Smrt Neilovi slušíThe Legend of Neil (S03E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:306
Počet zobrazení:3 744

Blížíme se k velkému finále, v předposlední epizodě Neil stojí proti svým nejhorším nočním můrám a je již velice blízko dokončení svého poslání. A možná přijde i Zaboo :)
Můžete si také všimnout pár narážek na jiné filmy, jako například scéna s kloboukem z Indiana Jonese a šikovně zapracovaného loga sponzora společnosti Jinx.

A teď špatné i dobré zprávy. Příští týden ve stejnou dobu odvysíláme už opravdu poslední a závěrečnou epizodu tohoto seriálu a dobré na tom je, že má dokonce přes 20 minut! To znamená více práce pro mě, ale více zábavy pro vás a navíc je prostě naprosto úžasná :) Takže si rozuzlení celého seriálu určitě nenechte ujít a do komentářů pište, jak si myslíte, že to dopadne.

 

Přepis titulků

Poslední věc, kterou si Neil pamatuje, je, že opilý hrál Zeldu, a pak ho vytáhnul a masturboval nad vílou ze hry, protože byla celkem sexy a pak se začal škrtit ovladačem od Nintenda a byl záhadným způsobem přenesen do hry. V minulých dílech The Legend of Neil. Neil má příšernou rodinu.

Chceš něco vědět, o své matce? - Je mrtvá. - Počkat, co? Jsi můj bratr, nemůžeš mě vyhodit. Řekl bych, že se právě stalo. A taky šukám tvou přítelkyni. Takže vmasturboval zpátky do hry. Zlého lorda Gannona to nepotěšilo. Neil má dva stařecké mentory, ale jeden z nich má Tourettův syndrom.

Kundy, třešně, sladkosti. Pustili se do tréninku, ale Stařec ho poslal na Hřbitov oživlých nočních můr. Aby našel nějaký kouzelný meč. A pak se stalo tohle... - Kur... - va. Super, zlá dvojčata mě rajcujou. Ty si myslíš, že ti ublížím?

Nevím, jen jsem to předpokládal. Jo, jasně, protože jsem vylezl z hrobu a mám červené oči, tak automaticky předpokládáš, že jsem zlý! A máš pravdu. Kdo si myslíš, že jsi? Nejsi žádný hrdina. Jsi ubožák, pumpaři.

Nejsi ubožák, zlatíčko. Jsi beznadějný. Ona to tak nemyslela, kámo. Prostě jsem lepší, než ty. Co to kurva? Vždy jsem tvého bratra miloval více, Neile. Abychom si rozuměli, jsi slaboch. Nemáš žádnou budoucnost. Žádné ambice.

Moje péro je větší. Je to pravda, opravdu je větší. Péro tvého bratra je větší a vypadá jako péro. To tvoje vypadá jako naběračka na zmrzlinu. Prostě to zabal, Neile. Zabal to, Neile. Zabal to, Neile! Zemři, Neile!

Mé jméno... je Link! Co to kurva? Staarče. Konečně jsi mé jméno řekl správně. A své taky, Linku. Ovládni jej a můžeš mít toto. Úchvatná!

Skála! Čekal jsem, kdy se ozve tvůj Tourett. Mám to pod kontrolou, beru prášky. Kečup! Úchvatná skála je vstupem ke smrti. Je to hádanka. Později bude důležitá. Díky. Jsem celý červený.

Ano, aby to ladilo s fleky. Protože tam, kam jdeš, budeš krvácet. - Tak zatím. - Dobře. Ach můj bože. Žádné na zdraví? Nic? Jdi se bodnout, lepší? Pěkné, nóbl. Pane, nerad ruším umělce během tvoření.

Hlavně ať to nejsou špatné zprávy. Například, že Link pokořil 6. a 7. úroveň. Cokoliv jen to ne. Link pokořil 6. a 7. úroveň. Co?! Zkurvy... Wizzrobe! Do háje... Já vím, já vím.

Není to... Kam má Link namířeno? Právě opustil 7. úroveň. Sice s sebou nemám počítadlo, ale řekl bych, že do úrovně 8. Počkat, proč sis nepřinesl počítadlo? To myslíte vážně? Nejsem si tím jistý. Nedokázali jsme si to matematicky.

Ze 7 na 8. To je opravdu... Dobře, vezmi své nejlepší Wizzroby a braňte 8. úroveň. - Povedeš je! - Ano, pane. Ale pane, používáte stříbrnou barvu? Očividně. Už to nemůžu více zdůraznit. Jste alergický na stříbrnou barvu. Ale já stříbrnou potřebuju.

Je to ta nejhezčí barva. Kdyby ty tvé lektvary proti alergii neměly tolik vedlejších účinků. - Pane, máte nemocné srdce. - Ticho! Wizzrobe, znovu mě zklameš a ušukám tě k smrti. Jak by to probíhalo? Takhle ne, Wizzrobe. Běž!

Už ať jsi pryč! Vůbec nemíří, jen tak střílí. Zkurvy... Dobrá, jde o načasování. Jedna, dva... Co to... Tebe znám. Ty jsi ten parchant, co mě mučil. - Tohle si užiju.

- Ne, ne! Je to kouzelný meč, je akorát zubatý na to, abych tě přeseknul na půlku jako malou děv... Hej! Nezabíjej mě, nezabíjej mě! Proč bych neměl? Gannon kouzlem spojil můj život s životy ostatních Wizzrobů. Tak mi řekni, co mám zabít. Pokud mě zabiješ, Wizzrobové vyhynou. Nechceš mít na rukou genocidu, ne?

