Nepovedené záběry z filmu Kopačky

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:332
Počet zobrazení:6 435

Kopačky (Forgetting Sarah Marshall) je americká romantická komedie z roku 2008, pojednávající o 30 letém skladateli hudby Peterovi (Jason Segel - HIMYM), který právě prošel těžkým rozchodem se svou přítelkyní Sarah (Kristen Bell - Veronica Mars). Procházejíce těžkou krizí se Peter rozhodne na doporučení svého kamaráda odříznout se od všeho, co mu Sarah připomíná, a odjíždí na dovolenou na Havaj. Hned po příjezdu ale zjišťuje, že se Sarah rozhodla se svým novým přítelem (Russell Brand) strávit dovolenou na tom samém místě. Zapomenout na ni tedy nebude nic jednoduchého.

Film vznikl pod producentskými křídly režiséra a scénáristy Judda Apatowa, který má na triku i další komedie jako 40 let panic nebo Zbouchnutá.  Scénář k filmu napsal herec Jason "Marshall Eriksen" Segel a na režisérskou stoličku usednul Nicholas Stoller. Kromě Jasona a Kristen si ve filmu zahráli i Mila Kunis, Russell Brand, Bill Hader, Jonah Hill, Paul Rudd, Jason Bateman a také Branscombe "Bobby Sixkiller" Richmond.

Viděli jste film? Jak se vám líbil? Znáte nějaké podobně vydařené komedie? O své tipy se můžete podělit v komentářích.

 

Přepis titulků

Překlad: somerset www.videacesky.cz Je nový den. Přenesl jsem se přes Sarah Marshall. Nazdar. Zkus bradavky místo mojí díry... Takhle? Tohle nezvládnu. Dobře, mám to.

Nestříhejte. Tak pojď. Jsem jako dojička. Brouk! Přestěhovala... Panebože, omlouvám se! Je tady brouk! Moc se omlouvám. - Omlouvám se, jsou tak... - No kurva! Jako... Vlezl mi do ucha brouk, omlouvám se...

Už je to za mnou, jsem v pohodě... Chceš si o tom promluvit? Promluvíme si... Ty jsi ne... kurva... Trochu níž... jo takhle... Výš, níž! Já ne... Dál, blíž, dál, blíž... Dál, blíž, dál a počkej.

Liz, zatímco ty děláš tohle... Briane, mohl bys zavřít oči? Něco ti chci ukázat. A zaklonit hlavu? Ne, to ne. Briane, máte něco na stropě! - Kde? - Dál, blíž... Briane, myslím, že máš něco v krku. Řekni: "Ááá..." Dobře. Dál, blíž, dál, blíž, dál... Věděla jsi, že Allenovi od vedle mají lepru?

Jsi v pohodě? Promiň. Manželství je v dobrém i ve zlém, Piepere.... Petere. Promiňte. Zdravím, pane Brennere... pane Brightone! Brettere! Řekla jsem Brettere! Řekla jsi Brightone... Zdravím, pane Brettere. Pane Brightone.

Brado...! Víš, kdy jsem naposledy viděl ptáka? - Včera v noci? - Dneska ráno. Miluju tyhle vtípky. Diváci je milují. Bože můj, tohle byla největší blbost, jakou jsme kdy udělali, miluju tě! Taky tě miluju. Nemůžu bez tebe žít. Nemůžu uvěřit, že jsem tě málem nechal jít... - Proč ji mi to dovolil? - Nevím, neměl jsem. - Sarah?

- Co? - Funguje to... - Jo! Funguje to... Raději bych si varlata nechal rozválet jako těsto, pak je celé pomazal medem a vypustil na celé genitálie vosí hnízdo. Pak bych to celé polil octem... a nechal to nacisty nosit jako koupací čepici. Páni. Jaké to bylo? Tohle můžu dělat celý den.

Tohle musíte vidět. - Prohráli jsme aukci na eBay. - Cože? na tu... figurínu... Kurva. Je to šereda a měla by se vrátit tam, odkud přišla. To mluvíš o matce mých...! Víš co?

Já odcházím, protože taky netuším, co se stalo. Mám pro vás něco speciálního. Zaseklo se to v kapse. - Nechceš začít znovu? - Jo. Fakt se to zaseklo. Nemůžu to vytáhnout. - Děláš si srandu? Ona je tady? (JONAH MÁ ZA ÚKOL ODNÉST SKLENICE.) - Bože... (JONAH MÁ ZA ÚKOL ODNÉST SKLENICE.) - Sklenice! - Kurva! Děláš si srandu?

Fakt? - Prosím, nech toho. - Ten chlap je klasa. Kurva! Děláš si prdel? Omlouvám se. - Děláš si srandu? - Zas taková bomba to není. Kur... Akce! Já vím. Akce!

- Já vím... - Promiň. - No tak... Aldous Snow je tady. Aldous Snow večeří v mojí restauraci. Problémy na 12. hodině. Co pro mě máte? Mám za prdelí prokurátora. Odtamtud nepřišla. Miluju, když tě mám v sobě.

Já v tobě nejsem. - Kurva, Petere! - Vypadalas, že se ti to líbí. Vypadni odsud, kurva! - Tebe už jsem někde viděl. - Jo, potkali jsme se na chodbě. - Ahoj, rád tě poznávám. - Ahoj, jak to jde? Teď nepotřebuješ strčit svůj P do něčí V. Potřebuju V moje S na něčí obličej. Ne, to nepotřebuješ.

Strašně rád bych... strčil svého Č do něčí V...

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nefunguje

70

Odpovědět

Video opět funkční.

20

Odpovědět

Bloopers z takeho Himym ked uz sa tu spomina su tiez dobre

180

Odpovědět

Dostan ho tam je ovela horsie to je tak na 5/10 cele to bolo nudne, Ale toto je super film.

Ja stale nemozem z prizvuku Russella Branda. Ale Segel je dobry herec.

180

Odpovědět

Film mě moc nezaujal, moc srandy tam neni. Komedie, která se mi líbila je např.
50 x a stále poprvé, (2004). Jinak dobrý, překládej dál bonusy a nepovedený záběry
z filmů. Díky.

180

Odpovědět

Jo, Kopačky nic extra, ale jde to, Dostaň ho tam je parádní, u chlupatý zdi jsem se řezala smíchy :D

192

Odpovědět

presne Dostan ho tam je daleko lepsi, hlavne scena s chlupatou zdi....kdo videl v originale urcite vi o co jde....

181

Odpovědět

Až na to, že tam Jason je vidět celej nahej(i dole) asi 5x tak je to dobrá komedie ;-) :-D

180

Odpovědět

Pokud jste ten film neviděli, tak se podívejte, doporučuju. Je to skvělá komedie, hlavně díky Jasonovi Segelovi a Russellovi Brandovi.

180

Odpovědět

nejvíc mě dostal konečnej záběr s obří mísou jídla (asi cereálií, film sem neviděla), mohli by sem dávat víc nepovedenejch záběrů :D

180

Odpovědět

jááj.. ako som sa nasmial :D :D keď len vidím Jonah-a Hill-a už sa smejem. ja ho žeriem :D

180

Odpovědět

Tjn Bloopery nemaj chybu

190

Odpovědět

pecka :D a mohli byste tu dávat častěji videa s nepovedenýma záběrama z filmů nebo seriálů :)

190

Odpovědět

Parádní film ... doporučuju ještě jeho pokračování Dostaň ho tam :D

180

Odpovědět

senzace :D film doporučuji

180

Odpovědět

Supr! :D

180

Další