Smrt v obchoděThe Legend of Neil (S02E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:164
Počet zobrazení:4 429

V nové epizodě webseriálu The Legend of Neil se dozvíme, kdo to přepadnul Linka na konci minulého dílu a dostaneme se také hlouběji do celé Elfí komunity v seriálu. Další epizodu očekávejte za týden v tuto dobu. Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Poslední věc, kterou si Neil pamatuje, je, že opilý hrál Zeldu, a pak si ho vytáhnul a masturboval nad sexy vílou ze hry, a pak se začal škrtit ovladačem a byl záhadným způsobem přenesen do hry. Minule se Neil probudil po flashbacku, pak ho honil moblin, Stařec mu řekl, že potřebuje modrou svíčku...

Musíš si sehnat modrou svíčku, ty pako. ...a pak se vydal do obchodu… Poslouchej Rico, nemám tvoje peníze… Kdo jsi? Neznám tě. Co chceš? Přišel jsem do… obchodu. No jasně, samozřejmě. Tohle je obchod. Prodáváme věci.

Tak pojď se mnou, pojď. Podíváme se, co máme na skladě. Přišel jsi do správného obchodu. Štít. Větší než tvůj. Takže ten potřebuješ určitě. Svíčka, už zapálená, takže… je horká. Šíp, jeden šíp, ale… kouzelný. Vždy, když ho použiješ, je to za jednu rupii.

Takže mi teď dáš všechny peníze a já to pak odečtu dle používání. Budu to monitorovat skrz to, co vím. To byl vtipný zvuk. Znělo to jako dělníci. Hlavně dělníci tady z obchodu. Fajn. Dobře. Kolik stojí ta modrá svíčka?

Dobrá volba. 900 rupií. Ale dnes ne. 600. Máme výprodej, takový menší. Takže po slevě je to za 300. - 3… - 300 za svíčku. Pouze dnes... 100 rupií. To je pořád trochu moc.

Půjdu na 60. Mám jich… 9. 9… dohromady? 9 dohromady. A co doma? Mohl by sis skočit pro víc? - To je tak trochu nemožné. - Tak to spolu nemůžeme obchodovat. Vrať se, až budeš mít 60. Zabiju tě.

Co se tam vzadu děje? Oni… no dobře. - Jsi policajt, že jo? - Ne, ne, ne, ne, ne. - Máš policajtskej obličej. - Ne, kámo, uklidni se. Takže, vážně jenom chceš peníze? Promiň. Potřebuju ten štít a svíčku. Tak to by sis možná chtěl zahrát… hru Získávání peněz.

Dobře. Je to hned tady. Není to poznat, ale jsou to dveře. Aha. Pojď za mnou. Jak se vám daří lidi? Bavíte se? - Jo. - Super. Je tu se mnou. Začněme hrát...

hru Získávání peněz. 100 rupií. Děkuji ti. Tady máš, cizinče. Zkus to znova. Opět 100. Tahle hra je tak jednoduchá, že by ji mohl hrát každý. Dobře, chci hrát.

Skvělé, tak tedy začněme hrát hru Získávání peněz. Hra Získávání peněz. Strašidelné šepotání. - Mínus 40. - No tak. Štěstí začátečníka. To znamená něco jiného. Chtěl bys to zkusit znova? Kurva. A sakra, mínus 100.

Nemám 140 rupií. Nenech se odradit. Jen hrej dál a nakonec se možná dostaneš do plusu. Ani jsem nevěděl, že tu takhle nízké máme. Mínus 250. Hra Získávání peněz ti vážně nejde. Myslím, že je na čase se vyrovnat. Vezmu si ten štít a meč.

Tohle je podfuk, ty bastarde! Dobře, dobře, dobře, dobře. Nedělejme nic šíleného. Ty peníze seženu. To je super. Jsi úžasnej. To jsou pěkné oči. Díky. Ty určitě mají nějakou hodnotu. Víš co, máš pravdu.

