Nepovedené záběry: Lovci duchů (1. řada)

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:326
Počet zobrazení:7 129

Seriál Supernatural (v Česku uváděn pod názvem Lovci duchů) na podzim poběží již osmým rokem a zřejmě jen tak neskončí. Jako jeden z mála seriálů na stanici The CW si udržuje stálou sledovanost již několik let, takže se ho televize nebude chtít jen tak zbavit. Nejen v Americe však mají bratři Winchesterovi početnou fanouškovskou základnu. Jejich příběhy si získaly přízeň i mnoha fanoušků v České republice. No a právě proto vám dnes v rubrice Nepovedené záběry předkládám pokažené scény z první řady.

Omlouvám se za občasné problémy se zvukem. Jedná se pouze o pár krátkých úseků, ve kterých se nemluví. Jiná videa sice byla po zvukové stránce naprosto v pořádku, ale kvalita obrazu nebyla příliš valná. 

Poznámka k překladu: - Jerry O'Connell - americký herec, jehož budete nejpravděpodobněji znát ze seriálu Cesta do neznáma (Sliders)

Přepis titulků

Všichni jsou klidní a baví se, takže klapka! - Tuhle průkazku nepoužiju. - Proč? Protože tam stojí: Inspektor plavek. Doktor Jerry... O'Connell. Jak se jmenuju? Jak se jmenuju? Caplan! Devátý obraz, třetí pokus. - Tys jí to řekl? - Sklapni! - Hrajeme tady.

- Jako kdybych dělal s děckama. Vzbuď mě, až na mě přijde řada s řízením. Střih! Ještě jednou. - Nech si toho! - Dobře. Tak jo, tohle je trapný. Zdravím, jmenuju se Sam. - Je mi líto vašeho otce. - Co jste to za kněze? Dobrá otázka. - Postavíme si sněhuláka?

- Jo. Neslyšíš tu tikat bombu? Hovězí bujón! Kelly Clarksonová! Já se jenom otočím. Není to poprvé. Kamkoliv ta věc zamíří, tam se umírá. Tak mi to ukaž, jdu s tebou. Cože? Ne, Sarah... ...šílené, ale jestli máš pravdu...

- Promiňte, já to zapomněl. - Střih! Dobře. Můžeme. Nevyrušuju vás? Neříkám, že se nebojím, protože se... hrozně bojím. - Proč se směješ? - Pořád natáčíme. Znovu. Akce!

Z... Pořád točíme. Vole, ty nejsi Sam. Dobře. Přejeme vám šťastné prožití svátků. To bylo pěkný. Naše rodina z Lovců duchů... Jen pro vás všecky!

- ...vám přeje šťastné prožití svátků. - Hezké svátky. Naše rodina z Lovců duchů všem rodinám u obrazovek přeje šťastné prožití svátků. - Kde je ten vaječňák? - Zachraň se, kdo můžeš! Dámy, je na čase to tu trochu roztočit. Dámy, stýskalo se vám po mně? Dělám si srandu. Hele, mluvil jsem se svým producentem, dáme si pár panáků, ne?

Bude to parádní večer. Víte, co mám na mysli? Střih! Chápu. - Jéžiši Kriste! Do háje! - Do pr*ele! Co to, k... Tak kdy máme jít? - 3, 2, 1.

- Kruciprdel! Víte co? My si to odpočítáme sami! Ticho! Jedna, dvě... - Na tři. - Dobře, dobře. Připraveni? Akce! Jedna, dvě... Občas musíš pro tým jednu schytat. Ku*va!

V pohodě? Same! Mám to! Nepřipadá ti to povědomé? Co to bylo? Střih! Jsi nechutnej! Vypadni odsud! - Ještě jednou.

- Ku*va, ku*va! Zdravím, já jsem Gene, tohle je Eso, jsme striptéři a vaši noví sousedé. Jsme z Úřadu pro ochranu přírody. Rád by vás poškrábal na koulích, jestli může. - Snědl jsi to zk*rvený mrtvý prase? - Snědl jsem tři. Upíři? - Hrozně se vám omlouvám, lidi. - Já ti nevěřím, tati. Ještě jednou. Mně nemůžeš ublížit.

- Střih! - Někdo zkoušel... - Akce! Střih! Střih! Nechtěl bys jít na rande? Já tě na rande nepozval. Pořád... Pořád natáčíme. Pořád natáčíme. Uklidněte se! A on...

