Nejlepší balící technika

Thumbnail play icon
66 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:64
Počet zobrazení:3 294

The Pills je italská skupinka komiků, kteří točí zábavné skeče. V tomto videu nám představí svou nejúčinnější balící techniku. 

Přepis titulků

Chápu. - Nejde s tím nic udělat? - Nic. - Vůbec nic? - Vůbec nic. Nejde to. - Tomu nevěřím! - Jsou to tři týdny! Tři týdny a pořád nic. - Tři týdny už spolu chodíte? - Jo. - A nic? - Vůbec nic. - První meta? - Nic. - Druhá meta?

- Ani ťuk. - A zkusils všechno? - Jo. - Fakt všechno? - Jo, všechno! Můžu jí ještě hodit něco do pití, ale chci na to jít legálně. - Byla by tu ještě jedna věc, taková… - Tak povídej. - …balící technika. No tak, prosím tě, řekni mi to! Pozvals ji k sobě domů na film? To je ten tvůj velkej krok? To tajemství? Co si o mně myslíš?

Máš mě za úplnýho vola? Už tak od počátku věků se lidi dávají dohromady u filmů. A co za filmy pouštíš? - Ale co já vím, nějakej horor. - Horor? Ať má strach. - Nebo? - Nebo co já vím. Něco intelektuálního, třeba Truffauta nebo Rohnera. Truffautta? Vážně, Luco, Truffauta? - Oddychovka.

- Oddychovka? To si toho ptáka můžeš rovnou uříznout a pověsit na zeď. Proč? Film je nedílnou součástí předehry, musíš ho pečlivě vybrat! Musí ji pořádně nažhavit, zahřát motory. To jí mám jako pustit porno? Luco, je jenom jedna věc, která ti pomůže uspět. Disney kazeta. - Disney kazeta?

Jako animák? - Jo, animák od Disneyho. Na kazetě. - To je blbost. - Ne, je vědecky dokázáno, že animák od Disneyho na kazetě dokáže vniknout do podprahových vláken jedince, až k vláknům navázaným na citlivost, dětství a zranitelnost. A tyhle tři věci dohromady vzbuzují v jedinci nezadržitelnou touhu šukat. Co to sakra… Kdo ti to řekl? It’s science bitch. Takže to jí jako stačí pustit Toy Story?

Ne, to je od Pixaru. Ty mě vůbec neposloucháš! Řekl jsem animák od Disneyho na kazetě! Nemyslím ty kraviny jako Mulan nebo Zvoník u Matky Boží! Tady mluvíme o vážných věcech, filmy ze starý školy. Tohle je hrozná kravina. Od koho to máš? - Ty mi nevěříš? - O čem to vůbec mluvíme? - Ty mi fakt nevěříš? - Ne. Chceš důkaz?

- No tak jo. - Víš jistě, že to chceš? Přesně tak. Tak dobře. Tady to podepiš. - Podepiš tohle. - Co je to? - Neboj se. - Podepiš. - Tys to už měl tam? - To neřeš. - Co mám podepsat? - Tohle. Neboj. - Co to je? - Ale nic. - Určitě?

- Jo. Já níže podepsaný… Chlapečku můj, pojď sem… Tak co, kluci? Dáme Lvího krále? Překlad: terulos www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

bylo to dlouhy na ak jednoduchy koncept

02

Odpovědět

Co vám j**e s tím hodnocením? Ano, připouštím, že je to další Xardassova agitka na nejteplejší den v roce, kterou si tady dělá pod falešným profilem, ale já jsem se u toho videa i zasmál.

59

Odpovědět

P******a, predvidatelny a trapný

23

Odpovědět

Co to ku*va bylo?

81