Nováčci v Kanclu

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:410
Počet zobrazení:6 338
Rok 2011 je za námi, a proto není na škodu se za ním ještě krátce ohlédnout. Tady je tedy krátký skeč z předávání cen Emmy za rok 2011, ve kterém si nejrůznější seriálové postavy vyzkoušely práci ve scrantonské pobočce papírenské společnosti Dunder Mifflin. Fanoušci již jistě vědí, že mluvím o populárním seriálu televizní stanice NBC The Office.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Jaká je nejotravnější věc na mojí práci? - Co nejvíc nesnáším? Jima. - Díky. - Pam. - Tu miluju. - Andy. - Nejlepší. - Kevin. - Moc vtipnej. - Toby. Nováčky. Nedokážou zapadnout. - Wu Tang je tady! Oba zastupujeme barvu pleti, která ráda kalí, že? - Ne. - Bereš B12?

- Neberu. - Tak proč máš tak jemnou pleť? Zvlhčuju ji. Nejhorší věcí na mé práci jsou ty výtahy. Zastavte se, místnůstky! Proč každá sekretářka očekává po sexu kožešinu? Jsem snad z kožešin? Ochranka. Každý si sem může nakráčet. Ahoj. Mohu pomoct? - Jen jsem přišel něco doručit.

- Zdarec, Jesse. Čus, Creede. Co mají znamenat ty kamery? - Dorazil mi perník, lidi. - To ne... - Lednice není dost velká. - To je tvá první stížnost? Mám rád velký lednice! Pedofilové, obchod s bílým masem, zločin proti dětem, to mě nejvíce trápí. Alespoň se ale můžu do práce projít. Všichni černí kolegové mi říkají "White Castle". Nesnáším, když nikdo neopláchne misku na koňské srdce.

Asi jsem to správně nepochopila. Co myslíte tou "prací"? Vyslovuji to správně? Práce? Neurčité rysy Minkowského prostoru. Také mi nevyhovuje židle. Přesně o tomhle mluvím. A taky mě moc nezaujal ten nový šéf. - Nechápu, co tady dělá. - Někdo by měl něco říct. - Máš vteřinku?

- Jo. - Myslím, že sis to spletl. - Ne. Určitě to tady přebírám. Přijde mi, že sem moc nezapadneš. - Vypadáš jako pohledný tulák. - Je tohle... - studio Warner Bros.? - Ne. Říkal jsem si, kde je ta půl chlapa. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jak zde rikal Marty, neni nad anglickou prvotni verzi s Rickym:-) Ten USA je jen slaba kopie:-(
http://www.youtube.com/watch?v=Itgyy2CBiso

187

Odpovědět

Jesse Pinkman a Sheldon Cooper, jinak mi to nic nerika. Z Kanclu jsem viděl půl episody a vypínal jsem...

1814

Odpovědět

Frederick: Ashton nahradil Charlieho Sheena v seriálu Dva a půl chlapa.

181

Odpovědět

rimmer: ja jsem totiz strasnej sulin,vedel jsi to uz o mne...

182

Odpovědět

rimmer: mozes mi to vysvetlit, ja som to asi nepochopil...

182

Odpovědět

Zvláštní, kromě Sheldona a Castla a hodně trapnýho Khala Droga neznam ani jednoho.

186

Odpovědět

Tak hlaska Ashtona na konci "rikal jsem si, kde je ta pulka chlapa" me naprosto znicila :D

200

Odpovědět

Líbí se mi že tady Jim Parsons nebyl za Jima ale za Sheldona :D :D

180

Odpovědět

Mně se víc líbilo úvodní video z Emmy (nejvíc ta část, kdy vejde do bytu Sheldona s Leonardem :D). http://www.youtube.com/watch?v=G7C50iY04M8

180

Odpovědět

Anys: tobě ke štěstí stačí málo což? jinak videjko super, tolik úžasných narážek, nejen na samotný Kancl

180

Odpovědět

Kdo nezná Kancl, neocení. Ja Kancl miuju, je to jediný seriál svého druhu. Ať si říká kdo chce co chce, tohle je srdcovka, to původní originál nebyl. BIG HEART to vystihuje. Člověk si všímá i těch nejmenších detailů, které jsou dopracovány k dokonalosti a právě detaily a zvláštní humor děla z officu jeden z nejlepších seriál všech dob. Škoda Michealea Scotta, to byl opravdu největší muž...

194

Odpovědět

Nějak jsem nepochopil o čem to mělo zrovna být, ale za Sheldona dávám 10/10 :-D

188

Odpovědět

ja jsem klikl pouze kvůli Sheldonovi.. jinak nuda... :) neseduju kancl

1810

Odpovědět

Boží :D :D :D. Prý White Castle :D :D :D

212

Odpovědět

Sheldon!!!

193

Další