Paul Rudd o líbání Jacka Nicholsona

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:576
Počet zobrazení:9 675
Dnes jen krátce z oblíbeného pořadu Grahama Nortona. Na řeč přijde téma líbání ve filmech a v divadle, s čímž má Paul Rudd, herec, kterého můžete znát z mnoha komedií a který se proslavil v seriálu Přátelé, bohaté zkušenosti. Na pohovce dále uvidíte herečky Helen Mirren (Královna, Hitchcock) a Leslie Mann (Zbouchnutá).

Přepis titulků

Helen, mluvila jsi o tom, kdo nejhůř líbá, ale na to se ptát nebudu. - O tom pomlčme. - Ale kdo líbal nejlíp? Kdo líbal nejlépe... To je ale těžká otázka... Myslíš na scéně, v divadle, hrané polibky? Tam je to samý líbání! Ale není. Je to... Víš, my herci, obzvlášť v divadle, ale také u filmových konkurzů...

Člověk přijde a okamžitě se musíte chovat velmi důvěrně... Líbání, hlazení, objímání... s někým, koho znáte doslova 30 vteřin. Takže pak zvládneme věci, u kterých by se obyčejní lidé styděli. My to musíme rychle zvládnout. A je to těžké. A strašné, že? Je to divný. Dolíbáte se s někým a: "Ahoj, já jsem Paul." Ale tvůj nejdelší polibek byl s někým velmi nečekaným, že?

Nejvíc polibků ve filmu jsem měl - s vaším hrdinou, Jackem Nicholsonem. - Vážně? Vy jste líbal Jacka? - Mnohokrát. - Můžu vám olízat obličej? Prosím! Hrál mého otce v Poznáš, až to přijde? A James L. Brooks chtěl ukázat náš hezký vztah tím, že i během jakéhokoliv stresu nebo konfliktu jsme se políbili. "Ahoj."

"Měj se." A James Brooks natáčí každou scénu sedmdesátkrát, i když to není potřeba. - Takže jsme se neustále líbali. - Na ústa? Bylo to super. Ale když jsem měl jít poprvé zkoušet s Jackem Nicholsonem, byl jsem velmi nervózní. Nikdy jsme se nesetkali, natož... Byl jsem jeho velký fanoušek. A když dorazil na zkoušku, podíval se na mě...

Udělejte to na mně! Moment, ať nejste od rtěnky. Tohle Jack Nicholson udělal. Já seděl na gauči. Vy jste já. Já jsem Jack Nicholson. Přišel... S dovolením... Přišel... Vešel dovnitř. Jste od rtěnky! Děkuji moc.

Teď mi je líto Leslie. - Políbíme se? Nechceš se nakazit? - Máš rýmu. Brzdi, dámo! Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nemozem si pomoct ale Leslie je nadherna zena

301

Odpovědět

Z Helen i přes její věk cejtim sexualitu i přes monitor. MILFka jak má bejt!

343

Odpovědět

Myslíš GMILF :-D

390

Odpovědět

Moc se mu do toho líbání s tou babkou nechtělo :D

1867

Odpovědět

Ou, Graham nezklame :)
Máte v plánu přeložit poslední díl s mouchou? :) pokud se to objeví někde střihlé?
Myslím, že by se líbilo...

190

Odpovědět

Helen Mirren je vskutku elegantní dáma. Možná bych zahrál tuto scénku taktéž raději s ní (nikoliv kvůli vzhledu).

261

Odpovědět

Helen Mirren je řádná GILFka :D

186

Odpovědět

back off lady :D

313

Odpovědět

Chandlera jsem měla nejraději, do chvíle, než se objevil Mike :D. Pak že nejde připsat úžasnou postavu v půlce rozběhlého sitcomu :).

2232

Odpovědět

Jak nás můžeš vůbec srovnávat? :D

291

Odpovědět

+Chandler BingNeboj, po tom tvém proslovu k Erice, proč by právě jim měla dát svoje dítě, ses dostal zase na první příčku :D.

243

Odpovědět

Nejlepší konec "Back off, lady" :D Prostě Graham

282

Odpovědět

začínám mít Grahama opravdu rád, dříve mi přišel trochu nudný, ale teď je to čím dál tím lepší :) 10*

203

Odpovědět

Je to docela změna od Conana a Craiga, kteří svoje hosty kolikrát ani nepustí ke slovu :D

242