Paul Rudd a nepovedené vtípkyThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:223
Počet zobrazení:18 291

Paul Rudd se rozpovídá o svém zvláštním smyslu pro humor, který nechápou jeho kolegové, rodina, a nejspíš ani on sám.

Přepis titulků

Paule, v Ant-Manovi ses snažil všemožně zabavit... Chtěl jsi pobavit i ostatní, nebo jen sebe? - Bylo to něco mezi. - Stejně jako Segway... Co jsi provedl? No... v Ant-Manovi jsem hrál s Michaelem Douglasem. Je to legenda a já se před ním nedokázal pořádně uvolnit, i když byl moc milý, srdečný a hodný... A v poslední den jeho natáčení jsem chtěl zalaškovat, být kámoš, aby si pamatoval, jak jsem hustej.

A napadlo mě, že bude prča, když naproti němu při záběru jeho obličeje předvedu tu scénu ze Základního instinktu. Nic jsem mu neřekl. Neřekl jsem o tom nikomu. A před začátkem scény jsem si rozepnul džíny a... - Rozvinul. - Jo, rozvinul. Není moc co rozvíjet, ale dá se to tak říct. Bohužel jsem nevzal v úvahu, že až si sednu na židli, všecko mi zaleze zpátky do trenek.

Takže on hraje svou scénu, já se snažím znovu rozvinout... zatímco si přes to držím triko, aby nic neviděl. On říká své repliky, a já vypadám, že dělám přesně to... o čem Martin říkal, že by na place nikdy neudělal. Pak jsem se snažil dát nohy od sebe a nějak to otočit... Ale on je takový profík, že nepřerušil svůj monolog. Rychle mrkl dolů, pak se podíval na mě, pak to konečně v půlce utnul a povídá: "Copak jsi naprostej úchyl?"

V tu chvíli mi běželo hlavou, že to nedopadlo dle očekávání. - Sexuálně jsi obtěžoval Michaela Douglase. - Je to tak. Celá ta věc tak nějak... skončila u mě v kalhotách. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nemôžem si pomôcť, ale toto bolo dosť slabé. A to som si chcel napraviť chuť po zhliadnutí videa Cordena s Mattom Damonom. Ale možno je to len tým, že je nedeľa večer a ráno vstávam do práce.

01

Odpovědět

První. Mimochodem, vůbec si neumím představit co před tím Douglasem vlastně dělal. Vytáhl ho na něj nebo ne?

216

Odpovědět

No… zas ale mohl zvolit i horší Douglasovy scény.

Třeba se mu mohl ve stylu Války Roseových zahryznout do intimních partií a pak na něj hodit lustr…

121

Odpovědět

Mam mensi technicky poblem s prehravacom. Kvoli pomalsiemu internetu si videa stopnem nech sa mi nacitaju, z nejakeho dovodu sa mi video samovolne zapne, aj ked ho zastavim zase sa po par sekundach zapne. Robi to len mne alebo je to celkovy problem prehravaca?

51

Odpovědět

Vůbec jsem teda nepochopil tu věc s rolováním riflí...ale ok

26

Odpovědět

mohl by někdo smazat dva ze tří mých komentářů, zasekl se mi prohlížeč, děkuji :) to je trapas

80

Odpovědět

sakra :-/

09

Odpovědět

První?

014