Nepovedené záběry: Sběratelé kostí (1. řada)

Thumbnail play icon
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:334
Počet zobrazení:5 818
Dnes jsem si pro vás připravila nepovedené záběry z 1. řady mého oblíbeného seriálu Sběratelé kostí.

Přepis titulků

Všichni říkali, že Kan, Ken Thomp... Kan, Ken Thompson... Kdo má navrch teď, mrcho! Jo, klid, zastav, zastav. Vydrž, vydrž. Dobře, Emily, už tam můžeš jít a udusit plameny dekou. Jdi tam, dobře, udus to, udus ten plamen. Uhas ho, ne, udus je, Emily. Ne, ne.. Musíš je uhasit.

Nechoď pryč. Ne, počkat. Udu... Chlapi, to s... Díky bohu, že je to jen kaskadér. Můžeme, prosím, vypnout ten telefon? To je můj telefon? - To je můj telefon. Myslela jsem, že mám vypnutý vyzvánění. - Emily, prosím. Můžeme to střihnout? Zastřes s nima, baby. Chci, chci, chci tancovat ziga ziga.

Žárlíš? Haló, tady doktorka Goodmanová. Ne... Pošli mu tohle. Pořád točíme. Rozesmívá mě, omlouvám se. Přísahám, že se na tom nepodílím, kreténe. Je to v pořádku, když to tak řeknu? Chci říct, pane kreténe.

To mě po*er. Točíme? Já tu větu ku*va neřeknu. Do p*dele, měla jsem vlasy v obličeji. Dobře. Omlouvám se. Začneme znova. Ty nové. Ano. Můžeme to sjet znovu?

Měla problémy se štítnou žlázou. Nevšiml jste si... Promiňte. Kruhová eliptická bruska zanechává při řezání tvrdých materiálů jako kosti při vysoké rychlosti jiné stopy díky odlišnému ostří. Tohle je příliš uspořádané a lineární. A akce! Jak jsi mohla tohle odmítnout?

Překlad: Cheyenee www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ahojky, chtěla jsem se optat, jestli prosím, prosím přidáte i další části nepovedených scén :) ??

190

Odpovědět

Můj jeden z nejoblíbenějších seriálů a jsem ráda, že tu je překlad...! :)) Už se těším na další řady...! ;)) Díky moc...
Btw, ten konec s TJ mě opravdu dostal, ani nevím, jaký to je díl... a Michael takový výtlem... :DDD Já osobně bych ho neodmítla... O:)

191

Odpovědět

Vynikající!!!!!!! Díky moc za přeložení, už se těším na další, protože bloopers u Bones jsou vynikající a v těch dalších už je aj i david a ten opravdu perlí :D:D ..

180

Odpovědět

Ja som sa bála, že nikdy neuvidím nepodarené zábery Bones s titulkami :D Síce to mu ako-tak rozumiem, no neučím sa po anglicky, takže vážne iba ako-tak :D Takže ďakujem, že ste to preložili a dúfam, že dáte aj ďalšie série! :D Btw. biglady neprídeš mi ako pravidelný divák, pretože dvojmesačnú pauzu dali medzi dielom 7x06 a 7x07. A už od začiatku bolo povedané, že 7. séria bude mať len 13 častí, no mali byť štyri bonusové, ktoré vôbec nemali súvisieť so siedmou sériou, no tie presunuli k ôsmej. A 7. séria končí otvoreným koncom, pretože to je koniec série. Čo si čakala? Veď každá séria každého seriálu končí otvoreným koncom...

181

Odpovědět

ano mezi 6 a 7 dilem byla taky pauza a to bylo řečeno už na twitteru Bones, ale o ty druhy pauze jsem se dočetla až na českém webu Bones...a o tom že má být 13 dílů jsem věděla, ale jeste před prvním dílem 7 serie se mluvilo o "mírnem zkrácení"...a az pak nekdy u 7 dílu na twitteru vyskočilo že bude "jen" 13

180

Odpovědět

+bigladymedzi dielom 5 a 6 bola približne mesačná pauza, potom dali 6 a potom po dvoch mesiacoch dali 7 a potom to šlo pravidelne, takže vážne neviem čo myslíš...

180

Odpovědět

Poprosim outtakes z Community

180

Odpovědět

Tohle je zrovna jeden z mých méně oblíbených seriálů, ovšem ne rozhodně špatný. A dodnes mám v hlavě scénu jak si zrádce "odpálí" ruce. Jen mne u těchto nepovedených záběrů vadí to vypípávání. Druhá půlka je skoro samé píp píp. Co z toho pak zbyde? Každému je těch pár sprostých slov jedno, beztak to lítá všude kolem.

180

Odpovědět

skvělý, už jsem to kdysi viděla...btw koncem sedmý řady mě naštvali, kvůli těhotenství hlavní hrdinky má sedmá řada jen 13 dílů a mezi dílem 11 a 12 byla asi dvouměsíční pauza o_O. Navíc aby jim to vycházelo, část původně plánovaného zbytku sedmičky převedli do řady osmé. Navíc ta řada končí otevřeným koncem právě z důvodu ztráty dílů....prostě pro pravidelného diváka za trest

183

Odpovědět

Co tady p*čujete když vy se zrovna nedíváte tak to neznamená že se nedívá nikdo taky se sice nedívám ale díval jsem se a zasmál dal hodnocení a nep*čuju tak vychladněte.Děkuji :)

184

Odpovědět

Tento seriál milujem! To je ten naojobľúbenejší. Pravdupovediac anglický prízvuk by som si nezvykol na Kosti pretože už som zviknutý na slovenský ale Ďakujem za toto :) Kosti sú super ! Inak koľko má vlastne reálne časti kosti ?

187

Odpovědět

jestli myslíš kolik má "Bones" částí...tak má 7 řad z toho třetí řada má 13(asi) dílů z důvodů stávky scénáristů a 7 má taky 13 z důvodu těhotenství Emily, zbylé řady mají standartně myslím 22 dílů...osmá řada se dotáčí

180

Odpovědět

ještě oprava 3 řada má 15 a 4řada 26

180

Odpovědět

Sberatele kosti?... Opravdu? Takových dobrých seriálů existuje a vy sem hodíte ten, na který nekouká nikdo ani když v neděli odpolene prší.

1887

Odpovědět

Vážne nikto? A prečo má stránka http://www.facebook.com/kostibones Kosti - Bones na fb skoro 4000 fanúšikov?

180

Odpovědět

Boreanaz asi dává všechno na první záběr : P

190

Odpovědět

Pardon? Na tohle se někdo dívá?

18100

Odpovědět

Hloupější otázka by tam nebyla?

1917

Odpovědět

+BugHer0Bohužel mě jiná nenapadá.

1849

Odpovědět

Prej jen kaskadér :D chudák chlap

196