Vyřízni mu je z hlavy. Ne, to nemusíte… Dobrá všichni, máme je. Sakra, poldové. Dobře, tady není koho chytat. Jen skromný obchod. Já jsem majitel obchodu. Tohle je setkání personálu. Jasně, ty sráči, už tuhle operaci chvíli sledujeme. Vždyť prodáváš asi 3 různé předměty.

- Myslíš, že jsme blbci? - Jo, sráči. - A kdo jsi sakra ty? - Neil. Link! Jsem Link. Ten Link? Tak vznešené. Na cestě za záchranou princezny sis našel čas pomoct nám, Elfím poldům. Ano, byl jsem tady v utajení. Dobrá práce, všichni.

Hni sebou, grázle. Byla to opravdová pocta, Linku. Nápodobně. Hej, nezapomeň si svůj štít. Máš pravdu, to je můj štít. Jo, je přímo tady. To je on. Myslel jsem, že tohle se stává, jen když držíš něco poprvé.

- Jo, divné, že? - To jo. Takže si jen vezmu moji svíčku… Musí to být tvoje svíčka, přece bys ji nekradl. A je to tu zase. Vtipná náhoda. To je určitě taky tvůj šíp, - Je můj. - Jen to předpokládám, víš. Víš, i jako policista musím dodržovat spoustu zákonů, ale kradení je to nejhorší.

Máme je zatknout, ale já je kurva střílím. - Prostě jenom bum! - Správně. Na kolena, hajzle. Dobrá práce, všichni. Tady je to očividně pod kontrolou, takže odejdu se vším, s čím jsem přišel. Jsem rád, že si všechno bereš. - Takže jsi jenom debil?

- Měj se. Dám ti to na leasing. Sklapni, slizoune. Mohl bys mi platit ve čtvrtky? - Jasně, napíšu ti šek. - Co je šek? Jaký to čestný a skvělý elf. OBCHOD The Legend of Neil Překlad: Zoidy Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

opravdu zatím nejlepší díl:D

180

Odpovědět

Tak tohle je jeden z nejlepších dílů, co jsem zatím viděl xD

180

Odpovědět

Jak to zved a on " myslel jse že se ti to stává jen když držíš něco poprvé" to bylo krutý nejlepší z tohodle dílu

180

Odpovědět

Dark: Opraveno :)

180

Odpovědět

Dark: Omlouváme se. Zoidy nebo scr00chy museli při chystání posledního dílu původní titulky přepsat. Bohužel nemám ty titulky na disku, takže to teď nemůžu opravit. Až tu budou, napíšu jim.

180

Odpovědět

WTF ? Mne tam nesedi titulky.. jsou jako kdyby z jine epizody.. vubec to tam nepasuje

180

Odpovědět

Very good, indeed :)

180

Odpovědět

ten zvuk jak najde novou věc by se mi hodil jako upozornění na SMS....nevite kde se neco takoveho da sehnat?

180

Odpovědět

Lze si na tomto serialu vsimnout vyvinu scenaristy. Ze zacatku to bylo jen o chcani a honeni a vulgarnich vyrazech, ale ty se casem vytratili az vzniknul dil temer bez vulgarnich vyrazu ci vymesovani telnich tekutin a presto dokaze zaujmout !!!

180

Odpovědět

let's play money-making game!

wow, this game is so easy, anyone can play it


umírám :D:D

180

Odpovědět

Tadá! Zase...to je náhoda..ten šíp je taky tvůj že? Jo ten je můj. Tadá! Hehehe...Jaký to čestný a správný elf... :D

180

Odpovědět

Realdruid: Na to nepotřebujeme anketu. V Google Analytics vidíme, kolik lidí se denně podívá na nový díl seriálu a kolik na normální videa. :-)

180

Odpovědět

Tak dejte anketu jestli radsši nové díly seriálů nebo ty krátká videa

180

Odpovědět

vyyborne :D

180

Odpovědět

No tak lidi, překládaj toho hodně a vážně je fakt že je to tu teď samej seriál (super seriál) a málo jiných zajímavých videí, hold no co, budem si muset na víc dílů počkat ale myslím že pecky jako Chad Vader, Me and My Dick apod to čekání zkracují solidně.. alespoň mě jo.

180

Další