Narcisové na sociálních sítích 6

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:87
Počet zobrazení:4 227

Další várka narcisů od joeybtoonze. Kdyby vám přišlo, že číslování této série je nějaké podivné, tak vězte, že pátý díl byl nastaven jako soukromé video, tudíž se u nás bohužel neobjeví, dokud se toto nastavení nezmění.

Poznámky:
Johnny Bravo je postava ze stejnojmenného animáku.
Jack White je známý hudebník.

Přepis titulků

Koukejte na to. Ojedinělé záběry, na kterých syn Johnnyho Brava čeká na letišti. Koukejte, jak mu dochází dech. Vybrat si správný ksichtík na selfíčko musí být vyčerpávající. Koukejte, jak rychle prosvištěl třemi různými verzemi. Sledujeme expertní úroveň influencingu. Máte tu tradiční výraz na portrét. Pak výraz typu: „Chci to zkusit do zadku, ale jsem nervózní“.

A klasické kachní pysky. Tři bleskurychlá selfíčka během dvou vteřin. Neuvěřitelná ukázka schopností. Ten kluk je takový moderní kovboj, nejrychlejší selfíčkovník na celém západě. A holka vedle je zhrozená. Lidi kolem tě natáčejí a pak je tam Jack White, co vypadá, jako by ho pustili ze samotky. To je ale pohled!

A ty to úplně ignoruješ. Vidíte ten výraz? Je stejný, jako co dělají tví přátelé a rodina, když se jim tvá selfíčka objeví ve feedu. A jo, vím, že se snažíš bejt cool, ale někdo z tvého okolí by ti měl konečně říct pravdu. Nezáleží, kolik děr máš na džínách, kolik vlasů máš namelírovaných nebo kolikrát máš sluneční brýle v budově. Pokud děláš tohle, tak na tvou adresu nikdo neřekne: „Hustej týpek.“ Nikdy se to nestane. Selfíčka s kachním pyskem nebo pootevřenou hubou nevedou k obdivu.

Víš, k čemu ale vedou? K tomu, že tě lidi natočí, dají to na internet a pak to lidi pošlou mně. A to nechceš. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

You skipped the 5!

25

Odpovědět

Viz popisek :)

41

Odpovědět

Hm, týpek se fotí. No a co?

520

Odpovědět

Fotí se jen holky a teplouši!!!!!!!!!!!!!!

1913

Odpovědět

......a nejhorší jsou šmíráci, spodina co závidí druhým...

639

Odpovědět

Tak tady nešmíruj a vysmahni! :-D

382

Odpovědět

+AnonyMařkanapsal názor a tvá ubohá duše duhová?

223

Odpovědět

+AnonyMařkajenom zruda vypusti na internet video jako kyber-sikanu.

ale co za monstrum muze existovat, ktere tu sikanu nasledne obhajuje....

chlapci podivejte se, tohle je ta skodoliba mrcha co si strka cervy do pici. my inteligence pouzityho kondomu a vyziva se v trolleni na videacesky.

ted chci videt jak das palec nahoru pro tenhle komentar, a nezapomen napsat odpoved, jak se ti to libi a jak si zaslouzis aby se k tobe lidi chovali podobne.

520

Odpovědět

Souhlas, je to špína.

00