Nightwish – Ad Astra

Thumbnail play icon
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:47
Počet zobrazení:3 516
Nightwish je partnerem World Land Trust, a tak zveřejňuje již třetí song, tentokrát z druhého CD nadcházejícího alba, s důležitým poselstvím.

Přepis titulků

Bledě modrá tečka – fotografie Země pořízená 14. února 1990 sondou Voyager 1. „Podívejte se na tu tečku znovu. Na ní jsme. To je náš domov. To jsme my. Na ní je každý, koho miluješ, koho znáš. Každý, o kom jsi kdy slyšel, každý člověk, který kdy byl, který kdy žil.

Původ naší radosti a utrpení, tisíců sebejistých náboženství, ideologií a ekonomických směrů. Každý lovec a sběrač, každý hrdina i zbabělec, každý zakladatel i ničitel civilizace, každý král a rolník, každý mladý zamilovaný pár, každá matka a otec, nadějné dítě, vynálezce a objevitel, každý učitel morálky, každý zkorumpovaný politik, každá superstar, každý Nejvyšší vůdce, každý svatý i hříšník v naší historii na ní žil.

Na smítku prachu visícím na slunečním paprsku. Na ní jsme. To je náš domov.

To jsme my.“ – Carl Sagan Prastaré mexické pralesy potřebují vaši pomoc. World Land Trust spolupracuje od roku 2007 s Grupo Ecológico Sierra Gorda. Za tu dobu zachránil 5 074 hektarů ohroženého lesa v rezervaci Sierra Gorda. World Land Trust podporuje týmy ochránců přírody. Rozmanité mexické prostředí ohrožuje kácení a vypalování lesů za účelem chovu dobytka a ilegální těžby dřeva. Některým druhům hrozí vyhynutí: Ara vojenský Hoko velký Kolibřík čmelákovitý Rezervace je domovem znovuobjevených obojživelníků, nově objevených Magnolií a dalších druhů rostlin Přispějte World Land Trust a ochraňte tyto prastaré lesy.

Nightwish je partnerem úžasného World Land Trust. Více informací o jejich inspirativní práci najdete na worldlandtrust.org

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

U hudebních videí se mi zase po nějaké době začalo zobrazovat "video kudnt bí plajed".
Neví někdo proč, a proč se to objevuje jen z času na čas (aniž bych u sebe cokoli měnil ve svém PC)?

01

Odpovědět

Kdybyste mohl ten problém trochu více popsat, bylo by to fajn. Třeba prohlížeč, který používáte, jeho verzi, nějaké doplňky... stačí aktualizovat stránku a zase to jede, trvá to pár dní, u kterých videí se tak děje apod.. :)

10

Odpovědět

Škoda, že z toho Gréta, Zelení a Grýnpíč udělali takovou frašku, ta příroda je důležitá, pokud nechcete žrát hovna na Muskovo Marsech.

31

Odpovědět

poprock fuj

04

Odpovědět

Nightwish kdysi nahrávali výborná, až výjimečná alba (Oceanborn, Once i další). Toto je .... zapomenutelné. Poselství je samozřejmě chvályhodné, ale vysvětlujte to mým uším....

40

Odpovědět

Tak je to jen závěr druhého CD že...

40

Odpovědět

+Dr. InkUž jsem slyšel i jiné skladby z nového alba a jen bych se opakoval. I když velice respektuju Floor Jansen i celou kapelu.

00