Need for Speed: Heat – trailer

Thumbnail play icon
63 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:58
Počet zobrazení:3 706
Legendární série závodních her Need for Speed představuje svůj další díl v nadupaném traileru. Nejnovější pokračování s podtitulem Heat má rozšířit zaběhlý koncept pouličních závodů o prvek zkorumpované policie. Jaké jsou vaše první dojmy? Půjde o důstojné a atraktivní pokračování, nebo Heat zapadne v šedi svých starších sourozenců? Podělte se o názor v komentářích.

Přepis titulků

Vypněte motor. Vystupte z vozidla. Čas je oheň, ve kterém hoříme. Pěkná kára. Ale budu potřebovat klíčky. A hned. Řekl jsem hned! Každý den je hrozbou. Takže neriskuj.

Neposer to. Neodmlouvej. Vnucují nám hranice, aby nás ovládali. Hranice, ve kterých máme splynout. Stát se "bezpečnými". Ale naše hranice patří nám. A bude nám patřit i noc. Víte, jak rychle jste jel?

Přežijí jen nejrychlejší. Nejsou žádné odměny za druhé místo. Ale vyčnívat znamená stát se cílem. Oni ničí, proto vytváříme. Oni kontrolují, proto budujeme. Pokud vzplanete, dejte se na útěk. Shoříte rychleji. Překlad: L1ght www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nevím, to řízení aut je v NFS furt arkádové a od prvního dílu stejné. Možná by to chtělo přidat trochu realistického řízení a chovaní auta a pak bych do toho šel.

10

Odpovědět

Grafika a efekty na úrovni Underground 2. Fakt bída...

11

Odpovědět

nooo tohle mi trochu připomina stary dobry Carbon/Most Wanted... tak snad to nezklame a konečně vyjde NFS co mě bude bavit :D

00

Odpovědět

Už, už jsem si myslel že vydají Underground 3. Ale naštěstí ne! Vždyť na to přece nikdo nečeká a neprosí o to asi tak 110 % fanoušků.

51

Odpovědět

Hmm..., kdyby tak značku Need For Speed koupilo Polské studio CD Project RED, tak by nové "underground" vyšlo na 100%, tam fanouškům naslouchají :)

20

Odpovědět

Trailery na NFS umi delat naprosto perfektne, to jim asi nikdo uprit nemuze. Ze pak nalakaji na neco, na co jsme si v poslednich letech museli bohuzel zvyknout je vec druha.

80

Odpovědět

"Půjde o důstojné a atraktivní pokračování, nebo Heat zapadne v šedi svých starších sourozenců?"
NFS má už tolik sourozenců, že mu i naši snědí spoluobčané závidí. :-D Podle traileru to vypadá dost bez nápadu. Škoda.

92

Odpovědět

Upřímně jsem ten trailer vnímal dost podobně, celá série NFS je sice hezky zpracovaná, ale působí na mě už trochu přežitě. Proto ten popisek... Zajímalo mě, jestli to ostatní vnímají podobně. Soudě dle hodnocení asi ano :D

50