Myslím, že to tady střihneme. Vypadá to, že máš problém se slovem... Jen to řekni... Pardon. Soustřeďte se! Řidič vybírá hudbu. Spolujezdec zavře chlebárnu. Asi jsem od té trpasličí striptérky chytil opar.

Lidi věří i v Santa Clause, ptfoč... Tohle je ten symbol. Nejspíš Mordechajův. Co mám říkat? Dobře, zkusím to. Psali o tom lidi na stránkách Hellhound.com, třeba tím dostaneme... Ježíši Kriste! Dostaneme zpátky mezi živé Ježíše Krista? Sebevražda. Nemůžu tomu uvěřit.

Lezou mi z nosu holuby. - To bylo nádherný. - Nešahej na mě! Měl bys mi líbat zadek, kámo. Musel jsem v té cele močit do mšle... Musel jsem v té cele močit do mušle. Před lidma. A akce! Ještě máme jednu kulku, můžeme začít znovu.

Už jsme toho démona jednou našli. Můžeme ho naj... Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Klapka!

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nefunkční video :( Mohli byste prosím přeložit tohle video http://www.youtube.com/watch?v=mD0dJRFcvYU ?

00

Odpovědět

NEFUNGUJE :P :( :( :(

00

Odpovědět

Díky za překlad! Strašně dlouho jsem na něj čekala, takže jsem nadšená, že jste se do toho pustili. Doufám, že to tímhle videem nekončí, ale dočkáme se i dalších bloopers a videí z různých show s Jensenem a Jaredem, nebo z Comic conu... :)

220

Odpovědět

nepreložíťe Scrubs ?

180

Odpovědět

husty jak byli tenkrat mladi ;-D

210

Odpovědět

Ta scéna u jezera kde Dean skočí Samovy do náruče mi připomíná animovaný serial se Scooby Doo.

190

Odpovědět

Jsem jediný, koho ta siréna místo klasického vypípnutí neskutečně otravovala? :)

1815

Odpovědět

Právě tohle potěšilo všechny fanoušky seriálu.
V tom seriálu jsou tři hlavní postavy: Dean, Sam a Metallicar - jejich auto.
Takže místo obligátního vypípnutí je zatroubení originální a potěšující.

201

Odpovědět

+HrdlodusOtravná siréna je otravná a je úplně jedno, z které Impaly vychází... :)

2010

Odpovědět

Tenhle serial zbožňuji! Děkuji za překlad a těším se na další videa sérii nepovedených záběrů.

220

Odpovědět

Supernatural! Neverím vlastným očiam! Bloopersky z jedného z mojich najobľúbenejších seriálov! Ďakujem strašne moc... odkedy bola zavedená táto rubrika, dúfala som že tu dáte práve Lovcov duchov! Neuveriteľne ste ma potešili! Chalani sú boží! =D

210

Odpovědět

Díky moc, doufám, přimlouvám se o přeložení i dalších sérií.

210

Odpovědět

Moje řeč: Videacesky.cz tak tohle máte u mě, skvělej seriál dokoukal sem 7. řadu a netrpělivě čekám na další díly - budu hrozně rád když budete překládat další videa na téma Supernatural. Díky

190

Odpovědět

Nejlepší přeřeky má 6 řada (skoro 12 min srandy)....jinak těším se na 8 řadu...doufám že se Dean dostane z očistce a Sam nezůstane sám .....Ten seriál je naprosto geniální Třeba ten díl kde hrála Paris Hilton (boha povrchnosti nebo tak něco), nebo díly v alternativní realitě....osobně mám radši samostaný epky než mytologické díly (stejně jako u X files).
http://www.youtube.com/watch?v=NNconY31dlU

190

Odpovědět

*Akta X bloopers, akta x bloopers, akta x bloopers.... *

182

Odpovědět

+WercingetorixPíšu znova: Souhlas

181

Odpovědět

+WercingetorixKdyž už jsme u těch Akt x ..víte že ten co hraje Crowlyho v Supernatural hraje i v Aktech? ....toho týpka jak umí ovládat oheň ;)

181

Odpovědět

Videcesky.cz udělali jste mi velkou radost! :) Díly se dají stáhnout další na netu i s ceskymi titulkami :) už jsem v sedme rade.. nářez! :)

180

Odpovědět

Bezvatný seriál, jen mě mrzí že ho Prima Cool přestala vysílat. Prý kvůli nízké sledovanosti a nemají v plánu vysílat další serie. (Teda, co sem četl tak měsíc zpátky)

180

Odpovědět

osmá řada začíná 3. října...

180