Rande s osudemThe Legend of Neil (S02E07)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:207
Počet zobrazení:3 129

Uteklo to jako voda a The Legend of Neil dospěl až do finále 2. řady. Link se místo příprav na bitvu s Gannonem snaží zdrhnout, ale bohužel má v patách Temné vikýře :D, tajemné zabijáky najmuté samotným Gannonem. Jak tedy dopadne epické finále? Dostane Link odměnu v podobě ňader sličné Zeldy? To se dozvíte v tom čtverečku dole. PS: Ještě nevím, jak to bude s vysíláním 3. řady. Musíme nejprve přijít na to, odkud ty epizody vzít, což zatím nevypadá moc dobře. Všechny epizody najdete zde.

Přepis titulků

ÚROVEŇ 5 Tlač! Ne! Ne! Neee! The Legend of Neil 2x07 - Rande s osudem Poslední věc, kterou si Neil pamatuje. je, že opilý hrál Zeldu, a pak ho vytáhnul a masturboval nad sexy vílou a pak se začal škrtit ovladačem a byl záhadným způsobem přenesen do hry.

Jo a v minulém díle se Neil naštval, protože musel zabít své mobliní kamarády, tak se rozhodl vysrat na celou výpravu. Seru na tuhle výpravu. Přeskočil úroveň 4 a jde do úrovně 5 pro kouzelnou píšťalu, která ho má přenést domů. Mezitím dal zlý lord Gannon na radu Wizzroba a najal strašlivého Temného rytíře.

Temný vikýř. A ten jde zabít Linka... Neila. Na co myslíte, pane? Z nervozity mě píchá ve všech mých třech žaludcích. Co když se jí prostě tak nelíbím? No... popravdě pane, přece jenom jste zabil její rodinu. A vypálil její vesnici a pak jste ji unesl.

Ano, bylo to samozřejmě zábavné dvoření. Jsem si jistý, že všechna ta mlha a síla, kterou mám, ji ohromí, ale... co když mě nebude mít opravdu ráda? No pane, myslím, že je to dobrý začátek. Bude se jí to líbit. Navíc ji zabiju, když do toho nepůjde. Přesně tak.

A teď pane... věřím, že jste připraven. Podívejme se na to. Pokud mohu. Vypadáte naprosto nechutně. Ale kuš. Líbím se ti, až jsi z toho gay. - To je vtipné, nejsem... - Jo, jsi gay. To je věc názoru.

Měl jsi někdy sex se ženou? Jestli jsem měl... - Dobře... - Myslím, že jo. Netřeba nic dodávat. Sežer si péro, kámo. Nepodívám se. Takže, jak to jde? Byla jste v poslední době zaneprázdněná?

Hádám, že asi ne, když vás tu držím a tak. To asi nebyl nejlepší úvod. Nejíš svého netopýra. Je nedovařený? Nejím netopýry. No jo vlastně, jsi vegetariánka. Do háje, zapomněl jsem. Ta klec opravdu zvýrazňuje tvé oči.

Podívej princezno, pokud spolu máme strávit věčnost, budeš se mi muset trochu otevřít. Jdi k čertu, ty nestvůro! No aspoň se nemusíš bát, jak budu vycházet s rodinou. Když byli tví rodiče brutálně zmasakrovaní a ti moji uvízli v tom víru. Navíc... můžeš mít mlhy, kolik jen budeš chtít. Pusťte to.

Vidíš, postarám se o tebe. Můj drahý Link mě zachrání a zničí tě. Ano, ohledně toho. Panebože, ne! Linku, Linku... Linky, Blinky, Winky. Došel jsi tak daleko. Tři části... Trojúhelníku moudrosti. Působivá práce.

Vlastně ani ne. Bossové úrovní jsou pěkně trapní. Snižují se ti životy, Linku? Wizzrobe! Je to lepší? Chceme být civilizovaní. Dost! Nechte toho! Dost! Proč miluješ toho ubohého malého elfa? On nemá ani 3 penisy!

