Nepovedené záběry z Community

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:273
Počet zobrazení:4 261
Dnes vám přináším první várku pokažených záběrů z komediálního seriálu Community, který se tento týden s očekáváním vrátil do vysílání stanice NBC, aby dokončil svou 3. sérii. Dnešní výběr populárních "bloopers" je z první řady tohoto geniálního dílka. A těm z vás, kteří Community ještě nesledují, doporučuji tuto životní chybu co nejrychleji napravit! Připravujete se o jeden z nejlépe napsaných sitcomů všech dob. O kvalitách Community ostatně hovoří i výborné kritiky a průměrné hodnocení na ČSFD (87%) i IMDB (8,8).

Přepis titulků

Můžeme? Tak fajn. Můžeme? Tak fajn. Můžeme? Tak fajn. A akce! Cože?! Připravte mi rozchodový formulář a až se vrátím, můžete mi políbit prdel. Otázka první. Sundej si košili. Akce!

- Promiň. - Měl jsem mluvit, víš? Ne, v pohodě. Ťukla mi do zubu. - No tak, to se nestane. - Fajn. Můžu z druhý strany. To bylo fakt divný. - Nejsem žádná Juno, rozvracečko. - Tak o to ti šlo? Žárlila jsi? Nech toho. Neříkej, že jsi na Vaughna nežárlila, když ty svý hipísácký ruce... Co?

Kde mám být? O nic víc divný, než když měl Jeff ty upjatý džíny a tys řekla... taky bych si hodila tu žemličku... Cože jsem to řekla? Ale na ten divný vztah Abeda s Troyem nic neřekneš. Jen žárlí. Dávej si bacha. Slyšíš? Podříznu tě. - Shirley! - Prej podříznu! Akce!

To bylo podlý! - Co to děláš? - Snažím se ti koukat tam... - Ale, Pierci! - No co? Takovej je Pierce. - Znovu. - Ty nereaguješ? - Chápu, že tě nepřitahuju. Jsem starší. - Ale vždyť jsem to udělal. Takhle. To teda ne. A to nemá být výraz strachu. Fajn. Sjedeme to znovu. - Omlouvám se.

- To ti to fakt tak připomíná? - To byl ten moment? Propásl jsem to? - Jo, propásl. Musíme ho znovu navlhčit. Jedeš, holka! Jedeš, holka! Jedeš, holka! Jedeš, holka! Jedeš, holka! Bylo to super. Prostě bomba. Však to znáte. Chlapi nalevo i napravo. Co? Proč se mnou nemluvíte? Jste snad z komparzu?

- Studuje fotografii. - To je zajímavý. Zastrč ho zpátky, Wingere, ztrapňuješ se. Možná je to kočka, ale já jsem boháč... Celý jsem to zapomněl. Možná je to kočka, ale je to má princezna. - Promiňte. Nevlastní princezna. - S kým já to tu pracuju? Nahoře. Máš všude šušně.

Ukaž. Ještě. Fajn. Už dobrý. - Zatraceně! K čertu s tebou! - Děláme to špatně! Jak jsem to mohl zapomenout? Můžeme? Minutku. Jako bych dělal scénu se svým dědou. - Víš, Jeffe... - Ten už je 9 let po smrti. Když budeš zticha, dokončím svou větu přesně tak vtipně, jak plánuju. - Chceš ještě?

- Lej! - Jdeme. - Musíš mě vytáhnout ze šuplíku. - To jsi spal s mečem v kalhotech? - Jo. Dobré ráno. Jak se má profesor? Teda... kde je profesor? Omlouvám se. - Už se těším, až poznáte moje kluky. - Nejsou slavní, že? Často se tak nadchneš? Nechápu, že sem má babča dovalí ty starý kosti. - Musím najít skříň, kam se schovám. - Ty se před ní schováš? Jo.

Je šáhlá. Myslí, že ji chci zabít, abych ji mohl vzít její sbírku vzácných NBA All-star srkátek z roku 1976. Ale to nechci. - Když ji máš rád, proč ji tajíš? - Máme takovou dohodu. - Nechceš nám ji představit. - Máme dohodu. Ale když ji máš rád... Mám tu nugetu. Aha, promiňte. Tak si ji nech! - Musíš ji chytit za ruku.

