GlanclThe Legend of Neil (S03E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:244
Počet zobrazení:4 765

Neil se konečně vrátil do Hyrule, ovšem věci už zde nejsou jako dřív. Stařec je v důchodu, víla těhotná a tak Linkovi nezbývá, než rozjet svou výpravu znova na vlastní pěst. Tato epizoda je pojata jako parodie na seriál The Office (česky Kancl). Další epizody uvidíte každý čtvrtek ve 20:00. A těm, kteří seriál ještě neznají, doporučuji zhlédnout všechny předchozí epizody právě u nás.

Přepis titulků

V předchozím díle The Legend of Neil šel Neil do 5. úrovně, aby získal píšťalu, která ho měla poslat domů. Nemohl ale porazit tyhle Temné vikýře, protože měli tvrdé brnění Chytli ho a pak Gannon Neila zabil. A poslal ho pryč ze hry. Princezně přímo před očima. Ale pak se Neila vmasturboval zpátky do Hyrule. Spousta věcí se změnila.

Stařec už nechce být jeho mentorem. Jsem v důchodu. A víla je těhotná. Pech. Poslední věc, kterou si Neil pamatuje, je, že opilý hrál Zeldu, a pak ho vytáhnul a masturboval nad sexy vílou a pak se začal škrtit ovladačem a byl záhadným způsobem přenesen do hry.

Víc hlav víc ví. To těžko. Pane, vypadá to tady opravdu skvěle. Nechal jste opravit to světlo, vidím váš obličej, úžasné. Ano a sleduj tohle. - Super, co? - Ano, je to rozhodně pokrok. Jo. Zabijte ho.

Viděl jsi to? Ano, nevím, jak bych to vyřešil. Chytré. Možná byste měli zabít i toho druhého, kvůli symetrii. Poslouchejte, vypadá to, že je Link zpátky. Co??!! Když zemřu já, můžu se taky vrátit? - Pane, vy umíráte? - Hypoteticky, Wizzrobe. To mi nedělejte.

- Jsi jak ženská. - Když vás zabijí, nemůžete pokračovat. Vypadá to, že Link má docela nefér výhodu. Hádám, že taková jsou v Hyruli prostě pravidla. To bys měl mít ve svém vystoupení. - Neee. - Měl bys tam mít něco vtipného. Věř mi. Šíří se zvěsti, že pokud bude zabit podruhé, už se nevrátí.

Tyhle zvěsti se mi líbí. Nebudeme si je ověřovat. Zpátky k plánovací tabuli! Asi vím, kam tím míříte. Do glanclu! GLANCL Jen mě zajímá, kde se něco takového dá sehnat. - Je to vyrobené podomácku. - Vypadá to pěkně. Chystal jsem se to prodat, ale, nevím...

Opravdu? - Ťuk, ťuk. - Zdravíčko, pane opozdilče. - Možná bychom mohli začít. - Hej, zchlaď si trysky, Wizzy. Musím svůj den správně začít. Máš mé ranní glafe? Jsem v kleci, takže pro tebe žádné glafe nemám. Někteří lidé umí překonat překážky a dosáhnout velkých věcí. Jiní ale ne. Děkuji, Blighte.

Ty nejsi v kleci, debile. Zelda je dnes pěkná pinda. Dobrá, můžeme všichni rýmovat, nebo můžeme... Jasně, že můžeme. Rozjeď to, Blighte. Promiň, Zeldo, nechtěl jsem na tebe křičet. Ahoj, holka, jak je? Já jsem tady šéf, mám nos jako prase. Ale narodil jsem se na druhé straně země.

Jestli je těžké pro něj pracovat? Ano, občas. Neučí se ze svých chyb. Neposlouchá. Ale přece jenom je princ Temnoty. Tak nádherně nechutný. Víte, v tomhle oboru, kde se snažíme ovládnout zemi zabitím všech a doufáme, že nás jeden elf nezastaví, si musíte uživat trochu srandy. A teď předávám mikrofon svému kamarádovi Blightovi.

- Nedělej to, prosím. - Ošukám tě tak tvrdě, děvko. Budu ti ho tam strkat do rytmu. To bylo ale nevhodné, co? To bylo velice nevhodné, Blighte. Ale vždyť to bylo dobré, rytmus byl dobrý. Nevím, jestli to bylo až tak dobré, jak to bylo špatné. Bylo to hrozné. Takže špatné znamená dobré, už to chápu.

