Martin Freeman o Lásce nebeské a KancluThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:51
Počet zobrazení:5 228
Ačkoliv hrál Martin Freeman v nespočtu dalších filmů a seriálů (třeba Sherlock, Hobit nebo Fargo), zdá se, že ho nejvíce proslavily role ve filmu Láska nebeská a v britské verzi seriálu Kancl.

Přepis titulků

Nino, Martine, vy jste spolu už pracovali, že? - Jo, párkrát. - Láska nebeská. - Ano, kde jsme se vlastně nepotkali. - Vůbec. - Různé scény? - Jo, tam jsem nepotkala nikoho. - Vůbec. - A potom… - Dluh - Ajo, Dluh, - máš pravdu. - Byli tam i další, teď si nevzpomenu. Třeba já jsem hrál v Dluhu.

- Jistě, byl jsi skvělý. - Tys v tom byl? Ne, nebyl! - Nebyl jsem si jistý. - Hraní tě úplně pohltilo. Hrála tam spousta lidí a já je nikdy nepotkal. - A už je to dlouho. - Ano, dvacet let. Jo, spousta let. - Pouštěli letos na Vánoce Lásku nebeskou? - Rozhodně. Tady je to populární, v Americe ještě víc.

- Fakt? - Neskutečně! Slyšel jsem ano? Vidíte. Tady je to hodně populární, ale v Americe to berou fakt dost vážně. Američané se mě ptali, jestli jsem točil i něco jiného. - Vážně. - Haló, špičaté uši… Přišel ke mně takový milý pár na jednom americkém letišti a říkali: „V Lásce nebeské jste skvělý, milujeme ten film, natáčel jste i něco jiného?“ A já: „Vy mizerní…“ Fakt je to tam populární.

Je krásné, že si dělali takové starosti. „Vždyť mu to šlo! Proč nenatočil ještě něco?“

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář