Anthony Joshua o boxuThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:134
Počet zobrazení:10 395

Tentokrát navštívil Grahama boxer Anthony Joshua, který dával hostům rady, jak nejlépe pořádně udeřit, a vyprávěl o svém vítězství nad Vladimírem Kličkem.

Přepis titulků

Anthony nám dá rady jak boxovat. Máme tady velmi, velmi moderní zařízení. Pojď se mnou, je přímo tady. Hráli jsme si s tím celé odpoledne. Miluju tu věc! Jenom to zapnu, počkejte, je to zapnuté. Takže zmáčknu tohle, dobrý. Dneska odpoledne to nemluvilo. - Co se tomu stalo? Sklapni! - Prostě do mě bouchni. Teda, ty to bereš vážně. Ten jde rovnou na to. Dobře. Máš nějaké tipy? - Máš podpatky...

- Mám si je sundat? - Ne, to je v pohodě. - Bereme to velmi vážně, dámy a pánové! - To mluví na mě. - Řekl bych žádné rozběhy. - Pokud si je chceš sundat, je to na tobě. - Rozběh mě ani nenapadl - Rachel, běž první. Ne, nesundávej si je! - Ale já v nich mlátím jako holka. Teda, ta soutěživost! - A je na zemi. Uklouzla jsem. - Uklouzla. - Chceš jít první, Rachel? - Jo, docela bych si do něčeho praštila. Vypadá to, že se těšíš.

Tak pojď. Ještě nějaké rady? - Jsi pravačka, nebo levačka? - Pravačka. Takže pravou nohu dozadu, abys měla celou tu údernou sílu. Pravou nohu dozadu. A mám to praštit, až to odletí? Narazí to tady do toho. Trefíš to a vyletí to nahoru. - Zkusíš to taky, Grahame? - Upřímně, moje skóre bylo hrozný. Uvidíme, jak si povede Rachel, potom se rozhodnu. - To dostanu body? - Jo, dostaneš skóre. - Takže levá noha dopředu.

- Ale máš to v dosahu? - Nevím, měla bych to zjistit. - Jdi kousek blíž. - Vlastně se snažíš udeřit skrz ten pytel. - Skrz, takže musím takhle? - Jo, tak je to správně. - Prostě praštím doprostřed? Kolik máš? 182! Kdo jde další? Dobrá, pojď. Měl bys dát víc než 182. To je hrozný. Je vám to jedno, a najednou to začnete brát vážně. Taky si můžeme dát souboj v zírání, schválně kdo se dřív zasměje. Dobře, tak jo. Tý brďo, 594!

- Takže to máme 594... - Uklouzl jsem. Zatím je 594 rekord. Dobře, tak teď Anthony Joshua. - Ty nejdeš? - Dobře, dobře. Tak pojď. Počkej, udělám to. Hele, ještě pořád to jede. Dobře, kolik jsi měl ty? 8... - Myslím, že to bylo 3 000... - Ne, bylo to 672, nebo? 632.

Takže pokud ho neporazíš, ztrácíš titul. - Ale prosím tě, podívej se na mě. - Dobře, je to tady! Světový šampion. Výborně! 848. Vynikající. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Martin Freeman vypadá z dálky jako Marek Eben, wtf :-D

00

Odpovědět

Na tuhle masinu existuje trick na high score. Nesmite do toho mlatit pesti klasicky, ale pouzit ruku jako kladivo. Jeden rozmach a jede to pres 1000:))

10

Odpovědět

teraz tam bol rekord 787, ktorý Joshua prekonal, ale sranda by bola, keby to pred tým niekto zo štábu tým trikom dal nad 1000

00

Odpovědět

Ty weizsovy ve druhem videu, posledni 2 vteriny jak pritakava tomu n*****i, tak jde videt, jak ty coure z oci cisi, ze by n***a ojela na prvni dobrou.. hah, az se musim smat, jak lacni po cernym peru xD

039

Odpovědět

wtf? 47? Vyzerá ak dievčatko...
Na boxera sere pes...

15

Odpovědět

Ivan Drago by je všechny převálcoval

71

Odpovědět

ja dal taky 8-900 :P

08

Odpovědět

5/5 - 7 minut rozplývání se nad Weiszovou, co víc si přát.

64