Nešla nám šedesát devítka

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:763
Počet zobrazení:8 048
Už jsme tu dlouho neměli nic od College Humoru. V tomto krátkém videu uvidíte normální večer tří kamarádů v restauraci, který se zvrhne do debaty o něčem, co se běžně na slušných místech nevytahuje.

Přepis titulků

Byl jsem zrovna v tý situaci, kdy bych šel kamkoliv, ale nikdo mě nechtěl pustit dovnitř, takže jsem to pustil hned za Taco Bell. Proto mám vždycky po ruce vlhké ubrousky. Jeremy, jsi v pořádku? Ryanovy povídky z Burning Mana se ti vždycky líbily. Daria a já... rozešli jsme se. Cože? Co se stalo? Vždyť vám to spolu tak klapalo.

Přesně. Oba jsme měli rádi východoindickou kuchyni, oba jsme se rádi plížili do posilovny, ale když přišlo na věc, nemohli jsme udělat šdesát devítku. - To je strašné. - Je mi to líto, chlape. - Díky, lidi. - Šedesát devítka je nejdůvěrnější vyznání lásky, kterou někomu můžeš nabídnout. Ty koukáš na jeho genitálie a on zase na tvoje. Vidíš to všechno před sebou. Není nic intimnějšího. Je to jako Jin a jang. Dva do sebe zapadající dílky. Přesně.

A když to nemáš, co ti zbyde? Penis. Vstupující do vagíny. To není žádná romantika. A vyzkoušeli jste to i jinak? Třeba mně se líbí, když u toho občas ležím na boku. - Koukej na to. - Na boku. - To by nešlo? Jo, zkoušeli jsme to i na boku, ale Dariina vagína byla vždycky moc daleko, a když jsem se chtěl přisunout, moje péro jí vypadlo z pusy. Měli jste šestku, ale ne devítku. Dokonce jsme tu šedesát devítku zkusili i ve stoje v naději, že když se mě bude držet hlavou dolů, tak mi gravitace pomůže, abych mohl natáhnout krk dostatečně daleko.

Ale nepomohla. Dokážete si představit, jak ponižující je lízat někomu pupík? Ne, nedokážu. No, aspoň jste udělali vše, co bylo ve vašich silách. Upřímně, když jsi mi řekl, že jste se rozešli, myslel jsem, že je to kvůli její závislosti na heroinu. No, to bylo taky na nic. Kradla mi peníze, vždycky někam na pár dní odjela, prostě se vypařila, ale ta věc se šedesát devítkou!

To nemůžeš ignorovat. Bože! Prostě jí to chci dělat pusou, zatímco mi kouří penis! Proč je to tak těžký? Vím, že bez šedesát devítky to je na pí*u. Páni! Na pí*u? Opravdu? Nesmíš na sebe bejt tak tvrdej.

- Tvrdej? Fakt? - Víš, jak to myslím! Prostě mi chybí. Hej! Nikdy by mě nenapadlo, že bych mohla potkat někoho, koho bych mohla kouřit, zatímco mi bude on lízat. Pak jsem couvnula a podívala se na sebe. - A tehdy jsem potkala Crispena. - Crispena. Crispena?

Jak byste spolu mohli dělat šedesát devítku? Vždyť je mnohem vyšší než ty! Protože má obrovský péro. Ne, ne, ne! Tak jsem to nemyslela! Jsem si jistá, že tvoje péro je v pořádku. Jo, ale můj jazyk by mohl být delší! Vsadím se, že Richard Simmons s tímhle nikdy problém neměl! Myslíš Gene Simmons? Jo!

Ten Kissák. To je jedno! Gene. Bože! Omlouvám se. Jen to beru hůř, než jsem čekal. Víš, co ti udělá líp? - Skočíme pro nějakej kokain. - Kokain. Bude to dobrý. Počkej tu, ano? Takže Crispenovo péro je obrovský? Mohla bych mu ho kouřit klidně odsud.

- Moc se omlouvám. Zvednu ho. - Žádnej problém, jsem rád. Ahoj. Já jsem Jeremy. Já jsem Emily. Máš ráda východoindickou kuchyni? Překlad: Pamis www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak tohle nízké hodnocení nechápu, konec nebyl tak vtipný, ale jinak strašně povedené :D!

00

Odpovědět

Jo šedesátdevítka je nej :-)

212

Odpovědět

Ten kdo dělal titulky, zřejmě nezná KISS, jinak by nemohl napsat Richard Simmons, ale Gene Simmons. Hoď si to do Googlu, klikni na obrázky a uvidíš, proč to řikam.

1929

Odpovědět

sry, jsem to napsal než jsem to dokoukal :-D

2314

Odpovědět

Tohle bylo to nejtrapnější co jsem od CH videl :-(

2117

Odpovědět

Jéééžiši, kéž bych byk tak ožralej jako teď přo sléchdnutí každého vkdea :D to by baly sranda §§§§§§:D 9/10

1914

Odpovědět

No tys musel být dobrý :D Nebyl jsi náhodou na slavnostech vína v uh. hradišti?

200

Odpovědět

Pěkné seznámení. Zapisuju do deníčku nesplnitelných přání.

230

Odpovědět

b

185

Odpovědět

tohle bylo ujeté, ale boží

zpátky s College Humor sem :-D

201

Odpovědět

No ty vogo, tak takhle jsem se dlouho nezasmál u sexuální komedie. :D

203

Odpovědět

jj a co teprv když měříte jen 160cm :D

220

Odpovědět

I'm Ray William Johnson and I approve this message!

222

Odpovědět

jop, asi jim tam chybí: "PŘED SHLÉDNUTÍM POŽÍJTE KOKAIN" jinak dobrý :D nejlepší jak se nasral 1:55 "Why is such so difficult" :D

184

Odpovědět

tenhle "absurdní" humor žeru :D :D
dlouho tu nebyl nic od CH , chyběli mi ! :D
hlavně ten týpek co hrál Jeremyho , ten je z nich nejepšíí :D
10/10 :)

190

Odpovědět

still better love story than twilight :D

214

Odpovědět

Every story is better than Twilight

213

Odpovědět

Mám rád romantické a šťastné konce! :D

202

Odpovědět

Ono by ho to nadšení přešlo, kdyby jí chutnala jako zkažené ryby.. fuj, ještě dva dny jsem to měl v ústech.. xD

1851

Odpovědět

když si vybíráš baby z kanálu, tak se pak nediv :D

203
Další