Sjetí v HyruliThe Legend of Neil (S02E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:288
Počet zobrazení:4 422

Webseriál The Legend of Neil se po své veleúspěšné muzikálové epizodě vrací s dalším dílem a uvidíme, co bude Link vyvádět v hospodě, kterou objevil minule. Další epizoda vyjde opět za týden ve 20:00. Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde. P.S. Ani byste nevěřili, jaké definice nadávek, úchyláren a sexuálních praktik jsem k tomuhle seriálu už musel přečíst :D

Přepis titulků

Poslední věc, kterou si Neil pamatuje, je, že opilý hrál Zeldu, a pak ho vytáhnul a masturboval nad sexy vílou a pak se začal škrtit ovladačem a byl záhadným způsobem přenesen do hry. Jo a minulý díl byl muzikál! Ale víla je stále v zajetí.

Neil pokořil úrovně 2 a 3 a našel cestu do hospody… Chlast! MIRTHOVA HOSPODA Aaa… je mi to vlastně fuk. Linku, co to sakra děláš? Jdu na panáka. Ne, to nesmíš. Zabijou tě tam. Proč?

Protože jsem zženštilý teplomet, který si vaginálně prdí na svoje přerostlé bradavky, nebo co? Jdi do hajzlu, ty divná, stará kokotí hlavo. Už jsem pokořil 3 úrovně. A když chci volno, tak je to moje věc. Uhni mi z cesty. Řekni mi, jak se doopravdy cítíš. NAPOSLEDY VIDĚN PŘI HRANÍ S BUMERAGY PROSÍM POMOC!!! CHYBÍŠ NÁM ZABIT LINKEM HLEDÁ SE LINK ŽIVÝ NEBO MRTVÝ NEBEZPEČNÝ ODMĚNA Já taky a krk…

Tak jsem mu vyrval nos a hodil ho kočce. - Chytla ho ta kočka? - Si piš. Co ten hluk tam vzadu? Zkontroluju to. Čas zabíjet! Máš na sobě mobliní věci, tak to musíš být moblin.

To už jsi ožralej? Ne… ne, jenom jsem klopýtnul. To máš za to, že chodíš zadními dveřmi. Pojď se napít. Co to bude, kámo? Zapomněl jsem si peněženku. Ale no tak, kámo. Napíšu ti to na účet.

Jmenuju se Slam Maloney. Tohle je Quife Graven. Obvykle je s námi ještě jeden týpek, ale je tak trochu… Jdu pozdě, lidi! Glormey, co se děje, kámo? Dobrá zpráva: Můj syn není gay. Špatná zpráva: Musíme naplánovat svatbu. Takže on se žení, to je super chlape, gratuluju.

Díky, kamaráde. Zabít Linka. Zabít Linka! Takže, co je to za nevěstu, je hnusná? Je to severský moblin. Velice odporná. Má odporné oči. To je super. Zabít Linka. Zabít Linka! - Kdo je ten nový?

- Hej, jak se jmenuješ? Neil… Raack… Neilrack. Mám bratrance, co se jmenuje Neilrack Neilrack. Ten svět je ale malý, - Opravdu malý. - Každým dnem menší. Víš co, Neilracku Neilracku, tady máš jedno dračí pivo, na účet podniku. Tak, kde pracuješ?

Na úrovni.. 5. Moblini nepracují v úrovních. Jsi ze svazu? Ano, ano. Je to nové rozšíření, status, pravidlo... Zabít Linka! Zabít Linka! Zabít Linka! Jak chutná? - To píše.

- A pořádně. A ty jsi Linka málem chytil. Za jeho zabití bys dostal jeskyni, do které bys normálně ani nesměl vstoupit. - To naštve. - Co? Víte, co bych dělal, kdybych chytil Linka? Zmasil bych ho svými třemi penisy. Jo, jo, jo. Víte, co bych udělal já?

Uřezal bych mu končetiny a mezitím ho držel naživu, pak je snědl ve formě guláše a vysral mu je na hrudník! Asi bych ho prostě praštil do vagíny. Co bys udělal ty, nováčku? Tolik špatných věcí. Buď specifický. Vyříznul bych mu oči a jeho koule a…

prohodil bych je! To se povedlo! Zabít Linka! Chlastací soutěž! Paříme! Pij, pij, pij! Linku?

Ano, madam! Tyhle drogy jsou super! Mám díky drogám víc přátel. To je Link! Počkejte, počkejte, počkejte! No tak kluci, vždyť jsme se tak skvěle bavili. Ještě 5 sekund zpátky jste ani nevěděli, že jsem Link. Nemůžeme se přenést přes tyhle malé rozdíly?

Ty, Slame, jsi mi podržel čepici, když jsem zvracel. A ty ses na mě vyčůral, Quife! To už něco znamená! Glomey, tvůj syn se bude ženit. Chci ho povzbudit, až se ožení s tou hnusnou, nechutnou mobliní ženskou věcí. Jste jediní přátelé, které jsem si za svůj pobyt tady udělal. Tak no tak. Ale no tak, kluci. Co na to...

co na to říkáte? To bylo krásné, chlape. Prohoďme mu koule a oči! - Jo! - Zabít Linka! Rozptyluju vás! Kurvadrát. Pojďte, vy ožralové! Hej, velikáne! Neviděl jsi elfa, elfí výšky a elfího vzhledu?

Jo, šel tamtudy. Chceš jít s náma? Pořádně ho zmasíme, bude sranda. Dobře, už to chápe, už to chápe. - Ne, to je v pohodě. - Dobře, pojďme na to. Užijte si to. Zachránil jsi mě. Je to tajemství!

Myslím, že nemůžu dýchat. Cože? Ajaj. Překlad: Zoidy Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (44)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

naprosto nejlepší díl:-D
"Kill Link ? "

KILL LINK !


a ješte ty kecy k tomu no proste bomba:-D

180

Odpovědět

KOKO: Tak to si počkej na třetí. :-)

191

Odpovědět

ta druhá sérka je dost high level... super,...

180

Odpovědět

tak tohle bylo hustý :-D Fakt dobrej překlad, jestli ne lepší než originál! *thumbs up*

180

Odpovědět

Nemůžu si pomoct lidi... nemáte někdo ten song "Getting Hight in Hyrule"? Nemůžu ho nikde sehnat, dokonce není ani na youtube :-D

180

Odpovědět

nej díl:)

180

Odpovědět

Nejsem si jistý, jestli se chci zrovna tohle přiučovat :D, ale uznávám, že je to fakt p***l někdy vymýšlet ty názvy :D

180

Odpovědět

seš borec zoidy

180

Odpovědět

super

180

Odpovědět

Mazec díl :D kill Link :D a k tomu PSku, aspoň se přiučíš, Zoidy :D aneb víla Ti asi dává zabrat :D

180

Odpovědět

dobry ale na muzikal to nema :D

180

Odpovědět

Brualita, ale je fakt škoda že překládáte jen 1 díl týdně. Nadruhou stranu aspoň máme důvod se těšit na čtvrtek že ? :D

180

Odpovědět

Už bude zase čtvrtek? :-)

180

Odpovědět

Díky Buteo, přesně tyhle 2 věci jsem s jistotou nevěděl :) a upřímně to zvracení jsem tak trochu tipnul, protože jsem tam to slovo prostě neslyšel 0:)

180

Odpovědět

Tenhle serial mám radši a radši. :-)

180

Další