Josh Widdicombe chtěl hrát Bilba v HobitoviThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:53
Počet zobrazení:5 539

Josh Widdicombe není tak docela herec, ale přesto měl dojem, že na jednu roli by se velmi dobře hodil. Jaké bylo jeho zklamání, když ani v tomto konkurzu neuspěl…

Poznámky:
In the Night Garden je britský pořad pro předškoláky.
Na konci naráží Josh na roli Martina Freemana v seriálu The Responder, dramatickém thrilleru o liverpoolském policistovi.

Přepis titulků

Joshi, ty máš kupodivu skoro fobii z přízvuků. Neumím je. - Musel jsi někdy nějaký dělat? - Ne. - Aha. - Ale občas se stane, že se někdo zeptá: „Umíš australský přízvuk?“ A já… Já to prostě nezvládám. A jsem z toho… Jsem nervózní. Když jsem ve stresu, dělají moje ruce tohle.

A představa… Ani si neumím představit, kde by člověk vůbec začal. Jen když na to myslím… Prostě to fakt neumím. Mluvím takhle. Nic jiného neumím. A není to ideální. - Ale měl jsi ambice stát se hercem, ne? - Ne. Málem jsi pracoval s Martinem Freemanem. Málem jsem pracoval místo něj. Aha, takže ten casting na Hobita, to byla přímo role hobita?

Jistý Bilbo Pytlík. Bylo to hodně těsné. To věřím. Kdo vyhrál? Nakonec já. - Aha! - No jo, já hrál hobita. Ano, v Hobitovi jsem hrál… Myslím, že mně ten konkurz navrhli upřímně asi jen podle vzhledu.

Jakože, víte co… Člověk by si řekl, že dobrý. Ale můj výkon byl úplně na hovno. Říkal jsem si, že tu roli samozřejmě nedostanu, ale když se na mě podíváte, - měl bych tam dostat roli komparzisty. - Ano! - To bylo hodně rychlé. - Promiň. O čem to mluvíš?!

Ale je pravda, že Martin má v podstatě tvoje vlasy. - Skoro v tom hraješ. - To bylo nejhorší. Chtěli moje vlasy. Pamatuješ, kterou scénu jsi na konkurzu hrál? No, nechci nikoho urazit, ale fantasy mě vůbec nebere. Jasně, jen pitomý sračky pro děti. Měl jsi o tom encyklopedické znalosti, ještě než ses stal otcem.

- Třeba In the Night Garden. - Víš, co je nejhorší? Když jsem tu byl posledně, Mark Ruffalo tvrdil, že jsem pedofil. To mě pronásledovalo pět let a všichni mi říkali, že Mark Ruffalo na mě byl hnusnej. A už je to tu zas. Když to někdo řekne jednou, je to nešťastné, ale dva na sobě nezávislí lidé?

Kámo… Bože, posadí mě do policejního auta, vpředu budeš ty s liverpoolským přízvukem… A ty se k tomu přízvuku budeš muset přidat… Ale o roli Bilba se ucházela spousta Britů. No bezva! Ještě přisyp sůl do rány… Myslím tím, že jsme tam nebyli jen my dva.

Každopádně hodně štěstí. - Snad to bude velký hit. - Díky, taky doufám. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář