Nanowar of steel – Veganský velociraptor

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:72
Počet zobrazení:4 115
Strážce zákona veganský velociraptor se v tomto metalovém příběhu musí postavit bandě zdrogovaných krav! Upozornění: Je to dost cringe. 

Přepis titulků

V jako veganský velociraptor. Jede v ekologickém policejním tanku od Tesly, nepostradatelný hrdina v plášti z konopí. Smrtící cereální vrah, cukru se vyhýbá, topí nepřátele v konvicích bylinkového čaje. Ví se, že dieta na bázi čočky je příčinou silného nadýmání. Jeho zadek vypouští CO2, takže medvědi opustili Arktidu, což si zasloužili, protože jedli ryby.

Veganský velociraptor, lovec brokolice, zachránce přírody. Veganský velociraptor, bojuje s druhismem a obrací potravní řetězec. Šerif dobytka proti týrání zvířat, nahrazuje milkšejky džusem z limetky a mrkve. Avšak při hlídání města musí být obezřetný, neboť za rohem číhají masožravé krávy.

Se spolkem Chlapci slaninové ulice krmí dobytek masem a steroidy, smíchané s opiem a bambusem. Propadli tomu i býci, teď jsou z nich fetky–šlapky. Veganský velociraptor, ty vrahu cukety, hříčko matky přírody. Veganský velociraptor, bojuje s druhismem a obrací potravní řetězec.

Jednoho dne se stala moc zlá věc. Moc zlá kráva a její moc zlá banda velice nezdvořile znásilnila mladého sviště jménem George W. Sanchez. Přistoupil k nim Gargamellor, rozumný T-Rex. Vyčetl násilníkům neslušné způsoby, avšak zlý skot se utrhl ze řetězu a pozřel ho zaživa.

Vlídný Gargamellore! Slušný Gargamellore! Daňový poplatníku Gargamellore! Gargamellore, svačino dobytka! George W. Sanchezi, nebohá oběti! Georgi W. Sanchezi, tvá prdel krvácela za nás všechny. K čertu s vámi, nevychovaní hrubiáni, tímto vás zatýkám! Zabili jste mi přítele Gargamellora a nezdvořile znásilnili pana W.

Sancheze. Máte právo nevypovídat, máte právo na obhájce, vše, co řeknete, může být u soudu použito proti vám. Vyhladím tě, špinavý dromaeosauridae, tvé dny jsou sečteny, zemřeš! Tady nemáš žádnou moc, tady se řídíme listinou práv, která umožňuje znásilnit sviště (nezdvořile), nebo sežrat T-Rexe, nebo udělat obojí, pokud se jeden z nich jmenuje George W.

Sanchez! Pravila kráva a zaútočila, zasáhla hrdlo kopem z otočky. VV přešel do protiútoku, střílel kulky ze sójových bobů. Pak kráva vypila tajný lektvar, aby dinosaura přemohla.

Směs prionů a sloních lupů ji učinila neporazitelnou! Kvůli nemoci šílených krav byla utracena Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv. Stále jezdí v ekologickém policejním tanku od Tesly, místostarosta z něj učinil ctěného občana. Poručík seitanu, brigadýr semínek, polní maršál nenásilných receptů. Jeho makrobiotické pokrmy, obohacené proteinovými pilulkami, plavoucí v rýži a sóji, naplnily každého radostí.

Ale ne Sancheze, kterému stále krvácí prdel. Veganský velociraptor, řezník lilků, jurský animalista! Veganský velociraptor, bojuje s druhismem a obrací potravní řetězec. Veganský velociraptor, lovec brokolice, ochránce přírody.

Veganský velociraptor, bojuje s druhismem a obrací potravní řetězec. Bojuje s druhismem a… A přilétá meteorit!

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Úplný Pavel Houdek!

00

Odpovědět

Já je teda dosud znal jen pro parodie na metalové skladby a kapely, ale tohle je hrozná a chytlavá cypovina :D

00

Odpovědět

Uranus by sa stratil v preklade, ale preložte Valhalleluja :)

00

Odpovědět

Skvělí cringe a hlavně s dobrým koncem :-D

21

Odpovědět

Suverene nejhorsi od nich, co takhle Valhalleluja nebo Norwegian Reaggeton ci snad UrAnus? Tohle nema uroven, vazne.

01

Odpovědět

Valhalleluja bude na vánoce.

90

Odpovědět

nepovedal by som, že najhoršia, ale rozhodne majú lepšie
Uranus by určite nevyznel tak dobre preložený...a na Master of Ikea sa teda teším :D

01

Odpovědět

Co jsem to k***a viděl? xDD Mají toho víc?

91

Odpovědět

Pusť si od nich vánoční Valhalleluja. Řekl bych, že pro začátečníka je nejpřístupnější. Případně nový Uranus.

00