Nightwish – Harvest

Thumbnail play icon
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:38
Počet zobrazení:2 738
V pořadí druhý zveřejněný song Harvest (Sklizeň) z nadcházejícího alba Human. :||: Nature připomíná spíše dílo skupiny Auri, ale přesto si vás dovede získat. 

Přepis titulků

SKLIZEŇ Má sklizeň přijde, tenoučké chrabré stéblo, mezi miliony hledícími ke Slunci. Zastavím se před lidstvem, jehož cesta teprve začala. Něco neopěvovaného přichází. Kvaternární kód věnoval lidstvu růži, aby vidělo krásu pomíjet. Nezvykle pokojná bouře vznáší se nad poli a dítě úpěnlivě třímá kosu.

Připoj se ke sklizni stovek polí, rozlehlých a zkrocených. Všechna pochází z jednoho zrna. Přináší světlo nového dne, probouzí nadšení dětí. Zavlaž pole, oddej se zemi. Jsou krásnější než všechny básně, přesto v tichosti strádají. Čím rozlehlejší jejich moře, tím méně jich zůstává. Naleznou líbivá slova a zkrotí neklidné stádo.

Buď to, anebo koloběh vzdoru. Připoj se ke sklizni stovek polí, rozlehlých a zkrocených. Všechna pochází z jednoho zrna. Přináší světlo nového dne, probouzí nadšení dětí. Zavlaž pole, oddej se zemi. Připoj se ke sklizni stovek polí. Připoj se ke sklizni stovek polí, rozlehlých a zkrocených. Všechna pochází z jednoho zrna.

Přináší světlo nového dne, probouzí nadšení dětí. Zavlaž pole, oddej se zemi. Připoj se ke sklizni stovek polí, rozlehlých a zkrocených. Všechna pochází z jednoho zrna. Přináší světlo nového dne, probouzí nadšení dětí. Zavlaž pole, oddej se zemi. Oddej se zemi. Přijď na svět.
 

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jop je to jasné. Thomasovi už kompletně hráblo a za chvíli začne běhat po lesích, objímat stromy a jíst jenom kořínky. Poslední dobrej song od Nightwish byl Last Ride of the Day...

11

Odpovědět

Nebo si pořídí "šipku" a začne sklízet na pastvinách jako přízrak :D

10

Odpovědět

Za mě Storytime, ale to je ze stejného alba :)

00

Odpovědět

To už bych chtěl raději poslouchat, co si zpíval Přemysl Oráč.

33

Odpovědět

Nightwish se dali k Mormonům? Samé patetické klišé, ti teda dopadli. Radši si od nich hned pustím něco starého a kvalitního.

72

Odpovědět

odpad

85