Nahlédnutí do Assassin's Creed: Revelations

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:328
Počet zobrazení:5 341
Neúprosně se nám blíží další díl fenomenální herní série Assassin's Creed s názvem Revelations. Revelations je díl, který by měl ukončit Eziův příběh, a jak již název napovídá, dojde zde k zásadním odhalením z minulosti asasínského řádu. V traileru (a jeho doslovné verzi) jsem vám již nedávno prozradil, že Eziova dějová linie se přesune z Itálie do tehdejší Byzantské říše, konkrétně do jejího hlavního města Konstantinopole, dnešního Istanbulu. Ve videu uvidíte i Altaira z prvního dílu, který sám o sobě skrývá nespočet tajemství a do jehož kůže se během příběhu také několikrát dostanete. Co víc dodat? Už 15. listopadu! Těšíte se alespoň tak jako já? Na první dva listopadové týdny mám pro vás připravená ještě dvě videa týkající se Assassin's Creed: Revelations, abychom si společně zkrátili to nesnesitelné čekání.

Přepis titulků

Překlad: bakeLit www.videacesky.cz V Eziově posledním díle Assassin's Creed: Revelations se Ezio sám vydává hledat tajemství, které po sobě zanechal legendární Altair. Ezio přijíždí do Musyafu a zjišťuje, že je pod vládou Byzantské říše. Pod vládou templářů, kteří taktéž hledají klíče od skryté knihovny a jejích tajemství. Toto demo začíná na konci honičky drožek. Plně hratelná scéna z finálového dílu, Ezio proti Leandrosovi, vůdci Byzanc.

Leandros má u sebe první z pěti musyafských klíčů, které Ezio potřebuje, aby odemkl Altairovu skrytou knihovnu. Opovažte se z téhle cesty spustit oči, rozumíte? Nikdo neprojede. Leandrosi, podívej. Ale, ale. Copak se nám to sem připlazilo na smrt? Je na prahu smrti, dodělejte ho. Buď mi přineste jeho hlavu, nebo popadejte do kaňonu!

Ezio, těžce zraněný a neschopný lézt, bude muset použít jinou taktiku, aby pronikl do templářské pevnosti, která leží v malé vesnici poblíž Musyafu. Bývalo to tak snadné... Za pomoci svých vyvinutých instinktů, orlímu zraku, nyní Ezio vidí Leandrosovu stopu, po které může jít a sledovat ho. Ezio umístí vedle těla této stráže již sestavenou nášlapnou minu, aby nalákal hlídkující stráže do pasti.

Ezio našel nový prvek, kovového ježka, pomocí kterého dokáže sestrojit novou bombu. Prvky k výrobě bomb se dají nalézt po celém světě. Stále zraněný Ezio se může vyhnout přímému souboji díky využití rozptylující bomby a pokračovat tak v hledání Leandrose. Asasíni rozmístili po městě několik míst, kde lze vyrábět bomby. Změnou prvku lze předtím použitou nášlapnou minu přeměnit v nárazovou bombu pro agresivnější styl hry.

Také může Ezio vytvořit zcela novou bombu za použití kovových ježků, které právě našel. Obě dvě bomby budou během jeho vraždy užitečné. Ezio dokázal zastavit stráž, která ho pronásledovala, za pomoci nově vyrobené bomby s kovovými ježky pro rychlý útěk. Je pravda, že jsi přesně tak vražedný, jak praví legendy? Anebo jen velím armádě opilých nemotorných tupců? Kráčej hezky dál, Ezio.

- Teď už není kam utéct. - Ani pro mě... a ani pro tebe. Zabijte toho čokla, podřízněte ho! Když už není možnost přistupovat tiše, může Ezio použít nárazové bomby a eliminovat několik nepřátel najednou. Již uzdravený Ezio je opět schopný skákat, a má tak možnost najít Leandrose a sebrat mu jeho klíč. Co je třeba vynaložit na to, abys zemřel?

Musíš se pořád na něco ptát? Odpočívej v pokoji, parchante. Klíč, který Ezio získal, nejenže mu pomůže dostat se do Altairovy knihovny, ale i znovu prožít klíčové okamžiky Altairova života. To, co teď uvidíte, je úryvek z Altairovy mise. Událost, ke které došlo ještě před samotným prvním dílem. Ještě krok a tvůj učitel zemře. Neodejdeš odsud živý, zrádce.

Ne, to se pleteš. Nejsem žádný zrádce. Nemůžu přece zradit ty, které jsem nikdy nemiloval. Tím větší zrádce jsi, když jsi žil ve lži. Jelikož Altairovým bližním asasínům hrozí smrt, bude muset jednat rychle a najít způsob, jak proniknout do pevnosti, než je zrádce pozabíjí. Jednoho po druhém.

Jedním z těch asasínů je Al Mualim, velmistr asasínského řádu a učitel jeho budoucího nástupce Altaira. Až moc věříš lidskému srdci, Altaire. Templáři znají pravdu. Lidstvo je slabé, podlé a malicherné. Ne, naše víra svědčí o opaku. Možná nejsem natolik moudrý, abych tomu rozuměl. Ale bude to spíš naopak.