Jasnačka, kámo. Začněme všichni pracovat. Co s Linkem, který se vrátil z mrtvých a tak. On je naživu? Jsem si jistá, že má velmi dobrý důvod, proč neodpovídá na žádnou z mých vizí. Neskončilo to mezi námi moc dobře. 5.

ÚROVEŇ Stálo to za pokus. No tak, Neile, mysli. Zatraceně. Musí mít v brnění nějakou štěrbinu, že? Parádní šťerbina. To nevyznělo moc dobře. Vím, že nemůžeš za to, že se dostal přes 5. úroveň. To ten rozpočet.

Opravdu omezují utrácení a Gannon se rozhodl, že nepotřebujete celé brnění. Vím a opravdu se omlouvám... za tvé bratry. Ztratit jich stovky není jednoduché, pravděpodobně. Vypadáš smutně, kdo zemřel? Už jdu, dámy. Je mu to taky líto.

Jen to dává najevo jinak. Pojď sem. Přesně tak. Budeš v pořádku. Vypusť to. Všechno to vypusť. Nebyla to chyba Temného vikýře, opravdu. To boss 5. úrovně. Kopáč. Nemůžu uvěřit, že jsme ho po tom pohovoru najali. Takže, Kopáči. Co byste řekl, že je vaše největší slabina?

Kromě faktu, že jsem workoholik? Je vtipný, líbí se mi. Lidé to říkají, je to staré. Pro mě je to nové. No jsem neporazitelný všemi zbraněmi. Ale když slyším hudbu třeba z píšťaly, velmi se zmenším a jsem jednoduše zranitelný. Jste najat.

Co? Vy dáte píšťalu na úroveň, kde je jedinou slabinou bosse hudba? Dobrý nápad. A proč nedáme do 3. úrovně raft, když jediná cesta do 4. úrovně je přes moře. No jo vlastně, my to udělali. Udělal jsem nějaké chyby? Možná.

Možná. A teď tě za to zpochybňování budu muset zabít, takže. Blighte? Úklid popela! Žádný stařec, žádná víla. Žádný problém. A kurva. Rapování v Hyruli už není co bývalo. Cítím, že se musím cenzurovat.

A to mluvím jen z lesa. Každý den se dívám, jak někdo vyjebává s veverkama. Bodnul bych jinou živou bytost, kdyby to pomohlo mému životu. Je to hra, nic než hra. Starý rap z Hyrule, to je moje. To byl náš styl. Nevěděl jsem, jestli to bude dobrý den nebo ne, ale probral jsem se a stejně to rozjel.

Překlad: Zoidy Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jj, vrati, ala "karate kid" :-) ale musi sa nechat OOOLD Maaan ma namakane svaly :-)

180

Odpovědět

PS: doufam ze se vrati OOOOUUULD MAN

180

Odpovědět

No tak kanclovska cast nebyla nic moc ale to svetlo ovladane tlesknutim a Neil me dostaly :D

180

Odpovědět

Scenky v tomhle dile z kanclu me skoro unudili k smrti =/...nastesti to Link zase zachranil =)

180

Odpovědět

ach jaj toto mi chybalo :)

180

Odpovědět

chci se zeptat, budou se dávat taky miniepizody?

180

Odpovědět

Co si třeba přečíst všechny podmínky, co jsem napsal? Milionář a Prank War jsou dost nový videa, takže tam nejsou.

181

Odpovědět

to BugHer0: když videa co mají víc jak 1500 ohodnocení a víc jak 9.20 jsou v Kegendy tak proc PRvní výherce v chcete být milionářem a Prank war: amir milionarem tam jeste nejsou???

180

Odpovědět

Adas: Už je. Trochu jsme přeorganizovávali TOPku.

181

Odpovědět

2BugHer0: Proč tohle není na 1. místě?

180

Odpovědět

Galedon: Právě jsem to měnil. Udělali jsme to tak, že videa, která jsou tu déle než 3 měsíce a mají více než 1500 hodnocení a známku aspoň 9,20, byla přesunuta do kategorie "Legendární videa", která se do TOP15 nezapočítává.

181

Odpovědět

...nwm kam jinam to napsat.. chtělo by to novou složku vpravo: nejlepší videa za poslední měsíc... už je to docela jednotvárný...

180

Odpovědět

Chci ten Wizzrobův hrnek :D

180

Odpovědět

celkove dobry ale v porovnani s ostatnima dili - je tu dost lepsich

180

Odpovědět

Tak tenhle díl překonal všechny ostatní :D

180

Další