Nostalgik

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:110
Počet zobrazení:9 037

Díky virtuálnímu prostředí Immersyst může budoucnost vypadat opravdu růžově. Jakmile však zařízení začne selhávat, hlavní hrdina musí vyrazit do nebezpečné reality futuristického města, aby zachránil vztah se svým synem.

Přepis titulků

Královna na F6. - Otče? - Ano? Jedné věci stále úplně nerozumím. Jaké? Proč se figurky obětují pro ostatní? Je to dílčí taktika... v rámci větší strategie. Šach mat.

Hlavní je ochránit to... co je pro ně nejcennější. Tati? Otče, co se děje? Otče? Jsem v pořádku, chlapče. To jen... To jen mé oči...

Musím si jít koupit nové brýle. Teď? Budu hned zpátky. Navážeme tam, kde jsme skončili. - Můžu jít s tebou? - Ne, musím jít sám. Říkal jsem ti, že to není bezpečné. NOSTALGIK Otče? Nesahej na mě.

Ne! Pěkný Oči a Uši, staříku. Proč je nedát někomu mladýmu, kdo je ocení? Ne! Milice! Milice! Milice! Milice! Takže, staříku, co pro tebe můžu udělat? Potřebuji použitý systém Imerze.

Pozdní model s audiovizuální podporou. Čichovou ne. Nežiješ pořád s tou věcí, že ne? Cokoliv z vojenskýho odpadu navždy zůstane vojenským. Ve svý podstatě je to zbraň. Tohle... Tohle zbylo po chlápkovi, kterýho minulej týden sejmula milice. V téměř perfektním stavu.

ID není vymazaný. To budeš muset udělat sám. Podívej... Nemyslel jsem to špatně, to... vždyť víš... Milice! Bože, už zase! Počkej! Promiň, staříku.

Každej sám za sebe! Pusť mě dovnitř! Tohle je tvoje chatrč? Kde jsi našel ten Immersyst? Přestaň! Otče? Otče? Chlapče! Jdi domů! Co je tohle?

Tvoje panenka? Bacha! Je to pochybnej kus železa. Vypadá to jako vojenský zařízení. Nech to bejt! Ale, ale, copak to tu máme? Pusťte mého otce! "Pusťte mého otce!" Hele, toustovači, myslíš, že jsi člověk?

- Cos mi to řekl? - Nesahej na mě! Prosím, přestaňte! - Otče? - NEBEZPEČÍ ANALYZUJI Jsi můj otec? - Uteč, chlapče, uteč! - HLAS ROZPOZNÁN - OTEC Ne!

Přestaňte! KONFLIKT UKONČEN OBRANNÝ MECHANISMUS DEAKTIVOVÁN Otče. Můžeš vylézt. Promiň. Je mi to tak líto. Zařídím, aby vše bylo jako dřív. Všechno to smažu.

Mám tě rád, otče. Otče? Synu? Otče? Ty jsi plakal? Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Simulacra and Simulation :)

00

Odpovědět

Skvělý kraťas. Příběh není zrovna nijak převratný, ale někdy stačí obyčejné emoce zasazené do nezvyklého prostředí a se super nápadem a výsledek už se dostaví sám.
Zbytek můžeme ponechat fantazii.

20

Odpovědět

Nejhorší stav.

10

Odpovědět

SPOILER
Proč, proč je jako úvodní obrázek zrovna scéna z konce? Tenhle film ani tak nenechá člověka příliš dlouho váhat o čem že to bude, ale náhledová scéna mi nedovolila ani na okamžik zaváhat :-( podle mě škoda

130

Odpovědět

Perfektný kúsok.

42

Odpovědět

https://www.csfd.cz/film/54378-nostalgik/

dle knihy: Wilson, Daniel H. - Robokalypsa

80

Odpovědět

I´m a simple man, i see The Merovingian from 'The Matrix: Reloaded', I press like

101

Odpovědět

You are only typical autist. There is no "like" just "stars".

51

Odpovědět

+Buuufuckk, wrong site, im so sorry, thank you troll

03