Nový vůdceThat Mitchell and Webb Look

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 40
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:401
Počet zobrazení:15 304

Admirál Dönitz byl po Hitlerově smrti jmenovám novým vůdcem. Komediální seriál That Mitchell and Webb Look si dovolil nám tento okamžik trochu přiblížit. 

Přepis titulků

Admirále, přinášíme šokující zprávu. Před dvěma hodinami spáchal náš milovaný vůdce, Adolf Hitler, sebevraždu. No... to je... A vy admirále Dönitzi jste byl jmenován jeho nástupcem. Jo! Jo! Jo! Utřel jsi, Göringu! Jo! Pardon, promiňte, omlouvám se... Jo! Máš to! Tohle je super... Mám pro Německo spoustu skvělých nápadů.

Měli bychom postavit více dálnic, ty jsou super. Zvýšit důchody, také máme nedostatek bytů... - Poslouchejte. - Promiňte, můžu si v rychlosti zavolat? Ano, můj vůdce. Hezky! Ahoj, zlato, jo to jsem já. Tomu nebudeš věřit. Jmenovali mě novým vůdcem. Jo, jo, zastřelil se.

Frído, tohle je příležitost, kterou jsem si nemohl nechat ujít. Těžko by mi to nabídli, když šlo všechno skvěle, nemyslíš? Probereme to později, dobře? Heil mně? Ne? Heil mně? Kde jsem to skončil... Jo, takže, kdy se sejde vláda? - Dovolili jsme si navrhnout seznam priorit. - Opravdu? Jo... takže... Tady je telefonní číslo generála Eisenhowera, tady je anglicky "vzdáváme se" a tady je shrnutí naší armádní situace v jednom hrubém slově.

- To mi tak trochu vzalo vítr z plachet. - Pardon. No tak, že je to nějaká nachytávka, kterou děláte novým vůdcům? Ne. Aha, chápu. Takže jen potřebujete někoho, kdo řekne, že jsme se vzdali. Zní to hloupě, ale opravdu potřebujeme, aby to někdo řekl.

- Jistě. - Vlastně se bez toho nehneme. Myslel, jsem, že budu řádný... Jo, to je naše chyba, neměli jsme navodit ten dojem. Tak jo, zavolám. Nevadilo by vám udělat mi v rychlosti Heil Dönitz, že ne? Jen abych to mohl potom vyprávět. - To by nebylo... - Prosím. - Heil Dönitz.

- Heil Dönitz. Díky, chlapi.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Docela bych to chtěl vidět v němčině... Né, že bych ji měl rád (nenávidím ji), ale při představě, jak tihle tři mluví německy, se bavím :-)

115

Odpovědět

Espagnol > Alamagne

54

Odpovědět

A proč nenávidíš němčinu?

11

Odpovědět

nic ve zlu, ale nejde :-(

34

Odpovědět

To je divné, mě to funguje normálně. Píše to nějakou chybovou hlášku? Nebo jaký je s tím problém?

151

Odpovědět

Tak ho tolik neškrť, třeba se ještě zvetí...

30

Odpovědět

Tématické video na Hitlerovy narozeniny :D

1860

Odpovědět

sorry, som to po*ral. po mohom kliku sa objavilo 89 :(
Takze ideme na 1488 lajkov? :)

341

Odpovědět

+HerrJá teď dal 149, no furt to můžem vzít na 818. :)

31