Nájemný vrah z Ruska

Thumbnail play icon
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:260
Počet zobrazení:5 746

Vitaly Zdorovetskiy (původem z Ruska) věnuje svůj YouTube kanál VitalyzdTv nachytávkám. Některé jsou trochu drsnější, možná jste někde postřehli jeho prank z výtahu, kde ztvárnil ruského zabijáka. Roli si v umírněnější verzi zopakoval v tomto videu a pomohl mu také Kevin Brueck.

Přepis titulků

DIMITRY SE SVÝM SPOLEČNÍKEM VOVOU POŽADUJE PŘES PŮJČENÝ TELEFON VÝKUPNÉ Prosím vás. Nechal jsem mobil v taxíku a mám domluvenou schůzku, jen nevím kde přesně. Klidně sám vytočte číslo, bude to místní hovor, jen potřebuji vědět, kam mám dojít. Děkuji vám. Předvolba je 301. Balíček nebyl na místě. Zneškodněte cíl.

Zneškodněte ho, byla to past. Dobře? Proveďte to. Díky moc. Díky vám se to povedlo. To jdete někam za detektiva? - Prosím? - To máte kostým detektiva? Ne, jsem nájemný vrah. Potřebuji si od vás zavolat, abych si převzal balíček. - Já jsem z Ruska. - Ste pěknej. - Cože?

- Že ste pěknej. - Že jsem pěkně co? - Pěknej. Děkuji vám. Díky. Haló? Ano, mám vaši dceru. Pokud ji chcete ještě někdy vidět... Musíte mi zaplatit 100 000 dolarů! Poslouchejte velmi pozorně, pane Petersone. Mám vaši ženu, pokud ji chcete ještě někdy vidět, tak mi dáte 100 000 dolarů.

- Dáte mi 100 000 dolarů v hotovosti. - Pomoc! Předáte je v kufříku. Dostanu 100 000 dolarů nebo vaši ženu zabiju. - Rozumíte? - Dejte mi ten telefon! Tohle vůbec nezkoušejte! Celých 100 000 dolarů. Počkejte. Nežertuji.

Máte 30 minut na to, abyste nechal ve skříňce 100 000 dolarů. Rozumíte? Přesně tak. Děkuji. Končím. Díky, pane. - Kámo, co to děláš? - Co? - Co děláš? Vraždím lidi. To sis ode mě půjčil telefon proto, - abys někoho odprásk? - Ano. Poslouchejte velmi pozorně, pane Robertsone.

Máme obě vaše děti. Pokud je chcete ještě někdy vidět naživu, zaplatíte mi... 100 000 dolarů... - Co to děláte? Já se jen snažím... - Co to děláš? Máš mě snad za debila? - Kámo, musíš mi zaplatit. - A za co? - Kámo, zrovna sis ode mě zavolal kvůli výkupnýmu. - Kolik chcete? Musím si vyzvednout 100 000 dolarů, chcete mi s tímto projektem pomoci? Jen zabiji ta děcka. Kámo...

Kolik máš u sebe? - Dej mi co máš a jsme si kvit. - Nemám u sebe ani penny. Kámo, to je blbost, určitě u sebe něco máš. Já už musím jít, ale děkuji. Blbost, fakt blbost. - Pomohl byste mi? - S čím? Jednalo by se o 100 000 dolarů. Co bych musel udělat?

Jenom někomu useknout prst na noze. - Useknout prst? - Ano. - 50 000 dolarů za useknutý prst. - Tak jo. Uděláte to? - Jo, udělám. - Ano? - Jo. - Jste si jistý? - Jo. - Nebudete donášet policii? - Ne. Tak fajn.

Chyťte se mě. Za tuhle ruku. Pojďte. Pojďme tudy. Za žádnou cenu se mě nepouštějte, dobře? - Zvládnete useknout prst, že ano? - Ano. - Tak fajn. Můžete? Mohl byste mě prozvonit? - Co? - Můžete mě prozvonit? - Jestli co?

- Ale nic. - Ale ne, říkej. Chtěl jsem vás poprosit, jestli byste mě mohl prozvonit. - Jasně. - Takže mě prozvoníte? Jo, ale jaký máš číslo? - 561... - 561. Pokud mi jeden člověk nepředá 100 000 dolarů, zabiji jeho dceru. - Chtěl byste mi s tím pomoci? - No to ne! - Na něčem jedu. - Na čem? - Na speedu. Haló?

Ano, máme ho. Ano, dobře. Překlad: Daw8ID www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejlepší je ten borec v tom žlutým triku, jde vidět že už to někdy dělal a nebyla to žádná sláva :D

100

Odpovědět

Jede na speedu jo? :DDD

90

Odpovědět

Kevin je boží...

30

Odpovědět

Na něčem jedu... nebylo to poznat :D

810

Odpovědět

Kvoli takymto kokotom uz ludia nebudu brat nic vazne...

1321

Odpovědět

Máš pocit, že by tě oslovil nájemný vrah že si potřebuje zavolat?

681

Odpovědět

+MysliCzPrečo nie? Zavolá si z cudzieho mobilu, môže mať kľudne na hlave plastickú masku inej tváre. Job done...
To prvé video s výťahom na to sedí ale viac. To je vrchol

224

Odpovědět

+MysliCzGoku: Mal by prestať toľko sledovať Mission Impossible.

160

Odpovědět

+MysliCzVšechno je možné - mě kdysi (bylo mi možná tak 10-11 let) oslovil nějaký podezřele vypadající týpek s otázkou "už jsi viděl někoho umřít?" :D

Detaily už si moc nevybavuju, ale řekl ještě něco o tom, že ho právě pustili z vězení a po cca 5 minutách, víceméně monologu, sám naštěstí odešel a o život jsem toho dne nepřišel :D

Dneska bych se v takovém případě asi rozhlížel, jestli to někdo nenatáčí, ale tehdy byla panenská doba..bez youtube :D

92

Odpovědět

To je opravdu schopný někdo sežrat takovej lacinej fór?

624

Odpovědět

bohužiaľ, ľudia sú hlúpi :/

82

Odpovědět

Youtuber v zavorce nezdarilej pornoherec. Kdysi delal dobry pranky, tedka uz stoji za hovno.
"I can't get it up"

1711

Odpovědět

A v popisku by mělo být Vitalij, ne Vitaly

09

Odpovědět

+LecitinVitaly je správně, Vitalij by byl český přepis jména který se používá například u jména Vitalij Kličko což je známý boxer, ale zde je použit originální přepis který on sám má použitý i v názvu youtube kanálu takže o tom je zbytečné diskutovat.

Vitaly Zdorovetskiy (Russian: Вита́лий Здорове́цкий; IPA: [vʲɪˈtalʲɪj zdərɐˈvʲɛtskʲɪj]
http://en.wikipedia.org/wiki/Vitaly_Zdorovetskiy

00