Haló, profesore? Kdo to sakra je? Je to jeden z mých studentů. Studentů? Ano, tahle úroveň je totiž domovem Wizzrobovy školy wizzrobství. Profesore, to jsem já, Glarry Botter. To je jeden z mých nejlepších studentů. Jo?

Řekni slovo a bude ten nejmrtvější student. Ano, Glarry, pojď dál. Promiňte, že vás ruším, profesore. Panebože, to je Link! - Expecto patro... - Ne, ne, Glarry, tohle není... Tohle je tvůj nový učitel obrany proti Elfům. Aha, teď to chápu, vžíváte se do nepřítele. Úžasné, opravdu se těším na vaše hodiny. Mí rodiče jsou mrtví.

- To je mi líto. - Zavraždili je, když jsem byl malý. - Jsou vaši rodiče mrtví? - No, vlastně jeden ano. U mě si to zdvojnásob. Oba dva jsou v hrobě. Taky mám na čele tuhle hroznou jizvu. JIZVA Děkuji za všechny ty informace. Měl jsem těžký život.

Každopádně, jsem tady pro Gannonův lektvar na alergii. - Protože je alergický na stříbrnou. - Správně. Ano, ano, velice správně. Teď ale není ta správná chvíle, možná později. - Dobře. - Ano. To zní dobře, vrátím se sirotčení. Dělání sirotčích věcí, jedení ovesné kaše, žádní rodiče a tak. Je trochu posedlý svými mrtvými rodiči.

Na zlého posluhovače jsi až moc milý. Nerodíme se zlí, víš? Proto Gannon založil tuhle školu. Staví si armádu. Takže on těm dětem vymývá mozky? Nemám na výběr, musím. Gannon tě bije, že? Ne, samozřejmě, že ne.

Upadnul jsem. Na ruku? Protože máš obličej samé modřiny. Měl by ses mu postavit a být vzorem pro všechny ty děti. Nerozumíš Gannonově lásce. Jsem drzý, nevážím si ho. Já... Nemusím ti to vysvětlovat, nic ti do toho není. Profesore, ťuk, ťuk. Trochu mi žhnula jizva.

A ta žhne pouze v přítomnosti Linka, který je podle Gannona ten zlý. Každopádně jsem vám přišel pomoct, kdyby to opravdu byl Link a držel vás jako rukojmí. V pořádku, zvládnu to. Hej, slyším tvé rodiče! Běž, neubliž dětem, prosím. Vezmi si tenhle klíč. Je...

Tady, tady je. Otevře každé dveře, včetně těchto, které tě dovedou do místnosti s Triforce. A co velký boss? Je to Gleeok, další drak se čtyřmi hlavami místo dvou. Strašidelné. To zvládneš, dobře? Vezmi si ten klíč a rychle běž. Jo a Linku!

Díky, že jsi nás nezabil. Měl by sis najít lepší práci. - Najímáš? - Nemám žádné... - Proč bych... ne. - Profesore! Vypadá to, že jste neslyšel mé rodiče. Asi to byl nějaký krutý žertík. Ty honibrku. Až překvapivě jednoduché k nalezení.

Kurva. To je super, to je super. Viset si z útesu. Blbé cliffhangery. Překlad: Zoidy Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jelikož jsem to už viděl nebudu to prozrazovat... Každopádně tento seriál je skutečně skvělej a moc jsem si ho užil. Díky za jeho objevení a přeložení :)

180

Odpovědět

tipuju, že Link zabije Ganona, bude šustit princeznu a přiletí víla a začně mu nadávat do kurevníka, princezna se na linka rozčílí a vyhodí hoo. no a pak pozná princeznu ve skutečném světe a tam bude pracovat jako šlapka:-)

180

Odpovědět

LoN od první řady prožil neskutečný úspěch. Kvalita zpracování všech prvku šla až neuvěřitelně nahoru a vůbec by se nemusel stydět být vysílán u nás v televizi. Docela živě si umím LoN představit na Prima COOL po Simpsonových. :D

180

Odpovědět

Prej jizva xD

180

Odpovědět

Skvělý díl! Zaboo jako Potter to rozsekal :D

180

Odpovědět

Já doufám, že se Link vrátí k víle. Ta je lepší než nějaká princezna :D

180

Odpovědět

Glarry Blopper :-D bo jak se to jmenoval... ten me hodne rozesmal :-D njn..Zaboo umi :-)

180

Odpovědět

Neumíte někdo uděltat čtvrtek 2.12. tak 20:30 už se nemůžu dočkat dalšího dílu, takhle jsem se netěšila na nějaký seriál od dob kdy jsem v sobotu a neděli vstávala na kačery :D

180

Odpovědět

Škoda, že příště už bude poslední díl :(
Jak bude to dopadnout? Hmmm, to nevím :-D Asi Neil, teda Link :D bude zabít Gannota, tak asi bude s princeznou žít.

180

Odpovědět

uš nikdy nebudu pít.?

180

Odpovědět

Konečně je to zase napínavý a příběh se pořádně rozeběhnul!

180

Odpovědět

"Blbé cliffhangery" jsou nejlepší. :D
Jsem jediný, komu připadá, že Nega-Neil na začátku připomíná Gannona? Přijde mi, že má podobné lícní kosti. :D

180

Odpovědět

"I will f**k you dead" :DDDD

180

Odpovědět

Zaboo mě hrozně pobavil... pro mě jeden z nej dílů! xD... a na konci příštího týdne si rozhodně dám maraton!... a pak si zahraju LoZ xD

180

Odpovědět

Bolek: Máš pravdu. Je to proto, že nějakým nedopatřením jsem nenahrál mou opravenou verzi, proto tam tyhle věci zůstaly. Znova jsem to projel a už by to mělo být v cajku ;)

180

Další