- Ale ne jak leklá ryba. Trochu zpátky. - Co? - Dozadu. Já? - Já si to neuvědomila... - Značku máš tam. Ale vždyť já na ní stál. Promiň, Donalde. Já si říkal, co se děje. A akce!

- Nikdo neví, co má dělat. - Ale my víme. Aha. Fajn. Teď mi připomínáš Groucho Marxe a Liberaceho zároveň. Miluju narážky z tohohle století. Kickpunchere! Tak co, hodíme si? Aha, takže jsi baseballista záporák? Ten kluk je hustej typan. To byl Clay Aiken?

Kdybych byl neviditelný. McLovin', latinoamerický komparz, děsivá babča... Nemůžeš jen tak říct latinoamerický komparz. Tlusťoch, čínskej tlusťoch, Taylor Hicks, Katherine McPhee. Dva smysly už znáš. Já chci ten třetí. Překlad: DJ Obelix www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Paradny serial, neviem, akoze som ho objavil len minulý Piatok, uz som pozrel skoro vsetky casti, 10/10. Najlepsi serial, HIMYM aj TBBT sa mozu skovat, a Alison Brie je neskutocne HOT. Dufam, ze sa knam serial nedostane, jedine v originale s titulkami, nechapem, tu malu sledovanost, aj ja som sa otom dozvedel omylom, ale pritom si tam robia vtipy z rasizmu, boobs, zadkov ...., Nikdy som sa pri seriali nahlas nesmial, tu skoro kazdu cast, proste nepretrzite, sama hlaska.

Nedajte sa odradit prvymi castami, su dobre ale tak od 4,5 sa to rozbehne.
A ten maskot :D.

SPOILER
A prekvapuju ma aj detaily, v jdnej casti v pozadi Annie's Boobs (opica) zobere pero, a potom v niektorej casti ho hladaju :D. Alebo tie porody co Abed rodil v pozadi, potom co vyhlasil, ze nemaju pouzivat kondomi.

210

Odpovědět

Ještě jsem neviděla jedinej díl (musim si počkat po maturitě, teď by to byla moje smrt) ale už teď se nehorázně těším :D

200

Odpovědět

If I was invisiba :D

190

Odpovědět

community totální nářez nechápu proč to zná tak málo lidí

212

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=01Kw-nP3YDY&feature=related Mohli byste prosím přeložit rozhovor s Annie? :) (vim, že se to nemá dávat pod videa, ale ve vzkazech se to ztratí hned)

180

Odpovědět

Community, Suits, 2 Broke Girls, Modern family, TBBT, HIMYM, How not to live your life, True blood

Ja sa od toho PC asi nepohnem :(

191

Odpovědět

*dávat :D

180

Odpovědět

U seriálů, který miluju, je jeden velkej problém a to, že když si přeju, aby se dostaly do televize u nás v čechách, tak příjde dabing a prostě to neni to samý nikdy. Například teď vysílaný Misfits(na štěstí začínaj dávad i originál s titulkama)

181

Odpovědět

Pěkná trapárna.... :D

1845

Odpovědět

Petr: Promiň, ale myslím, že jsi ten seriál docela krutě nepochopil :D

182

Odpovědět

6 seasons and a movie!

180

Odpovědět

Nejlepší americký sitcom současnosti. Je pro mě nepochopitelné, že se vůbec zvažuje jeho ukončení kvůli sledovanosti. Ti amíci mají hrozný vkus.

180

Odpovědět

Petr: Cože? Kolik dílů Community jsi viděl? Zrovna Community bych opravdu jako nějaký "morálku kázající" seriál neoznačoval :-D

201

Odpovědět

2 studo: "NPH je super, ale tiež už ho mám občas plné zuby" - THAT'S WHAT SHE SAID!

190

Odpovědět

Nevim.. Mně se seriál Community až tak moc nelíbil. Vtipama to pokulhávalo, i když se člověk chvílema nasmál, to je fakt. Ale hlavně co se mi nelíbilo je, že v každém dílu se pořád ponaučuje. A pořád a pořád dokola. To si můžu rovnou poslechnout dalajlamu

1847

Další