žen... Co mi to jen... nojo, křesťanství...
Křesťanství, které stálo během minulého století 50x víc životů než islám.

1223

Odpovědět

+CeckoTo chcelo veľkú dávku ignorancie napísať tento článok. Vieš svet nie je len Európa. A ak kresťanský radikáli niekde na Marse nezabíjajú stovky ľudí každý víkend tak sa pletieš. Súčasný terorizmus v Európe je len smietko v porovnaní s tým čo Islam pácha, páchal a bude páchať v Afrike a Ázii.
Mi sa tu bavíme každý druhý týždeň o dodávke čo zabije tucet ľudí, Afričania sa bavia každý druhý týždeň o vyhladených celých školách alebo kmeňoch.

Čo sa týka nenávisti k Židom, tak áno niektorí kresťania nenávidia Židov. Ale nenájdu k tomu oporu v biblii. Zatiaľ čo veľa Moslimov nenávidí Židov tiež a majú k tomu oporu vo svätých textoch. Nenávisť voči Židom a džihád mečom nie je "radikálny výklad" Koránu. Je to správny výklad Koránu.

Korán je voľne dostupný na internete v anglickom jazyku, možno nájdeš aj v Českom, tak smelo do toho a presvedč sa sám ;)

124

Odpovědět

A každý muslim je nenávistný terorista.. Len si dohoľ tú svoju tupú hlavu a choď dobývať s ostatnými zelenými kktami Bratislavu.

424

Odpovědět

+BokPrekvapím ťa ale hlavu nemám ani holú ani tupú. Študujem pracujem a vo voľnom čase rád vyvraciam bludy ľuďom na internete. Neonacistov a Neomarxistov považujem rovnako za pakáž. Bratislavu dobývam jedine tak na proti korupčných pochodoch a ostatní "zelení kkti" mi podávali bany na všetkých ich väčších stránkach. Či už za ich zosmiešňovanie alebo vysvetľovanie, prečo ich ekonomický program je totálna katastrofa :)

Vieš narozdiel od teba ja sa ku politickému kolektivizmu nehlásim, ja mám vlastnú hlavu. A už som si zvykol, že ma nenávidia obe tábory. Ale prekvapím ťa. Väčšina ľudí má oboch táborov akurát tak po krk a chce mať kľud. Len ste hlasní a zaprďujete všetok mediálny priestor svojimi bludmi.

Ja sa budem ozývať proti každej nenávistnej ideológii a nálepka náboženstva ich pred mojou kritikou neochráni.

153

Odpovědět

A proč je jeden z předních představitelů alt-right homosexuál, imigrant, pedofil, katolík a redaktor Breitbartu? :-P
http://ceskapozice.lidovky.cz/jak-provokatera-alternativni-pravice-diskvalifikovala-pedofilie-p95-/tema.aspx?c=A170413_134718_pozice-tema_lube
Jmenuje se Milo Yiannopoulos.

10

Odpovědět

+-HoNY-Ale z toho článku plyne, že jím spíš není. A momentálně se od jeho výstřelku s obhajováním pedofilie k němu nikdo nechce znát.
Osobně mi přijde spíš jako šašek, zoufalec, který musí mít za každou cenu publikum a jako cestu zvolil šokování lidí.
Smutné a zároveň hodně vypovídající jsou spíše části článku, které se mu nevěnují a popisují, jak to na univerzitách chodí se svobodou slova. :/

20

Odpovědět

A odkdy nacisti nehlásili podřazenost žen, zřídili pro ně (ovšem pro ty geneticky vhodné) množírny, kde tyto ženy musely rodit vůdci a straně "geneticky vhodné" děti?

00

Odpovědět

Pravičák (volič Trumpa) = nácek jak nám zcela nepokrytě vnucuje video? Okej pak levičák (volič Hilary) = bolševik. Pokud ne, pak nazdar, pokrytečtí dvoumetrový píčusové.

1314

Odpovědět

Libuško, asi jsme každý viděli jiné video. Nebo mi, prosím, vysvětli, kde tam vidíš byť jediný odkaz na Trumpa? Protože já tam nic takového nevidím... Zaznamenal jsem tam jen lebky, hákové kříže, uniformy SS apod. Takže jestli ti tohle asociuje Trumpa, asi o něm nemáš zrovna vysoké mínění. Chudák chlap...

Jo a jen bych ti říct, že jestli znáš jen pravičáky v uniformách SS a hákovými kříži na podtáccích, tak by sis měla najít nové kamarády ;)

44

Odpovědět

Abych užil citaci "od vtipu k vtipu bys v mlze netrefil" a když už tam něco je, tak se jedná o vtip už stokrát provařený (viz ruka u baru). Sice chápu, že to autoři spíchli kvůli hlubokomyslnému poselství světu, ale absenci vtipu u komediálního videa beru jako nehorší možný prohešek, zrovna neonacisté jsou opravdu vděčný terč humoru, takže by mělo být skoro nemožné se netrefit.

162

Odpovědět

Trochu mně překvapuje tak nízké hodnocení. Možná ho dal někdo před dokoukáním. A jinak "pakáž" je možná moc jemné označení, klidně bych volila nějaký ostřejší výraz. :)

812

Odpovědět

Zmatení hošíci. :)

40

Odpovědět

Tito mladí marxisté jsou pro mne stejnou pakáží jako nacionální socialisté. Stejná kolektivistická verbež.

3310

Odpovědět

Dva lidé omítající nácky = marxista.... good job!

25
Další