Že jsem moc moudrý na to, abych věřil takovým blábolům. Křižák, ze kterého se vyklube zrádce, bude hratelnou postavou v multiplayeru Assassin's Creed: Revelations. Nabídl jsi mu šanci zachránit si svou důstojnost. Proč? Nikdo by z tohoto světa neměl odejít, aniž by poznal dobrosrdečnost. - Ale stranil se tvé nabídce. - Také na to měl právo. Altaire, sledoval jsem tě, jak jsi rostl z malého chlapce v muže za tak krátkou dobu.

Budí to ve mně tolik smutku jako pýchy. Boty tvého otce ti padnou, jako kdyby ti byly ušity na míru. Jako otce jsem ho moc dobře neznal. Byl to asasín jako nikdo jiný. I ty ses narodil do tohoto řádu. Lituješ toho snad? Jak bych mohl litovat jediného života, jaký jsem kdy poznal?

Jednou se v životě ocitneš na rozcestí a jen ty sám se budeš muset rozhodnout, jakou cestou jít. Pojď, můj hochu, a připrav si čepel. Tuto bitvu jsme ještě nevyhráli. Tento okamžik, kdy se Altair stane Master Assassinem je jen jedno z mnoha odhalení, kterého hráči budou během hraní svědky. Za celý tým Assassin's Creed: Revelations doufám, že se vám toto demo líbilo.

Komentáře (53)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Preložili by ste prosím vás aj Assassins Creed: Embers je to asi 20 minútový animovaný film :)

190

Odpovědět

Ale dcla mně dostal ten koment : Ezio je těžce zraněný... najednou se rozběhne a ve skoku zabije vojáka :D

190

Odpovědět

Metta - Tak to si zahraj Saboteura nebo Laru Croft.

180

Odpovědět

ten vojak na zacatku co zarve liandros me dostal takej hlas xD inak bych uvital kdyby se pozdeji zahrnuli assasina do pritomnosti :)

181

Odpovědět

Já se těším na každý díl budu brečet až odejde Ezio :D

180

Odpovědět

Zasluhou k i ak se pr tento nazev dostal i do evropsk ch slovnik - assassin -ukladn vrah.

187

Odpovědět

Hele lidi sorry nechci Vám kazit radost ale vyjde to 2.Prosince

187

Odpovědět

Juchů, já se taky těším :). Vypadá to dobře :D.
Jsem zvědavá, jak to bude Toby zvládat :D.

180

Odpovědět

Štvou mě s tím jak na ty pitomé konzole to zase bude dřív jak na PC. Jinak sem se chtěl zeptat/říct když tam mluvili o tom "Eagle Sense" tak ty si to přeložil jako "Orlí zrak" který byl v minulých dílech ale v tomhle to bude nějaké vylepšené a už to opravdu bude "Orlí smysl"

183

Odpovědět

Škoda že PC verze vyjde až v prosinci, až po konzolových verzích. Ale těším se hodně.

181

Odpovědět

sMike54 - Předchozí díly byly zábavné, vydržely na dlouho.... Ale realistické ? To ne.

180

Odpovědět

Škoda že Ezio už je starší,ale ta hlášk stohohle dema byla drsná:"Musíš se pořád ptát." :D To mně dostalo,jinak děkuji za překlad...:)

181

Odpovědět

Viděl jsem první 3 min a už mě to přestalo bavit. Nevím jestli se mi to jen zdá, ale cítím obrovské zklamání ze strany grafiky a realističnosti jako u ostatních dílů a navíc mě tato ukázka vůbec nezaujala, naopak mě celkem nudila...

1813

Odpovědět

bakeLit: Určite sa teším viac ako ty!!! :D :D toto je moja naj hra doslova srdcovka :D od jednotky ktorú som hral až keď už sa chystalo Brotherhood a tak ma chytila že som hneď skočil do dvojky a odpočítaval dni do Brotherhoodu :) v každom bolo niečo nové a pre mňa celkom dosť podstatné a daný diel oživujúce a na toto sa sakra teším :) teda na tie bomby sa až tak neteším tie mi prídu dosť mätúce sa mi zdá že ich je tam akosi veľa podľa toho čo som čítal... a pokiaľ ide o demo tak dobré ale naozaj to vyzerá jednoducho a hlavne keď je hentak poranený ako je možné že sa hneď na začiatku byl ako keby bol v najlepšej forme? :P a k hlavnému nepriateľovi nechová žiadny rešpekt?! no ale mne idem najmä o dej takže sa tešíííííím :D

181

Odpovědět

Assassins creed sází na to, že skoro každej hráč chce objevovat tajemství a házet dobrý komba:D , zbytek je podle me hodne podobnej jako v minulich dílech. Avšak nic mě neumí pohltit víc, než dobrej příběh.

181

Další