Negovy pouliční sporty

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:798
Počet zobrazení:8 674

Negovy pouliční sporty jsou součástí pořadu Balls of Steel z dílny britského Channel 4, ve kterém Neg Dupree provádí věci, ke kterým potřebujete opravdu hodně odvahy. V tomto dílu vám předvede, jak zaručeně vytočit naprosto náhodného člověka.  Pokud se bude líbit, rád přeložím i několik dalších dílů.

Přepis titulků

Překlad: Jaecen www.videacesky.cz Zaťukej a neuteč. Zaťukáš někomu na dveře, ale neutečeš. Jakmile se otevřou dveře, spustí se stopky. A čím déle tam ten člověk vydrží, tím máš lepší skóre. JEDNODUCHÉ Co? Zaklepal jste mi na dvěře.

To vy jste zaklepal na mé dveře. Ne, to jsou mé dveře. Co jste potřeboval? Co jste chtěl? Klepal jste... Jseš u mejch dveří. Tam je venek a tady vnitřek. Ne, tohle jsou mé dveře. Proč jste na ně klepal? Ty jsi magor, člověče. Tohle jsou moje dveře, běž si klepat jinam.

Tohle jsou mé dveře. Tady bydlíme my, jasný? Neuvěřitelné. Co je? - Dobrý den. - Dobrý den. Ťukal jste? Vy jste ťukala. - Dobrý den - Dobrý den.

- Proč mi ťukáte na dveře? - Ne, to vy ťukáte na mé dveře. Vy ťukáte na moje. - To vy ťukáte na moje. - O čem to mluvíte? Tohle je můj dům, nashle. - Co chcete? - Co chcete?! Přestaňte ťukat. Vždyť jste právě zaťukala na mé dveře. Ťukáte na moje dveře.

Tohle jsou moje dveře! Ne vaše! Proč ťukáte na moje dveře? Běžte do prdele! Už odsud vypadněte! Paní... Ještě jednou a už kurva zavolám fízly. Přestaňte ťukat na mé dveře! Já nikam neťukala.

Tak mi řekněte, co jste chtěla. - Ťukáte na moje dveře! - Moje! Moje! To jsou kurva moje dveře! - Ťukáte mi na dveře. Jste normální?! - Běž do prdele! Tak a dost. Přestaňte už ťukat na mé dveře. - Ťukáš na moje! - Vy ťukáte na moje! Přestaňte s tím. Já ti takovou natáhnu!

OSOBNÍ REKORD Přestaňte ťukat na mé dveře!

Komentáře (87)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Na to neni potreba odvaha, spis byt poradnej k***t.

191

Odpovědět

NEvíte co je to za song nebo z čeho je?

180

Odpovědět

Vůbec mi to nepřišlo vtipné ti lidi jsou prostě ještě větší k****i jak on normálně bych ho rozkopal tak, že by nebylo vidět kde má klobouk a kde p***l seřezal bych ho jak čubku.

1923

Odpovědět

Další díly prosím....

191

Odpovědět

Ty vole som sa nasmial :D ten chalan vie jak nasrať :D ja by som mu už hubu rozbil :P

181

Odpovědět

náhodou sem se pobavil :D a kdyby kecal něco uvěřitelnýho, prostě by to bylo nudný no.. :) (jak už bylo řečeno)

181

Odpovědět

prosím dalsí díly super :)

181

Odpovědět

Dalsi dily !! :D:D

181

Odpovědět

dalsi dily :D podival sem se az ted a strsne sem se smaaal x)

180

Odpovědět

:D Za moc :-D

180

Odpovědět

kdyby se to snažil nějak zakecat a hledal vymluvy bylo by to podle mě trapne.. na vymluvy dokážou lidi reagovat a poslat ho hned někam.. takhle je to uplně ničí :D.. další takové :)) mmchdm ten druhý byl něco jak 3x škubnul tou hlavou jakože "co chceš" a celou dobu nic neřekl :DDD

180

Odpovědět

draco asi tak.. k******a

181

Odpovědět

smutné

181

Odpovědět

Další díl, další díl, další díl. Fakt super...

180

Odpovědět

prosim neprelozite tohle
http://www.youtube.com/watch?v=GOfP3dKobFg&feature=related
celkem dobry dil tehle show

180

Další