Kámo, ty vaše 3 péra jsou fakt ujetý. Prosím! I když ho zabiješ, Gannone, tak tě nebudu nikdy milovat. Miluji Linka a on mě. Ano, samozřejmě. Jak jsem mohl zapomenout na sílu pravé lásky? Řekněte mi, zemřeli byste jeden pro druhého? No vlastně...

ne. To jsem teda nečekal. Trapaaas, že? Linku... Co tím myslíš? Mrzí mě, že jsme uvízli v téhle hrozné situaci. No... neřekl bych hrozné. Jsi opravdu sexy. To jo, je přinejmenším 9. Asi jste se s tou 9 ukvapil.

10 v žádném případě. Neber to osobně, možná 7, 7 a... Buď zticha! Podívej, ty... ty o mně nic nevíš a já nevím vůbec nic o tobě. Co když máš hroznou rozmazlenou osobnost, nebo jsi podvádějící děvka, jako moje bývalá. Jak se opovažuješ! Abys věděl, má nevinnost je stále netknutá.

Ty jsi panna? Ano, samozřejmě. A to je ještě horší. Budeš celá naměkko, protože jsem byl tvůj první. a po pár dnech tě začnu štvát, ale budeš se mnou trčet, protože jsem tě o to připravil. Jsme si souzeni, Linku. Je to naše cesta.

Možná, možná ne, já jen... Nevím, jestli za to stojí zemřít. A sakra. Linku, nevěděl jsem, že jsi taková neambiciózní, ubohá, slabá, holčičí napodobenina elfa! Udělám ti to jednoduché. Nemusíš pro ni riskovat svůj život. Opravdu?

Ne, když už budeš mrtvý! POKRAČOVAT UKONČIT Neambiciózní... Slabá... Holčička. Do hajzlu. POKRAČOVAT UKONČIT Překlad: Zoidy Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak to s tim dítětem už hraničilo s morbiditou

180

Odpovědět

No ono by to stačilo.=DAle já zrovna nejsem přeborník v ajině.

180

Odpovědět


Odpovědět

ten nevym vy to uploadujete z youtube co ja jen ze na oficialnich strankach uz jsou hotovy naky
http://community.atom.com/profile/effinfunny

180

Odpovědět

Tet už další díli nebudou????=(

180

Odpovědět

Stale lepsie a lepsie :-D

180

Odpovědět

Na rozdíl od The Guild časem vůbec neztrácí šťávu, spíše naopak. Příběh opravdu graduje a tenhle díl toho jasným důkazem. Už se těším na další sérii...
Autoři zaslouží velké uznání a autoři těchto stránek také, protože bez nich o tomto seriálu nejspíš nikdy neslyšel... :)

180

Odpovědět

Tak jsem našla stránky kde to pokračuje :) http://effinfunny.com/legend-of-neil/seasons?vid=8100&sid=3&tid=13

EDIT: Nespoileruj tady. Ostatní třeba chtějí překvapení... Díky.

180

Odpovědět

aaah ja sem se malem lekl ze to je posledni dil x)

180

Odpovědět

continue CONTINUE!!! aaaa já nevydržím čekaaaaat.

180

Odpovědět

Nejnapívanější cliffhanger vůbec!!! Continue? Or Quit? :-D :-D :-D

180

Odpovědět

tak to byk mazec :D hkavně ta hudba jak ho probodl :D nebo ani se nebudu otáčet :D to mě dostalo :D

180

Odpovědět

ty mumie na začátku a "Ta klec ti vážně zvýrazňuje oči" :D skvělý!

190

Odpovědět

no tak na strankach LoN ne? http://effinfunny.com/legend-of-neil/seasons?vid=8100&sid=3&tid=13 nebo pozadat jestli by to mohlo byt nekam uploadnuto :)

180

Odpovědět

Sakra myslel sem si ze ten Gannon bude ten "zlej" Neiluv bracha:D ale zatim to je prase z Duke Nukema ! :D

180

Další